Nebezpečná zóna

Nebezpečná zóna
https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/153689/nebezpecna-zona-153689.jpg 4 243 243

Začalo sa to žartom. Dvaja bratia – Will a Jeff – a ich priateľ Tom si večer spolu zájdu do svojho obľúbeného baru v South Beach, do baru s názvom Nebezpečné pásmo, a stavia sa, komu sa podarí zviesť tajomnú ženu popíjajúcu osamote koktail. Pekná tmavovláska Suzy vyzerá nevinne, a ako sa vyjadrí Jeff: „Jednoducho čaká na svojho rozprávkového princa.“ Ale Suzy nie je taká naivná, ako sa tvári. A zakrátko spustí nebezpečnú hru, v ktorej sa vyostria vzťahy medzi bratmi a ich partnerkami. Joy Fieldingovú kritici často chvália za jej rozprávačské umenie a trilery „plné nečakaných zvratov“. Keď vezmete do ruky jej román Nebezpečná zóna, odložíte ho, až keď dočítate poslednú stranu. ... celý text

stefi61
01.07.2013 5 z 5

Velice zajímavá knížka, čtivá, a jak už je u Joy Fieldingové zvykem, velice překvapivý konec :)

sabca
01.06.2013 4 z 5

Kniha se mi moc líbila i když byla trochu jiná než ostatní romány této spisovatelky, které jsem četla. Nechybělo tam napětí a i děj byl zajímavý. Stojí za to si jí přečíst.

Neri
06.04.2013 3 z 5

První kniha Joy Fielding, která mne nijak neoslovila. Ani bych nepoznala, že čtu právě její knihu. Pro mne docela nuda, hodně nepravděpodobný příběh, prostě mi tam chybělo všechno, na co jsem v ostatních knihách zvyklá a co pro mne dělá její příběhy tak čtivé.

jaja64646460
04.04.2013 5 z 5

Náhodou moc pěkná knížka. A ty hrubší a sprosté výrazy patří k charakteru postav, které v této knize jsou. Chtít ,aby vysloužilý voják z Afghánistánu mluvil spisovně - to by bylo dost nereálný. Kniha se mi moc líbila a už jdu na další román od této autorky.

meinita
28.02.2013 4 z 5

kniha byla celkem čtivá, sice místy trochu nepravděpodobná, ale celkový dojem byl dobrý

Val
18.10.2012 3 z 5

Nemůžu napsat, že by kniha byla vyloženě špatná.... Nicméně, kdyby mi ji někdo dal přečíst a neprozradil mi autora, tak bych nikdy neuhodla, že čtu Joy Fielding.... Což se mi u n í s jinou knihou dosud nestalo......

kvapca
14.07.2012 3 z 5

Od této autorky jedna z méně zajímavých knih, ale přesto stojí za přečtení

evafort
11.05.2012

Tak tahle knížka se mi zatím líbila od Fieldingové nejméně... ale za přečtení stojí.

Lidka
22.01.2012 5 z 5

Přečetla jsem prakticky všechny její knihy, u některých se mi už i zdálo, že už nemá nápady, ale tahle kniha se mi líbila, alespoň já ji četla na jeden zátah. Prostě mi došla napínavá.

lucinka12
12.01.2012 4 z 5

Moc dobrá knížka konečně zase něco co jsem četla jedním dechem moc se mi líbila konec nečekanej prostě jednička jenom doporučuji a ty sprosté výrazy bylo jich dost ale nevadí takovej je život.

Izu
04.01.2012 1 z 5

Asi její nejhorší kniha.Kam se poděla ta stará dobrá Fieldingová ?

Viviana
30.12.2011

Tahle knížka mě utvrdila v tom, abych si od autorky sehnala i zbytek, co u nás vyšel. :) Příběh sám o sobě možná není nějak zvlášť nezvyklý nebo superoriginální, ale je poutavě napsaný a hlavně čtivý. K čemuž patří i ta sprostá slova. Nemůžu si pomoct, ale když čtu o obyčejným chlápkovi, kterej sedí v hospodě a mírně připitej, povídá si se svým kámošem, tak čekám třeba větu jako: "Hele, vole, ta Mařena je fakt jeblá, včera přitáhla domů zlitá jak prase..." a ne: "Příteli, musím se ti svěřit se svým podezřením, že Marie to nemá v hlavě v pořádku, neb včera přišla domů ve značně podroušeném stavu.". Třeba ae paní Fieldingová příští knihu napíše o spolku abstinentů, skládajícím se z profesorů literatury, a navštěvujícím vybrané restaurace. :D
Jo, a závěr mě sice nijak nešokoval, ale takhle úplně jsem ho nečekala - myslím tím, kdo s kým nakonec skončil. :)

Kopretina_aku
22.11.2011 2 z 5

Tato kniha mne vůbec nezaujala. Hodně hrubá, vulgární výrazy, odehrávající se ve velmi krátkém časovém období, kupodivu i lehce předvídatelná. Nejméně zajímavá kniha od Fieldingové. Poslední dobou mám pocit, že jde především o kvantitu na úkor kvality.

Tereyciiik
16.11.2011 4 z 5

Kniha se mi moc líbila, jen mi chvíli trvalo si zvyknout na ty sprosté výrazy, byl to nezvyk od ostatních knih. Kniha napínavá, jen mi přišlo, že se tam dlouho nic neděje, vše přišlo až na konci. To mě docela zarazilo, ale jinak doporučuji.

bookcase
05.10.2011 5 z 5

Dobrá Fieldingová, jako vždy :). Nemohla jsem se odtrhnout a zase se mi potvrdilo, že autorka umí přitáhnout a nepustit.

akina
04.09.2011 4 z 5

Na knihu mám téměř stejný názor jako Jasmína. Jen konec mi přišel trošku přitažený za vlasy, ale zase byl rozhodně originální ;)

jasmína
13.07.2011 5 z 5

Kniha se mi velice líbila hned od začátku, nevypátrala jsem až do konce jak to může skončit, rozhodně i lepší než její předchozí kniha Ještě mě nezabíjej, kde byl vrah čitelný hodně brzy.