Nejlepší víkend

Nejlepší víkend
https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/387884/bmid_nejlepsi-vikend-tUp-387884.jpg 4 3462 3462

Na Silvestra si Andrea, Jirka, Dáša, Bert, Markéta a Pavel dají zásadní novoroční předsevzetí. Žádný z nich ale nikomu neřekne, jaké je to jeho. Doufají, že se jim to během nového roku podaří, mohlo by, protože času na to budou mít dost. Kromě ranních a večerních hodin pracovních dnů mají k dispozici padesát dva víkendů, deset státních svátků a čtyři týdny dovolené. To je dohromady šest tisíc sedm set šedesát hodin volna, během kterých se dá změnit téměř cokoli.... celý text

jankka0s
19.11.2020 3 z 5

Jsem v rozpacích a pořád si říkám, čím si tyto knihy zasluhují tak velká ocenění. Chápu, že tyto knihy mají být asi oddechovka, ale nemohla jsem se ubránit pocitu, že tahle kniha byla napsaná jaksi strojově, bez šťávy. Každý postava se nakonec mechanicky někam posune k lepšímu zítřku, všechno dobře dopadne, dostaneme dokonce pár psychologických rad, jak žít lepší životy. Ke konci jsem dočítala opravdu s přemáháním a jenom proto, abych měla konečně od pana Hartla nějakou knihu přečtenou. Takže za mě to můj autor nebude.

jirimatejka
17.11.2020 4 z 5

Celkem slušné, jako obvykle trochu přepálené příběhy postav, ale určitě lepší než Okamžiky štěstí.

železňák
16.11.2020 2 z 5

Jedna z tech slatanin, kdy cekate, ze se to konecne nekam posune a ono furt nic.

witko
15.11.2020 3 z 5

Tak nějak jsem od knihy očekával víc. Byl jsem namlsán předchozími knihami.

brabpa
14.11.2020 3 z 5

Jako první knihu od pana Hartla jsem četla Malý pražský erotikon. Kniha Nejlepší víkend se dobře čte. Příběh plyne. Kniha Neurazí. Ale je to víceméně na stejné brdo jako již zmíněný předchozí titul. A mně osobně vadí si číst o každodenních problémech lidí typu, kdo koho podvádí. Takže další knihu od tohoto autora číst už pravděpodobně nebudu.

Doubravka1975
09.11.2020 5 z 5

Poslední knížka od P.Hartla co mi chyběla k přečtení. Okamžiky štěstí se mi moc nelíbily, tak do Nejlepšího víkendu se mi moc nechtělo. Ale jsem mile překvapena. Bylo to čtivé, vtipné, smutné i napínavé. Chvílemi k zamyšlení a typicky Hartlovsky ujeté. Prostě ze života a o životě šesti hlavních postav, které si dají na Silvestra zásadní novoroční předsevzetí....

PajaPaja007
03.11.2020 3 z 5

Hezké čtení, ale zavřeš a za chvilku nevíš, že máš přečteno.

lucakuca
30.10.2020 3 z 5

Jojo, studená polívčička to je. Prvok a spol bylo jiný kafe. Přitom se to četlo dobře, ale tak nějak jsem každé vyrušení vítala slovy:"Jo jasně, nerušíš. Dočtu to pak..."

laker4life
29.10.2020 4 z 5

Takový to čtení, kdy ti připadá, že Hartl píše o tvým sousedovi, nebo o tvých známých... Jako bys to prožíval s nima.

drzaja
23.10.2020

Dvacítka, co bydlí u Týnskýho chrámu, má řidičák a po Praze jezdí vlastním autem. Tak určitě, sounds legit asi jako tříletý dítě, který chápe koncept hlásek a dokáže mluvit pozpátku. To to po vás fakt nikdo nečte? Je to úplně přes kopírák jestli to píše Třeštíková nebo Hartl, chvílema čtivá kniha a chvílema úplná fantasmagorie, chcu psát o miliónu postav, ale většině z nich musím zabít rodiče i sourozence při autoněhodě. OK, ale proboha, aspoň tu dvacítku příště nechte jet taxíkem, fakt vás moc prosím.

Simstr
20.10.2020 5 z 5

Další skvělá knížka, již od oblíbeného autora :-) Třetí knížka. Na Prvoka nemá, ale stále skvělá a velice čtivá.

JancaKube
15.10.2020 5 z 5

Řekla bych, že je to nejlepší kniha od Hartla. Jeho knihy sice nejsou nijak promyšlená díla ale když nechce človek moc přemýšlet a jen tak si večer oddechnout u zajímavé knížky, tak je to to pravé. V téhle knize (a vlastně i v ostatních) mi vadí vyprávění snů, které mají být asi vtipné ale mně prijdou spis trapné. Také mi vadí, když v knize nějaká z postav mluví cizí řecí, že tam není překlad. Ale stejně mě kniha moc bavila a nechtěla jsem, aby byl konec.

radkanin
15.10.2020 3 z 5

Takovy obycejny zivot no.. Napada me,ze vice neznamena vzdy lepe. Umim si predstavit knihu tak s polovicnim poctem postav a stran,pak by se cetla mnohem lepe. Nejak stale tapu nad poselstvim knihy..

Mikanadeta
14.10.2020 5 z 5

Moje první kniha tohoto autora, vybrala jsem si ji kvůli čtenářské výzvě. A mohu říci, že určitě to není kniha poslední. Vše se hezky prolíná během jednoho roku. Množství postav mi nevadilo a ani jsem se nijak neztrácela. Četla se mi velmi dobře, bavila mne. Hodnotím plným počtem hvězd.

Nohejlka22
13.10.2020 4 z 5

Hartl je prostě Hartl????

DámaMáma
04.10.2020 4 z 5

Moje první setkání s Patrikem Hartlem. Ze začátku jsem byla trochu v rozpacích kolik postav se do děje zapojuje a měla jsem až strach, že si je nebudu pamatovat, ale kniha se tak rozjela, ze mi nakonec nevadilo ani množství osob, ani množství stránek...

marli58
29.09.2020 3 z 5

Trochu přelidněná oddychovka o vztazích. Ale je to docela pěkné čtení, protože mě příběhy postav a zvědavost pořád poháněly číst dál a dál. Nejlepší pořád zůstává Prvok...:)

Kocourek
23.09.2020 2 z 5

Podle reklamy jsem čekala bombu. Na začátku jsem si skoro musela nakreslit strom, kdo je kdo a s kým. nakonec jsem knihu dočetla. Chápu, že je to ze současného života, ale přeskakování z osoby na osobu mě docela rušilo.

malýčtenář
13.09.2020 2 z 5

není to sice můj šálek kávy, ale po úspěšném začátku, kde je plno jmen, jsem se zorientovala a čekám s napětím, jak vše dopadne.

Siege03
09.09.2020 3 z 5

Moje prvotina od tohoto autora, musím říct,že jsem čekala víc, na a to jak je autor vychvalován.Jinak klasika,neslané, nemastné.Zbytecne natahování děje.Ale komu tento styl, autor, vyhovuje,bude spokojen.