Nejlepší víkend

Nejlepší víkend
https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/387884/bmid_nejlepsi-vikend-tUp-387884.jpg 4 3462 3462

Na Silvestra si Andrea, Jirka, Dáša, Bert, Markéta a Pavel dají zásadní novoroční předsevzetí. Žádný z nich ale nikomu neřekne, jaké je to jeho. Doufají, že se jim to během nového roku podaří, mohlo by, protože času na to budou mít dost. Kromě ranních a večerních hodin pracovních dnů mají k dispozici padesát dva víkendů, deset státních svátků a čtyři týdny dovolené. To je dohromady šest tisíc sedm set šedesát hodin volna, během kterých se dá změnit téměř cokoli.... celý text

gaaabi
08.07.2020 5 z 5

Oddechovka, typický Hartlův styl, u mě plně splnila svůj účel- odpočinout si na sluníčku na zahradě... trošku mě jenom zarážely podobné motivy a podobnost postav s Okamžiky štěstí, ale co jiného čekat od stejného autora... a pro mě lepší než Okamžiky štěstí. V kategorii knih tohoto typu je to fakt super počteníčko!

Martina1805
07.07.2020 2 z 5

Než jsem se zorientovala kdo je kdo, byl konec. Tahle kniha nebyl zrovna můj šálek kávy, mnoho postav a ze začátku jsem se v nich ztrácela, vůbec jsem nevěděla kam koho zařadit, navíc se tam vyskytovaly dvě postavy stejného jména. Prostě mě to nenadchlo i když jsem knihu dočetla.

Radííí
05.07.2020 4 z 5

Od knihy jsem po přečtení recenzí příliš neočekávala. Trvalo mi, než jsem se zorientovala v množství postav. Ale poté jsem se začetla a vlastně se mi líbila. :)

Adlinkaa
04.07.2020 3 z 5

Za mě má Hartl i lepší knihy, ale nedá se rozhodně říct, že by mě kniha nebavila. Některé pasáže mě baví víc, některé míň. Když chcete trochu zrelaxovat, tak tohle je naprosto ideální svěží počteníčko.

1Terisek1
02.07.2020 4 z 5

Příjemná oddechovka, všední životy obyčejných lidí, které vás vtahnou do jejich příběhu.

Sarrah
30.06.2020 odpad!

Musím bohužel souhlasit s předešlým komentářem. Snaha byla, ale v polovině knihu odkládám, prostě to nejde. Chtěla jsem se zasmát, ale bohužel ani jednou mi koutky necukly.

capo_comico
27.06.2020 1 z 5

Román - ano! Humor - rozhodně ne! Tato kniha vám nabídne sondu do života několika lidských životů. A to je vše. To, že si někdo dá na silvestra novoroční předsevzetí není nic neobvyklého, jenže tito (jak to říci) "hrdinové" se opravdu celý rok aktivně snaží tyto přání si splnit. A to je všechno. Nic víc. Chápu, že by se mělo jednat o oddychovou knihu, což nezpochybňuji, nic méně tato kniha obsahuje několik až nechutných, místy trapných a vulgárních okamžiků (kterých nebylo věru málo), a ty knihu degradovali tak, že si těch 73% nezaslouží!

Lusie
26.06.2020 5 z 5

Obyčejné starosti obyčejných lidí. Možná trochu zdlouhavě popsané, ale jinak super oddechové čtení.

Anetiina
21.06.2020 4 z 5

Od Patrika Hartla jsem už přelouskala všechno a Nejlepší víkend je jedna z jeho nejlepších knih. Hledala jsem nějakou příjemnou současnou českou oddechovku, abych si odpočinula od detektivek a thrillerů a nemusela nad knihou moc přemýšlet, a přesně to jsem dostala. Narozdíl od Okamžiků štěstí, které jsem šla okamžitě odložit do knihobudky, si tuto v knihovničce asi nechám.

michaela3618
16.06.2020 5 z 5

Velice ctiva knizka. Je to prvni, kterou jsem od autora cetla, ale chystam se i na jeho dalsi.Pro nekoho mozna bude slozite prirazovani postav kdo ke komu patri. Kniha me chytla hned od zacatku a to i mozna tim, ze je psana ze zivota lidi. To co se muze dit i nam v zivote. Dokonce jsem se u knihy i usmala. Knihu muzu jen doporucit

Sasanka173
12.06.2020 1 z 5

Pro mne zklamání.. :-( Kniha se mi nelíbila.

PMIT
11.06.2020 3 z 5

Nejlepší víkend byla první kniha, kterou jsem od p. Hartla četla. Nemám tedy s čím srovnávat a nejsem ovlivněna. Bavilo mě, že nevypráví jen jedna postava, ale hned několik. Při čtení jsem však čekala na NĚCO a to se nedostavilo. Příběhy se ubíraly jiným směrem, než jsem myslela, ale závěrečné AHA se dostavilo. Chystám se tedy na další knihy :).

petrarka72
10.06.2020 5 z 5

Lehoučké čtení, jehož nejpřesnějším hodnocením je věta "a vůbec to nebylo blbý". Kaleidoskop osudů sepsaný člověkem, který má nápady, umí vyprávět a každou další knihou si tříbí styl. A tak přijetí či nepřijetí určují spíš osobní preference a životní zkušenosti čtenáře, protože identifikačních figur je tam akorát - a čtivost je v případě Nejlepšího víkendu nadstandardní.

andrea7459
07.06.2020 5 z 5

Kniha se mi líbila...hodně mě bavila Andrea..zasmála jsem se i poplakala.. bylo to fajn počteníčko.

Lejlajane
07.06.2020 3 z 5

čekala jsem víc

KnihomolkaOli
02.06.2020 3 z 5

Pro mě neutrální kniha, jako každá od tohoto autora. Opět o životě různých lidí, v jejichž každodenních problémech a radostech se může najít asi každý. Rozhodně neurazí. Jelikož je to třetí kniha od Hartla, co jsem četla, věděla jsem celkem přesně, co mě čeká a nebyla jsem zklamaná. Příběh bych popsala jako - nestalo se nic a přitom všechno.

jana1306
25.05.2020 4 z 5

Pro mě velmi příjemná oddychovka. Více postav, více příběhů, to se mi líbilo;) Občasné zvraty a závěrečný happy end;)

vera5841
23.05.2020 4 z 5

V první řadě je trošku složitěhší zorientovat se ve velkém množství postav (a že jmen je tam vážně hodně). Rok s partou z jedné kanceláře a pohled na jejich život a jejich rodin
Styl je vyloženě Hartlovský. Při jeho první knize (prvně jsem četla Erotikon) mi to přišlo osvěžující, u této poslední se mi to chvílemi zdálo na jedno brdo - u některých pasáží jsem si vybavila právě Erotikon nebo Okamžiky.
Každopádně ve výsledku zajímavé čtení, trochu poučné, jistě k zamyšlení. Je vůbec možné, aby se lidem za rok přihodilo tolik změn?

KKK
23.05.2020 3 z 5

První Hartl a asi poslední, každý o něm mluví,ale mě to opravdu vůbec nechytlo.

Lokiz
21.05.2020 4 z 5

Celou dobu jsem měl pocit, že je kniha celkem plytká a nezajímavá a osudy postav jsou mi dost jedno, ale stejně se mi nějakým zázrakem nakonec líbila. Několikrát jsem se za těch 476 stránek nahlas rozesmál a párkrát měl i slzu v oku, takže méně než čtyři hvězdy dát nemohu (je to spíš tak 3,6 hvězdy) :). Rozhodně to není tak povedené jako Pražský erotikon, ale dobré to je.