Nejlepší víkend

Nejlepší víkend
https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/387884/bmid_nejlepsi-vikend-tUp-387884.jpg 4 3462 3462

Na Silvestra si Andrea, Jirka, Dáša, Bert, Markéta a Pavel dají zásadní novoroční předsevzetí. Žádný z nich ale nikomu neřekne, jaké je to jeho. Doufají, že se jim to během nového roku podaří, mohlo by, protože času na to budou mít dost. Kromě ranních a večerních hodin pracovních dnů mají k dispozici padesát dva víkendů, deset státních svátků a čtyři týdny dovolené. To je dohromady šest tisíc sedm set šedesát hodin volna, během kterých se dá změnit téměř cokoli.... celý text

Restang
15.02.2020 3 z 5

Je to oddechovka, dobře se četla, ke konci i nějaké emoce (ale možná, že to přibližuje něco osobního). Prostě typický Hartl v dobrém a nevadí mi ani sprostá slova, patří to do jeho knih, kdo je občas nepoužije. A kdo chce a nedívá se na to jen mravokárně, najde v tom i život :) Asi to nejsou zacílené knihy pro mladší ročníky (až na Okamžiky štěstí).

alusa4302
14.02.2020 1 z 5

Tak tahle kniha mě taky nenadchla nuda.

misa_k
13.02.2020 1 z 5

Nuda, zbytečně moc sprostých slov a gramatické chyby.

lazenskaveverka
10.02.2020 2 z 5

Taková plytká oddechovka plná gramatických chyb. :-(

anno9743
10.02.2020 2 z 5

zklamání, dostala jsem k vánocům tři knihy Patrika Hartla, a ani jednu nebudu číst znova... škoda.

zandu
08.02.2020 5 z 5

Kniha je čtivá, libila se mi. Mám Hartlovo knížky moc ráda :-)

Sejna1955
07.02.2020 3 z 5

Čtivá kniha.

Honey19
03.02.2020 2 z 5

Oddychovka. Čte se dobře, ale celkové vystavění příběhů mne nebavilo. Chabý děj.

Andrea81
02.02.2020 3 z 5

Oddechovka...

janina pako
02.02.2020 5 z 5

Výborná oddychova kniha.

kape97
02.02.2020 4 z 5

Výborná oddychová kniha, je pravda, že jsem si ze začátku musela chvíli ujasňovat vztahy mezi postavami, ale to je v podobných knihách vždy. Kniha byla vtipná, častokrát jsem se zasmála. Místy dokonce člověk může poznat situace z vlastního života.

Monni
31.01.2020 4 z 5

Kniha byla fajn oddechovka. Moje druhá kniha od autora a dobře jsem si u ní odpočinula. Ze začátku mi vadilo množství postav, ale potom jsem si na to celkem zvykla. Celkem jsem se i zasmála. Styl psaní mi celkem sedí, akorát je někdy až zbytečně zdlouhavý. Myslím si , že jeho styl nebude sedět každému. Za mě lepších 3,5*

danče
30.01.2020 3 z 5

Čekala jsem, až bude v naší knihovně volná, dychtivě jsem se začetla, místy to "drhlo", ale dočetla jsem. Uběhl krátký čas, chci napsat komentář a musím vzpomínat o čem vlastně byla. Takže asi tak.

Olivie11
29.01.2020 3 z 5

Ze začátku jsem si myslela, že knihu odložím moc postav a docela jsem se ztrácela,ale nakonec se to dalo dočíst.

Polík
27.01.2020 3 z 5

Vcelku zajímavá kniha, ale překvapilo mne množství pravopisných chyb..

martineden
24.01.2020 odpad!

Jestli se dá na něčem současném demonstrovat, co to je triviální literatura, tak je to přesně tato kniha. Diváci Ordinací, Kódů atd. si ale přijdou určitě na své. Zlatej Viewegh!

zdenaR
24.01.2020 3 z 5

Tak na tuto knihu jsem v knihovně čekala půl roku.
Klasický Hartl, ale z mého pohledu nejslabší. Nejvíce se mi asi líbil Prvok ...

JankaV80
24.01.2020 3 z 5

Aktuálně mám od Hartla přečtené všechny knihy, které vydal. Tuto řadím mezi ty slabší, na Malý pražský erotikon a Prvok, Tečka, ... to prostě nemá, přesto je to dobré odpočinkové čtení.
Myslím si, že některé části knihy, kdyby se vypustily, by knize spíš pomohly.

ivusse
24.01.2020 4 z 5

Pohodová oddechovka.

Kaaamala
22.01.2020 3 z 5

Mám ráda knihy Patrika Hartla, ale trochu mě mrzí nedokončená rozběhnutá myšlenka s klepáním na Bertovi dveře. Take mi přišlo zbytecné nadužívání vulgárních slov. Od autora je pro mne stále lepší kniha Prvok a Pražský erotikon. Okamziky štěstí a Nejlepší víkend už nejsou taková bomba. Pohodové čtení, které stačí přečíst jednou.