Nejlepší víkend

Nejlepší víkend
https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/387884/bmid_nejlepsi-vikend-tUp-387884.jpg 4 3462 3462

Na Silvestra si Andrea, Jirka, Dáša, Bert, Markéta a Pavel dají zásadní novoroční předsevzetí. Žádný z nich ale nikomu neřekne, jaké je to jeho. Doufají, že se jim to během nového roku podaří, mohlo by, protože času na to budou mít dost. Kromě ranních a večerních hodin pracovních dnů mají k dispozici padesát dva víkendů, deset státních svátků a čtyři týdny dovolené. To je dohromady šest tisíc sedm set šedesát hodin volna, během kterých se dá změnit téměř cokoli.... celý text

princesse
27.12.2019 3 z 5

Z nějakého důvodu jsem odkládala čtení této knihy a odložila jsem nakonec o rok. Což o něčem svědčí, protože mezi tím jsem přečetla hromadu knih. Takže neurazila, ale ani nenadchla. Takový průměr, ale s tímto konstatováním jsem hodnotila i předchozí knihu. V souhrnu je to prostě odpočinková četba bez které se klidně obejdu, ale nevadí mi si ji přečíst.

leanyka
26.12.2019 3 z 5

Těšila jsem se na další knihu od pana Hartla, nicméně bych ji označila jako nejslabší. Určitě nezklame, ale ani extra nenadchne. Čte se hezky, jako všechny jeho knihy, jeho typicky humor se mi také líbí. Na můj vkus občas zbytečně drsná a sprostá slova.

Nymfadora.T.
24.12.2019 2 z 5

Těšila jsem se na další knihu od Hartla, ale takhle mě zklamala. Neměla jsem moc času, takže jsem ji četla s přestávkami a to byl problém, musela jsem se vracet zpět v ději a zjišťovat, kdo je vlastně kdo...no, ty předchozí byly lepší...a mimochodem, stejný dotaz-kde je tam ta Ostrava ? Doufala jsem, že si ji dám do výzvy, když ji tam má 228 uživatelů, ale Ostravu jsem tam hledala marně...

MirkaProk
22.12.2019 5 z 5

Kniha se mi moc líbila, jako ostatně všechny knihy od tohoto autora. Ze začátku jsem měla trochu zmatek v postavách, ale poměrně rychle jsem se zorientovala. Všechny postavy mi byly sympatické, ale asi nejvíc jsem sympatizovala s Bertem a strašně jsem mu fandila, aby to dobře dopadlo. Je to taková oddychovka ze života.

Eviku-miluna
22.12.2019 5 z 5

Super knížka. Doporučuji.

SleepyAllDay
19.12.2019 3 z 5

Hodně dlouho jsem se v postavách ztrácela, proto mě kniha moc nebavila, až ke konci se to zlepšilo.
Dle mého jeden ze slabších počinů pana Hartla.

ajasin
18.12.2019 4 z 5

Klasické odpočinkové čtení na jaké jsme u autora zvyklí. Kdo si jeho knihy oblíbil bude opět spokojen.

Heli26
06.12.2019 4 z 5

Příjemné odpočinkové čtení.

skableska
03.12.2019 3 z 5

Průměr. Hodně postav,zmatek v jednotlivých vztazích... Hartl má všechny knihy hodně podobné,co se týká stylu. Nej dle mě stále Prvok.

Burák
03.12.2019 3 z 5

Pokud se vám líbila dosavadní tvorba Patrika Hartla, Nejlepší víkend vás nezklame, protože jede na stejné vlně jako předchozí knížky - navíc mi to přišlo o třídu lepší než Okamžiky štěstí, které mě nenadchly. Je to někde na pomezí oddychovky a trošku smutné sondy do běžného života normálních lidí. S hlavními postavami prožijete celý rok, ve kterém zažijí různé vzestupy a pády, radosti i strasti. Hartl umí psát čtivě, takže se nudit nebudete, i když třeba některé osudy jsou trochu šablonovité.
Není to nic z čeho bych si sedla na zadek, ale pár večerů mi to určitě zpříjemnilo.

matfan
02.12.2019 2 z 5

Kniha vypráví příběhy několika osob, které se vzájemně prolínají. Není to styl, který obvykle čtu. Četla jsem pouze jako součást čtenářské výzvy.

xindl007
01.12.2019 3 z 5

Děj, odehrávající se v Ostravě? To ani náhodou. O Ostravě není zmínka, ba ani pípnutí o ní. Chtěla jsem si ji zařadit do čtenářské výzvy... Jediné o čem je pípnutí je Opava. Ale to je od Ostravy snad hodně daleko. Jako psát o Kladně místo o Praze či o Prostějově místo o Olomouci.
Jinak kniha mě docela bavila, znám rozhodně lepší , ale i horší. Takže pro mě průměr.

Terrez93
01.12.2019 3 z 5

Tak konecne docteno, ze to trvalo... asi tak od pulky jsem se do cteni nutila. Neslo se zacist a hlavne jsem se hrozne ztracela v postavach, kde kde s kym.. ani jednotlive pribehy jednotlivych osob me nijak neuchvatili.. nevim zda si nekdy znovu prectu

Harmonika_one
28.11.2019

Knihu mi doporučila kolegyně, asi proto jsem měla velká očekávání, autora ani jeho tvorbu jsem neznala. Bohužel, nebyla jsem schopná knihu dočíst. Nesedl mi styl autorova psaní (krátké věty, jednoduchá souvětí), ztrácela jsem se v množství postav (nebyly vykresleny natolik, abych si je zapamatovala nebo si k nim vytvořila aspoň nějaký vztah), neměla jsem to nutkání, kdy se těšíte, až skončíte v práci a budete si moct zase číst i na úkor spánku. Přečetla jsem 230 stran, dál už to prostě nešlo. Je možné, že si mě kniha nenašla "ve správný čas", dám ji šanci znovu za půl roku. Nemám potřebu zkusit něco jiného z autorovy tvorby. Kniha mi prostě nesedla.

Vendas
26.11.2019 5 z 5

Super knížka můžu jen doporučit!! Četla se jedním dechem. Už se těším na další.

LeSk
23.11.2019 4 z 5

Oddychové čtení, zábavné ... jen mi nešlo do hlavy, proč se v knize neoslovovali "mami", ale jménem. Zpočátku jsem také měla problém, že se mi pletly postavy ... Jinak fajnové pohodové čtení, ale za exkluzivní knihu, jak se uvádělo, bych to nepovažovala, spíše střed.

Kiwisska
23.11.2019 5 z 5

Patrik Hartl mě opět nezklamal. Miluju jeho styl psaní a i tentokrát jsem byla zvědavá na osudy všech postav.

MakiMel
23.11.2019 4 z 5

Dávám knize poctivé 4 hvězdičky, tu pátou fakt nemůžu. Ale na oddech rozhodne dobrá kniha, baví mě ty Hartlovy hrátky s osudemy aneb co by kdyby. Doporučuji

oskarina
22.11.2019 5 z 5

Za mě paráda! Hrozně se mi líbil Erotikon a Nejlepší víkend mi přišel podobnější než Prvok, Šampon, Tečka a Karel.
Hartlovi knihy si jsou sice podobné, ale to životy lidí také. Už se těším, až autor napíše další knihu.

Kája95
22.11.2019 4 z 5

Ze začátku jsem chtěla knížku odložit, ale čím víc jsem se dostávala dál a dál tím víc se mi líbila. Takové příjemné víkendové odpočinutí.
Jediné, co mi vadilo byl asi 5ti lety Bořík, který ač neuměl ani vyslovit "R" uměl s babičkou mluvit tajnou řeči- slova pozpátku