Nejlepší víkend

Nejlepší víkend
https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/387884/bmid_nejlepsi-vikend-tUp-387884.jpg 4 3462 3462

Na Silvestra si Andrea, Jirka, Dáša, Bert, Markéta a Pavel dají zásadní novoroční předsevzetí. Žádný z nich ale nikomu neřekne, jaké je to jeho. Doufají, že se jim to během nového roku podaří, mohlo by, protože času na to budou mít dost. Kromě ranních a večerních hodin pracovních dnů mají k dispozici padesát dva víkendů, deset státních svátků a čtyři týdny dovolené. To je dohromady šest tisíc sedm set šedesát hodin volna, během kterých se dá změnit téměř cokoli.... celý text

Daguda
21.11.2019 3 z 5

Byla to 4. kniha, kterou jsem od P. Hartla četla, oproti těm třem předchozím mě zklamala. Takové nenáročné čtení se spoustou postav, poněkud chaotický děj, povrchní příběh.

Joannebro
21.11.2019 4 z 5

Třetí kniha od Hartla, kterou jsem četla a nezklamala. Občas mi přijde, že se opakuje, ale mě to prostě baví. Hltala jsem každé slovo. Bylo mi do smíchu I do pláče. Co si budem - Patrik to prostě umí. Není to nic náročného ale to ani nebyl záměr. Kniha pobaví a zabaví. To je hlavní. Takže díky moc :)

amanek
19.11.2019 5 z 5

Moje první setkání s Hartlem a moc se mi líbilo.
Na začátku bylo sice víc osob a trochu mě to mátlo. Možná kdyby Dáša, nazývala mámu mámou a ne Markétou, byla by orientace jednoduší.
Je to odpočinková četba o věcech, které zažívá každý z nás.
Docela se divím nízkému hodnocení a jsem zvědavá na další knížky, které mají hodnocení vyšší

EvikU.
19.11.2019 3 z 5

V knize bylo dost postav, které se střídali ve vypravování jak různé situace prožívá. Jinak stejnou situaci prožívá on a jinak ona. Jeho knihy jsou celkem k uvěření. Jsou ze života a není to nějaká těžká literatura. Oddechovka u které se nemusí přemýšlet. Někomu v knize fandím víc, jinému míň. Jako oddechovka dobrá jako všechny Hartlovky. Tímto mám přečtené všechny knihy. Tak kdy bude další? :-)

Jarča64
18.11.2019 3 z 5

Odpočinková četba na dovolenou

Lejdus
17.11.2019 4 z 5

Klasická Hartlovka. Vtipné povídání, zajímavé příběhy postav.

ivka67
14.11.2019 3 z 5

Těšila jsem se jak si zase pěkně počtu a pobavím se humorem autora,ale dlouho jsem se nemohla začíst,tentokrát my vyprávění připadalo hodně chaotické a i ten konec takový nijaký.Prostě Hartl píše i lépe.

kazetko
13.11.2019 2 z 5

Méně stran (aspoň o 150), méně postav, méně dramátek, méně, méně....
Opravdu mi nevyhovoval způsob vyprávění, kdy autor zřejmě nechtěl upozadit žádnou z postav. U všech (odhadem deseti, patnácti....?) postav asi chtěl dojít k nějakému happy endu, nebo aspoň smíření. Ke konci už jsem musela bádat, o kom to vlastně zrovna mluví, jména i osoby mi splývaly.
Kolikrát jsem si říkala, že tohle už by klidně mohl být konec této postavy, ale ona se znovu vrátila, znovu se jí něco připletlo do cesty, znovu bojovala, zachraňovala, litovala, omlouvala se.... Uf, takže míň by tady bylo rozhodně víc.

Kamilajznik
12.11.2019 4 z 5

Me se kniha libila. Asi nejmene ze vsech od autora, ale i tak se mi to dobre cetlo, zasmala jsem se. Ze zacatku mi vadilo prilis postav, stále pribyvala jmena, ale po par strankach se clovek zorientuje.

Drdlice
12.11.2019 2 z 5

V poslední kapitole jsem myslela, že se nedočkám konce. Za mě nejslabší od něj. Bohužel, těšila jsem se na ní

princeznaaura
11.11.2019 5 z 5

Nekolik lidskych osudu v jedne knize.Kniha by byla asi nekonecna,protoze je to proste ze zivota a porad by bylo o cem psat.Kniha me velmi bavila.

beruska
11.11.2019 5 z 5

Poprvé jsem otevřela knihu od pana Hartla a jsem velmi mile překvapená! Má nádhernou psychologii postav, některé myšlenky v knize se mi opravdu líbily a také jsem se zasmála :) ....
Tuto knihu ráda doporučuji, určitě to není ztráta času, naopak!

Pan_Skala
10.11.2019 3 z 5

Přišel jsem si jak na horské dráze při čtení. Určité části respektive příběhy určitých postav se mi četli naprosto v pohodě a užíval jsem si to. U některých to zase bylo stylem se tím prokousat, aby mi nechyběli souvislosti děje, protože mě byly ty postavy nesympatické a nebo vůbec jejich příběh nudný a otravný. Stejně je takové rozkolísané i moje hodnocení, protože za něco bych dal plný počet a za něco spíše podprůměr. Ve výsledku knížka neurazí, ale že by to bylo něco co bych doporučil a nebo si přečetl znova tak to určitě ne.

soupik2012
08.11.2019 5 z 5

V knize se prolínají běžné životní příběhy lidí, pracujících v jedné malé firmě na zážitky. Je to ze života, často úsměvné a plné citů. Svými příběhy nás provázejí po celý jeden rok. Z počátku je orientace poněkud složitější, protože těch postav je tady skutečně docela hodně, ale stačí si uvědomit, že hlavní hrdinové této knihy všichni pracují v jedné firmě a potom je již orientace v jednotlivých postavách velice snadná. Mě to bavilo strašně moc a protože to bylo díky čtenářské výzvě mé první setkání s autorem a lidé pode mnou píší, že je tato kniha nejslabší, mám z toho radost a určitě se k panu Hartlovi zase velice brzy vrátím. Audioknihu čte osvědčená autorka na citové knihy paní Renata Volfová.

bod
08.11.2019 odpad!

Chtěla jsem si odpočinout po depresivní Houbařce,ale ne, na 52 stránce jsem to vzdala, ještě se podívala na konec a ujistila se , že o nic nepřicházím...

Prim
05.11.2019 3 z 5

Třetí kniha od Hartla a v podstatě to samé. Ano jsou to takové střípky ze života,ale nic mi to "nedává" . Neurazí, nenadchne.

kinee
04.11.2019

Do knihy jsem se nemohla vubec zacist. Opravdu zezacatku pate pres devate a az v pulce me zacala bavit. A to jsem velky priznivec Hartla. Za mne bohuzel pro mne nejslabsi kus.

Drj98
03.11.2019 3 z 5

Tato kniha určitě nikoho neurazí. Postavy které Patrik popisuje a které jsou součástí děje, poznáváte mezi svými přáteli - pro mě fascinující. Opět tady máme problematiku obyčejných lidí a neobyčejných události!

Market-k-a
03.11.2019 3 z 5

Váhala jsem mezi 3 a 4 hvězdičkami. Knížka mě trošku zklamala. Je to můj první román od pana Hartla, a tak jsem asi měla velká očekávání. A co jsem vlastně čekala? Optimistickou, možná motivační knížku, která mi dodá energii a chuť užít si stejně jako hrdinové něco skvělého ve volném čase, kterého máme dle anotace nakonec docela hodně. Ale tak se nestalo, spíše naopak byla knížka, respektive osudy hlavních hrdinů, docela deprimující. Postavy se mi ze začátku pletly, jedna kapitola o voze, druhá o koze, i když nakonec jsem si na to zvykla. Jsem zvědavá na další knížky od tohoto spisovatele, jestli budou psané podobně. Čili - tohoto autora určitě nezavrhuji :-)

sarsevcikova
03.11.2019 3 z 5

Četla jsem za sebou Erotikon, Okamžiky štěstí a nejlepší víkend. Asi jsem je neměla číst hned po sobě, ale tato mi přišla nejslabší. Vůbec se mi nechtělo ji dočíst, konec mě však mile překvapil.