Nejlepší víkend

Nejlepší víkend
https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/387884/bmid_nejlepsi-vikend-tUp-387884.jpg 4 3462 3462

Na Silvestra si Andrea, Jirka, Dáša, Bert, Markéta a Pavel dají zásadní novoroční předsevzetí. Žádný z nich ale nikomu neřekne, jaké je to jeho. Doufají, že se jim to během nového roku podaří, mohlo by, protože času na to budou mít dost. Kromě ranních a večerních hodin pracovních dnů mají k dispozici padesát dva víkendů, deset státních svátků a čtyři týdny dovolené. To je dohromady šest tisíc sedm set šedesát hodin volna, během kterých se dá změnit téměř cokoli.... celý text

teeyinka
02.11.2019 3 z 5

Asi jsem za poslední dva roky "přehartlovaná", ale měla jsem pocit, že je to zase to samé jako Erotikon, jen v bleděmodrém. Tentokrát jsem měla problém se začíst a vůbec celá kniha mi ubíhala hrozně pomalu. Možná kdyby to byla má první kniha od autora, tak hodnotím lépe.

alnahu
01.11.2019 5 z 5

Od tohoto autora jsem si přečetla první knihu a bavila mě.Kniha začíná Silvestrem ,kdy si skupina lidí dá své předsevzetí a během roku sledujeme ,jak se jim vede a opět Silvestrem končí,kdy se bilancuje ,jak si vedli.Příběhy ze života jaký je někdy- veselo někdy pochmurno.Oddechové čtení.

SabineS
28.10.2019 5 z 5

Myslím, že by si ji měl každý přečíst sám a nehledět na hodnocení ostatních. Co člověk, to jiný vkus. Za mě lepší příběhy a chytlavější čtení než u Erotikonu.

paxie
24.10.2019 3 z 5

Nenadchne, neurazí,oddechovka,kde se vlastně ani nic moc nestane

danielavachova
23.10.2019 3 z 5

Ze začátku jsem měla trochu zmatek v postavách,pak se to rozjelo,ale přesto mě tato kniha tak nenadchla jako ty předchozí.

Alli005
22.10.2019 1 z 5

Knížka je dost nudná, čekala jsem o trochu víc. Předchozí knihy od autora byly čtivější.

petrulkaa
19.10.2019 1 z 5

Kniha mě moc nenadchla, moc lidí a různých příběhů. Nebyl to můj šálek kávy, Je to moje první kniha, kterou jsem nedočetla. Bylo to mé první setkání s tímto spisovatelem a jsem zklamaná. Asi to nebyl zrovna můj dobrý čas na tuto knihu.

ErikaJ
18.10.2019 5 z 5

Nechápu jak nekdo muze porovnavat knizky od jednoho autora. Kazda knizka je preci original a o tom to je... I kdyz jsem četla spoustu hodnoceni, proc prave tato knizka neni takova jako ta předešlá, musim konstatovat, ze ja jsem naprosto spokojena. Pan Hartl pise vtipně, poutavě, zajímavě. Jeho styl psani je mi sympaticky a nemůžu jinak, než zhodnotit pěti *****

yonda
18.10.2019 2 z 5

Hodně jsem o této knize slyšela už předem,no nakonec jsem byla zklamaná.Čtivé,ale místy pochmurné a /a to mi vadí nejvíc/ neoblíbila jsem si ani jednu postavu.

aliali
18.10.2019 4 z 5

Mě se tahle Hartlova kniha navzdory hodnocení docela líbila, na dovolenou příjemná oddychovka. Samozřejmě že má Hartl předchozí jiná esa, ale ani za tuhle se stydět nemusí.

Zuzu88
16.10.2019 1 z 5

Pro mě velká nuda a zklamání...

kachnat
16.10.2019 5 z 5

Vtipně a hezky psané, velmi čtivé.

Pivoňka_O
14.10.2019 2 z 5

První kniha od Patrika Hartla, kterou jsem četla, asi jsem čekala víc, ale je to příjemné oddechové čtení, některé postavy mě zaujaly víc, některé bohužel ne tolik.

Makkys
14.10.2019 2 z 5

Tak sem knížku úspěšně po 2 měsících docetla a pro mě teda velké zklamání. Pana Hartla mám velice rada, jeho knihy jsou velmi ctive, ale tahle teda ne. Já sem se do ni snad zacetla až tak posledních 200str.
Nějak mě postavy nezaujali, byli mě jedno jejich osudy. Docetla sem ji jen protože je od Hartla.
A tak jak tu někdo píše nebo co sem slyšela tak mě zas tolik vulgarit tam nepřišlo

petrucha86
14.10.2019 2 z 5

Pro mě zatím nejslabší kniha od Hartla, postavy nesympatické, děj roztahaný, měla jsem veliký problém knihu dočíst (a dočítala jsem jen z toho důvodu, že jen nerada odkládám nedočtené knihy :))

fruitbueno
10.10.2019 3 z 5

Oddechová četba, ke které musí člověk přistupovat hodně s nadhledem. Ideální do vlaku a na nudnou služební cestu.

Matita310
08.10.2019 3 z 5

Tak od této knihy jsem čekala o hodně víc. Obrovská reklama na knihu a na autora, ale mě teda kniha nijak extra nenadchla. Dočetla jsem ji po docela dlouhé době. Musela jsem si dát ve čtení i pauzu a poté se ke knize vrátit.

HelenBarbora
05.10.2019 1 z 5

Knihu jsem dočetla spíš ze zvědavosti, jak to dopadne s hlavními hrdiny,celou dobu na mě vyskakovalo zoufalství některých postav a hledání viníků za nudu, šeď a rutinu životů postav ostatních (netýká se dětí). Vadilo mě také zbytečně velké množství vulgarit.

kudrdlinka
04.10.2019 3 z 5

Mám ráda knížky ze současného života, od Hartla se mi líbily všechny ostatní, ale s touhle jsem nějak bojovala. Možná to není vina knížky, ale moje, nevím. Ke čtení jsem se musela docela přemlouvat, nemohla jsem se pořádně začíst, nevyvolala ve mě ani žádné emoce jako třeba Erotikon, kdy jsem se chvíli smála, chvílema brečela a s postavami všechno víc prožívala. Tady to všechno šlo tak trochu kolem mě.

sandra.sancho
04.10.2019 5 z 5

Na dovolenou dobre, jen mě chvílemi štvalo že tam nebylo nic moc dobrého, ale i takový je život.
Konec jsem úplně nepochopila :D
Ale rozhodně Hartla nezatracuji :)