Nejlepší víkend

Nejlepší víkend
https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/387884/bmid_nejlepsi-vikend-tUp-387884.jpg 4 3462 3462

Na Silvestra si Andrea, Jirka, Dáša, Bert, Markéta a Pavel dají zásadní novoroční předsevzetí. Žádný z nich ale nikomu neřekne, jaké je to jeho. Doufají, že se jim to během nového roku podaří, mohlo by, protože času na to budou mít dost. Kromě ranních a večerních hodin pracovních dnů mají k dispozici padesát dva víkendů, deset státních svátků a čtyři týdny dovolené. To je dohromady šest tisíc sedm set šedesát hodin volna, během kterých se dá změnit téměř cokoli.... celý text

LaCoccinelle
06.08.2019 4 z 5

Příjemná oddechovka, která se dobře čte, jako všechny knihy od Hartla.

menalinda
06.08.2019 2 z 5

Knížku jsem dostala jako dárek.Přečteno za dva dny a s radostí že ji mám za sebou.Ze života,ničím nepřekvapující.

Andrea7272
05.08.2019 3 z 5

Opravdu jen takové na lehátko, na dovču nenáročné čtení,dobře napsané četla se sama . Ani nenatchla ani neurazila . Pro mě za 3 ....

katka_dv
04.08.2019 2 z 5

Téměř 500 stran o tom, kdo je komu nevěrný, komu chybí sex, koho trápí tchyně ... Měla jsem dojem, že čtu scénář k Ulici ... Není vtipné, není napínavé, není k zamyšlení ... Nenáročná literatura vhodná k zabavení na lehátku na pláži ...

Petass
03.08.2019 3 z 5

Nic zvláštního jsem neočekávala, hrozně se mi do knihy nechtělo... Nechala jsem si ji na dovolenou a byl to dobrý tah. Není to nic extra zábavného, hlubokomyslného, ani složitého. V danou chvíli kniha splnila účel, bavilo mě to, odpočinula jsem si, vypla mozek. Na erotikon to ale nemá...

ZuKo
03.08.2019 2 z 5

Četla jsem ji jenom proto, že přes 100 lidí jí četlo v rámci čtenařské výzvy “děj se odehrava v Ostravě”. Ta kniha byla utrpění a poslední stránky jsem rychle přeletla a zjistila, že slovo Ostrava se tam objevilo jen jednou. Kdybych to věděla, tak tu knížku nevemu ani do ruky.

Margherita_N
02.08.2019 2 z 5

Doteď přemýšlím, co tím chtěl spisovatel říct. Pokud je to celý ironie, je to dobrý. Tahle kniha je věcně, bez jakýchkoliv zajímavých detailů, a o to zdlouhavěji podanej jeden rok pěti nudnejch lidí, kteří žijou svý životy v kolečku vydělávání peněz v agentuře nebo v pololegálním podnikání. Nikdo z nich není inspirativní, všichni jsou naprosto smutný. A postupně ve své pokročilé dospělosti přicházejí na to, co je v životě důležitý - tedy na to, na co má podle mě člověk přijít před třicítkou, pokud nechce, aby se z něj stala podobně smutná postavička bez smysluplné práce, či aspoň náplně volného času. Jirka dře celý víkendy, aby jeho kyselá manželka byla ještě kyselejší, protože musí bydlet pár měsíců ve vile na Ladronce s jeho matkou, než se nastěhuje do novostavby, kterou jí manžel kompletně zařídí. A manžel si přeje, aby jeho vlastní matka umřela, aby manželka přestala bejt kyselá. Starou paní nikdo nemá rád, až ta z toho skutečně umře. A její nejbližší neskrývají radost. To byl pro mě nejbizarnější příběh ze všech. Jinak všechny postavy jsou samozřejmě v balíku a žijou v barácích v Praze, případně v bytech na Staromáku, z tohohle pohledu je tam nejnormálnější Bert, kterýmu by jako jedinýmu člověk i fandil, protože se s ním dokáže aspoň zčásti identifikovat.

Dija
31.07.2019 2 z 5

Chtěla jsem si přečíst nějakou zábavnou oddychovku. Sáhla jsem tedy po panu Hartlovi, protože jsem četla již dvě jeho knihy a bavily mě, smála jsem se u nich, tak jsem si řekla, že i tato kniha bude zaručená kvalitní oddechovka. Nejlepší víkend ve mně ovšem zakořenil depresi. Obsahuje snad všechny největší strašáky této doby, ať už se to týká nějaké partnerské krize nebo nemocí. Nemám z této knihy bohužel dobrý pocit.

jan37
30.07.2019 odpad!

Totální odpad. Nerozumím oblíbenosti autora. Knihu jsem četl v nouzi na dovolené (všechny me knihy jsem ke konci dovolené přečetl a půjčil si tuto od manželky). Příběhy kterým se nedá věřit. Kniha bez nějakého uvěřitelneho děje. U některých scén mi bylo až trapně. Velký špatný

Titina
27.07.2019 3 z 5

Oddychovka, určitě se dá přečíst za víkend, nicméně nejlepší víkend to nejspíš nebude

michaelaaa5
27.07.2019 5 z 5

Kniha ze života, oddychové letní čtení :-)

zuza0300
23.07.2019 5 z 5

Zhltnuto na dvakrát! Super čtivé...hodně ze života i “pohadka”

hs777
23.07.2019 3 z 5

Nejlepší víkend jsem si nechala na víkend... letní, prázdninový a naprosto korespondoval s knihou. Jednoduchý, nenáročný, oddechový a tím splnil to, co jsem od něj očekávala. Nijak nevybočil z tvorby Patrika Hartla, opět řešil vztahy skrz naskrz, životní peripetie, zakopnutí i pochybnosti, jen tentokrát trochu rozvláčněji a bez happyendu. Protože “jaký si to uděláš, takový to máš”.

Krizovakri
21.07.2019 4 z 5

Je velmi obdivuhodné, jak životní nezajímavé příběhy lze napsat tak zajímavě a poutavě. Styl autorova psaní mě baví. Nepřehání, nevnucuje a nenudí . Tuto knížku jsem i přes její tloušťku přečetla rychle a je důkazem toho, že i bez draků, sexu a vražd lze napsat krásnou knížku ze života, ve které se člověk tak trochu najde.

Sumatrae
21.07.2019 5 z 5

Luxusni oddychovka, vtipne, ze zivota

Breadfish
21.07.2019 odpad!

Nepřišlo mi to vůbec vtipný, očividně nejsem cílová skupina.

katerina9582
17.07.2019 5 z 5

Knihy pana Hartla mám moc ráda ... nechávám si je vždy na léto. Oddechovky - super. Zatím nejlepší Erotikon a nejlepší víkend dávám na druhé místo !!! doporučuju

slaska77
16.07.2019 4 z 5

Líbilo se mi více než Okamžiky štěstí, u kterých jsem v druhé polovině knihy dost trpěla (nudou), tady mě hodně bavil příběh Markéty a Hu! Bertíka, smutný leč pravdivý příběh Pavla. Trošku více jsem očekávala od Dáši, ale zase proč ne:-), příběh Andrey a Jirky byl pro mě asi nejméně uvěřitelný (červenec 880 str.).

Juzzy
16.07.2019 2 z 5

Četl jsem od Patrika Hartla vše. Tak jak "miluji" jeho reverzní smích, tak už nedávám příběhy jako na kolovrátku. Po necelých 100 stránkách jsem knihu definitivně odložil. :-(

Sazinek
15.07.2019 4 z 5

I když stále si myslím, že nejlepší Hartlovina je Erotikon, ani tahle nebyla špatná. Pokud chcete číst oddechovku, směle do ní