Nejlepší víkend

Nejlepší víkend
https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/387884/bmid_nejlepsi-vikend-tUp-387884.jpg 4 3462 3462

Na Silvestra si Andrea, Jirka, Dáša, Bert, Markéta a Pavel dají zásadní novoroční předsevzetí. Žádný z nich ale nikomu neřekne, jaké je to jeho. Doufají, že se jim to během nového roku podaří, mohlo by, protože času na to budou mít dost. Kromě ranních a večerních hodin pracovních dnů mají k dispozici padesát dva víkendů, deset státních svátků a čtyři týdny dovolené. To je dohromady šest tisíc sedm set šedesát hodin volna, během kterých se dá změnit téměř cokoli.... celý text

Pauvka
31.05.2019 2 z 5

Knihy od Patrika Hartla mam moc rada. Nejvic erotikon, ale tato me zklamala na plne care :( cekala jsem od ni vic.

Anička.pa
30.05.2019 4 z 5

Patrik Hartl je můj oblíbený autor. Na tuto knihu jsem se tedy i velmi těšila. Všechny příběhy různých postav mě bavili, chvílemi veselé, ale i smutné. Pohodové čtení :-)

janadibelkova
29.05.2019 5 z 5

Trochu mě mrzí, že tady má kniha horší ohodnocení, měla by tady mít 100%..vždyť se v ní najdeme úplně všichni. S nadcházejícím létem vřele doporučuji přibalit Nejlepší víkend do kufru na dovolenou. Zasmějete se, možná trochu popláčete, ale budete se skvěle bavit čtením, které snad musí být blízké každému, kdo žije běžný rodinný a pracovní život. A že to někdy bývá sranda :)

vladkamudrova
29.05.2019 4 z 5

Nejlepší víkend jsem si chtěla přečíst, protože mám Hartla ráda, ale nějak to nebylo ono. Nejsmutnější co kdy napsal.

Kattulli
27.05.2019

Knihu jsem si chtěla přečíst z důvodu velké popularity autora. Chtěla jsem být v obraze. Ke čtení mě navnadil i rozhovor s autorem, který jsem četla. Symbolicky jsem se o víkendu s nadšením pustila do četby. Ale "nejlepší víkend" z toho nebyl.

Při čtení jsem opakovaně myslela na to, jestli přestat číst nebo ne. Důvody pro dočtení: 1. jestli to chci kritizovat, tak bych to měla znát celé, 2. třeba se z toho ještě něco vyloupne a dojde to k nějaké základní myšlence, která mě obohatí.
Důvody pro odložení: 1. proč mám číst obyčejné problémy a myšlenky postav, se kterými se neztotožňuji 2. nesedí mi styl humoru 3. nijak mi to nerozšiřuje myšlení a neobohacuje mě to 4. nepůsobí to na mě ani jako oddychová četba, 5. mám na stole mnoho dalších knížek, které čekají, až si je přečtu.

Knihy moc často neodkládám. Jestli vůbec. Tuhle jsem však nedočetla. Po téměř přečtené polovině jsem zbytek knihy jen prolistovala, přečetla z něj pár úryvků a taky závěr. Zjistila jsem, že kniha bude stále pokračovat ve stejném stylu. Nakonec jsem se tedy rozhodla, že jí prostě nechci věnovat další čas.

Petra186
27.05.2019 5 z 5

Další přečtená kniha od Hartla, tentokrát mohla být kratší, ale přesto opět pohodové čtení a zajímavé zvraty.

maryska09
26.05.2019 5 z 5

Výborná oddechová kniha o v podstatě obyčejných lidech a jejich obyčejných životě. Skvěle se čte, baví a někdy i dojímá. Doporučuji jako krásné čtení na dovolenou nebo jen tak pro odpočinek.

MahulenaK
24.05.2019 5 z 5

Oddechovka. Nejde o nějakou velkou literaturu, ale nakonec mě všechny postavy dostaly. Fandila jsem jim, štvaly mě a bavily mě. A nestydím se za to!

Alena55
24.05.2019 4 z 5

Ze začátku chvíli trvalo, než jsem se prokousala tím, kdo je kdo, ale pak se kniha rozjela. Je to oddechová kniha, četla se mi dobře.

pocketka
21.05.2019 3 z 5

Přečetla jsem všechny knihy od Patrika Hartla. Tato se mi jeví jako nejslabší. Nebyla vyloženě špatná, jen začíst se trvalo trošku déle a ze začátku jsem se špatně orientovala v té spoustě postav.

babyboar
20.05.2019 3 z 5

Rozhodně nejslabší hartlovka. :-( Ale čtivé to je...

Kackatlacka
17.05.2019 3 z 5

Musím říct, že knížka se mi četla dost obtížně. A to Harla zbožňuji! Takřka do půlky mi všechny postavy přišly životem zcela vycucané a musím říct, že to ze mě vysávalo pozitivní energii.
Od půlky se příběhy začaly trochu rozhýbávat, ale i přesto nemůžu tvrdit, že by mě vtáhly a těšily.
Bohužel musím přiznat, že knížka pro mě byla zklamáním.

Sonik1974
16.05.2019 3 z 5

Kniha se pěkně čte. Nic víc, nic míň.

manicka63
13.05.2019 5 z 5

Pěkná oddechovka

kristkam
12.05.2019 4 z 5

Ze začátku jsem se pořád smála, postupně se smích vytratil. Ale přesto mě kniha bavila až do samotného konce a byla jsem neustále zvědavá, jak se bude děj vyvíjet dál. Každopádně když srovnám s Erotikonem...na ten nemá. :)

L.Helena
11.05.2019 4 z 5

Jo, bavilo mě to. Takové příjemné čtení o životě více postav různých generací v průběhu jednoho roku. Knížka se dobře čte, děj se pořád posouvá kupředu, takže se ani nenadějete a jste na konci.

Monika164
10.05.2019 3 z 5

Pohodová odpočinková kniha. Doporučuji.....

tabaluga
07.05.2019 4 z 5

Psaní pana Hartla mne opravdu baví. Osudy několika lidí, kteří jsou vzájemně propojeni buď rodinnou vazbou nebo praci. Dokázala jsem se vcítit do každé z hlavních postav, do jejich pocitu do myšlenkových pochodů, ale myslím, že za pár dní už nebudu vědět nic, jelikož to nemá tu patřičnou hloubku, aby mne to něčím zasáhlo a já o tom musela přemýšlet.Kniha není náročná na čtení, taková oddychovka.

Janniska
07.05.2019 5 z 5

Hartl mě opět nezklamal.Velmi milé,vtipné a napínavé vyprávění o osudech.Styl jeho psaní se mi moc líbí,je to takový lidový a jednoduchý.Nemusí se u toho extra přemýšlet a většinou u toho vypnu.Bohužel jen na krátkou chvíli protože ty jeho knížky sežeru během dvou,třech dnů.Za mě super pane Hartl,máte v šuplíku další?

nela6081
06.05.2019 5 z 5

Knížka se mi moc líbila, čtivé a odpočinkové ????