Nejlepší víkend

Nejlepší víkend
https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/387884/bmid_nejlepsi-vikend-tUp-387884.jpg 4 3462 3462

Na Silvestra si Andrea, Jirka, Dáša, Bert, Markéta a Pavel dají zásadní novoroční předsevzetí. Žádný z nich ale nikomu neřekne, jaké je to jeho. Doufají, že se jim to během nového roku podaří, mohlo by, protože času na to budou mít dost. Kromě ranních a večerních hodin pracovních dnů mají k dispozici padesát dva víkendů, deset státních svátků a čtyři týdny dovolené. To je dohromady šest tisíc sedm set šedesát hodin volna, během kterých se dá změnit téměř cokoli.... celý text

hlina
18.01.2021

Přečetla jsem 5 kapitol a víc nedám. Pro mě je to naprostá ztráta času.
Málokdy nedočítám knížku, každé se snažím dát šanci, ale tentokrát to opravdu nejde.
Nesedí mi styl psaní, vadí mi použitý slovník, iritují mě postavy...

Alzbetta
16.01.2021 4 z 5

Líbila se mi. Dobrá oddechovka

Lorri
15.01.2021 odpad!

Nejlepší víkend, nebo nejhorší? Má první zkušenost s Hartlem a obávám se, že i poslední. Nevím proč, ale přípomínalo mi to (bohužel) bábovky a co já si myslím o bábovkách? No právě že nic moc (spíš nic než moc). Na to, že je knížka označená štítkem tumor, ehm teda humor, tak já jsem se usmívala až na konci, kdy jsem ji dočetla. Pro mě zase nudná VéKáVéčka.

petkasable
11.01.2021 1 z 5

Děsná nuda. Do knihy jsem se nutila.

bolkovo
05.01.2021 5 z 5

Ta kniha má parádní nadhled a je vám to taková švanda, že už chci být zpátky doma, abych to mohla dočíst.

rumund
04.01.2021 5 z 5

Tohle byla má první kniha od Patrika Hartla a moc se mi líbila. Od té sháním všechny knihy od tohoto zajímavého člověka, který mě hrozně baví.

Aaloha
03.01.2021 4 z 5

Kniha se mi prostě líbila. Typická Hartlovina ze života. Radosti i starosti naše i lidí kolem nás. Chvíli jsme dole a chvíli nahoře a jaký si to uděláš takový to máš. Kniha se dobře čte, nechybí humor i dojetí.

libuna60
02.01.2021 5 z 5

Jeho knihy mají podobné téma, takže to střídám s jiným žánrem. Jako oddychová kniha je super.

Lindulinek
30.12.2020 5 z 5

Skvělá oddychovka. Knihy tohoto autora si mě získaly. Humor, nadhled i situace, do kterých se může dostat kdokoliv z nás. Doporučuji.

jitkact
29.12.2020 4 z 5

Příjemná oddychovka

ladna
28.12.2020 1 z 5

Strojově napsaná nuda

saez
28.12.2020 4 z 5

Hartl je vypravěč příběhů. Těch se šťastným koncem i těch méně šťastných. Kniha zdánlivě o ničem a přece o něčem. Každý si vybere to své.

andy_nejedla
26.12.2020 3 z 5

Za mě nejslabší kniha od Hartla. Taková nemastná/neslaná.

Lucia.lon
25.12.2020 3 z 5

Prostě oddechovka :) miluju Hartlův smích a jakous takous jeho lehkost bytí, takže mám ráda i jeho knihy :)

Fialka78
17.12.2020 5 z 5

Hezké, čtivé, knížka mě bavila ????

jprst
11.12.2020 2 z 5

Tak tohle na žádný jásot nebylo, jako oddechovka to sice posloužilo, ale další autorovy knihy si už odpustím.

dzejkbeltygros
10.12.2020 5 z 5

Tohle byla druhá knížka, kterou jsem od Hartla četla. Nešlo jinak, než dát všechny hvězdičky, protože jsem to četla jedním dechem, je to skvělé promyšlené, propojené příběhy a hlavně to, jak popisuje, že každá postava má k situaci jiný postoj a bere věci jinak... To nedokáže zachytit jen tak někdo.

Lil30
07.12.2020 2 z 5

Pan Hartl nejspíše mým oblíbeným autorem nebude...Knihu jsem dočetla po několikerém přemýšlení, zda ji dočíst, nebo ne. Bylo to takové vztahové tornádo, které semlelo úplně všechny, sežvýkalo je a vyplivlo úplně někde jinde a v jiném stavu. Jinak nevím, jak bych to popsala...mně tam prostě chyběla trocha pozitivity. Jasně, že život není jen o hezkých věcech, ale tady by jí trošku být mohlo.

ZuK1
23.11.2020 4 z 5

Moje třetí knížka Patrika Hartla a i když se mi zatím určitě nejvíc líbil Prvok Šampón, Tečka a Karel, také Nejlepší víkend bych zařadila mezi takové pohodové oddechovky. Není to nic, od čeho by měl člověk problém se odtrhnout, ale dobře se čte, takže pokračovat se dá spíš podle nálady, času a chuti, než kvůli napětí (i když jsem samozřejmě byla zvědavá, jak to s jednotlivými aktéry příběhu nakonec dopane).
Knížka pro mě byla příjemnou změnou na vystřídání detektivního žánru.

gacie
22.11.2020 2 z 5

Druhá kniha, kterou jsem přečetla od pana Hartla. Nejsem z ní nějak moc nadšená nebo unešená. Přečetla jsem ji relativně rychle a snadno. Něco mi v těch "hartlovských" knihách chybí a já nevím co. Pro mě osobně je pan Hartl lepší spisovatel než všude vychvalovaný a oceňovaný pan Viewegh.