Dada Nálada zachraňuje svet

Dada Nálada zachraňuje svet
https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/143609/dada-nalada-zachranuje-svet-143609.peg 4 6 6

Nela Náladová série

V škole sa Dada učí o životnom prostredí. Dozvie sa o tom, ako ľudia ničia dažďové pralesy, a začne sa starať nielen o ohrozené druhy zvierat v záhradke za domom, ale aj o to, ako sa v ich rodine narába s odpadkami. Takže skvelá Dada, ktorej nič nie je ľahostajné, opäť zasahuje. Kde by bol svet bez Dady Nálady?

Marika56
09.06.2024 5 z 5

Stále vzpomínám, jak jsem dětem tyto knihy předčítala, a opakovaně vyhlížím, jestli už jsou další přeložené. Bohužel, stále z 12. dílné série jsou u nás přeloženy pouze 4 díly.

Knižní střípky
12.03.2017 5 z 5

Opět další knižní série, kterou si zamilovala má dcera a já si ji musela přečíst. A víte co? Nelituji! Všechny díly jsou milé, vtipné, svižně se čtou,celá Náladovic rodina je moc sympatická. A navíc oceňuji i to, že zde nejde jen o zábavu, ale vždy se zde odehrává nějaký zajímavý příběh týkající se nějakého vážnějšího tématu. Nela je zajímavá a strašně fajn holka, tak akorát správně praštěná, jak mají holky v jejím věku být.