Němý hlas: Kniha třetí

Němý hlas: Kniha třetí
https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/481332/bmid_nemy-hlas-kniha-treti-lgH-481332.png 4 97 97

Němý hlas série

< 3. díl >

Chci, aby se Nišimija začala mít ráda. Šóko Nišimija – dívka, která je neslyšící. Šója Išida – chlapec, který se se Šóko začal kamarádit. Išida se urputně snaží vrátit Nišimije život, o který ji dříve připravil. Sahara, Ueno, Kawai, Mašiba, Nagacuka – Nišimijin svět se začíná rozšiřovat. To ale způsobuje, že se Išidův osud mění.... celý text

Literatura světová Komiksy
Vydáno: , Crew
Originální název:

聲の形 3 (Koe no Katachi 3), 2014


více info...

Přidat komentář

Capybara18
19.02.2025 5 z 5

Tak to je opravdu nádhera která se jen tak nevidí.
K postavám které nenávidím se v tomhle dílu přidaly dvě postavy.
1. Nagacuko. Ne že bych ho nenáviděla, ale v příběhu mi celkem dost vadí.
Ale zas je pravda že v každé knize musí být ten co všecko překazí... :D
2. Ueno. ta mi teda hodně leze na nervy!!!
Ale ta scéna na konci...
Awwwwwwwwwww...
:D

Uma
14.09.2024 3 z 5

moc pěkné


ariannpHm
29.03.2024 5 z 5

Opět jsem se moc bavil. Příběh mě pořád překvapuje,líbí se mi položené otázky. 10/10

Karola050716
20.07.2023 3 z 5

Trochu slabší než předchozí díly, řekla bych. Je to tak zvláštní kombinace smutného příběhu, že sice čtu dál a dál, ale vlastně ani nevím, jestli to číst chci, protože sledovat ty postavy prostě docela bolí.

Listy
18.07.2023 5 z 5

Jsem ráda, že jsem sérii dala šanci. Tento díl mi dal opravdu hodně i co se týče náhledu na věci v životě atp.
Těším se na další díl a oceňuju i dávku humoru :)

jasminecka
04.03.2023 4 z 5

Kdyz jsem se prokousavala prvni knihou, necekala bych, ze vydrzim a ze se dokonce BUDU SMAT! Moc me bavi sledovat promeny hlavniho hrdiny... A skvele, ze padaji otazky! Jak vypada pratelstvi? A odpusteni?

PanKrabák
09.10.2022 5 z 5

Konečně zase série do které jsem se začetl.
Nemám asi co dodat ...
možná jen noc prostě NOC - "rány od hlavy mlátící do stolu"

Lka
18.03.2022 5 z 5

S každým dílem se mi série líbí víc a víc. Opět krásné ilustrace.

Vjeerus
28.02.2022 5 z 5

Tuto sérii mám moc ráda, přináší opravdu mnoho, včetně toho, že někteří lidé mohou být prostě zlí a vypočítaví.
Na manze obecně miluji, jak dokáže neskutečně popsat emoce na pár stránkách a každý svazek je jízda. a Němý hlas není výjimkou a nepotřebuje k tomu ani hromady akčních scén a bitek dobra se zlem.

LuiSummer_
30.01.2022 5 z 5

Mám tu serii moc ráda, je to takové milé a smutné zároveň s důležitou myšlenkou. Ve filmu jsem Išidu dost vnímala jako záporáka, ale mangy můj pohled na něj úplně změnily, zdá se mi, že jeho chovaní a důvod proč se tak choval je tam o dost lépe vyobrazený...Těším se co přinese pokračovaní.

Štítky knihy

manga

Autorovy další knížky

Jošitoki Óima
japonská, 1989
2021  82%Němý hlas: Kniha první
2021  87%Němý hlas: Kniha druhá
2021  87%Němý hlas: Kniha třetí
2022  90%Němý hlas: Kniha čtvrtá
2022  88%Němý hlas: Kniha pátá