Nikomu to nepovedz

Nikomu to nepovedz
https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/488031/mid_nikomu-to-nepovedz-yoK-488031.jpg 3 15 15

Dlhoročná televízna redaktorka Farrell Slaterová stojí na životnej križovatke, keď sa jej šéf rozhodne, že ju prepustí. Nepomôže jej ani skutočnosť, že pracuje na reportáži o aukcii chýrneho Mesačného vajíčka vyrobeného v známej Fabergého zlatníckej dielni - skvostu vydraženého v newyorskej aukčnej sieni za šesť miliónov dolárov. Farrellino podozrenie, že neznámy kupec získal iba falzifikát, potvrdí okrem iného aj vražedný útok na starú emigrantku, nehovoriac o aktivite FBI, ktorý do prípadu nasadí svojho agenta...... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Slovenský spisovateľ

Do you promise not to tell, 1999

Jája92
12.12.2022 3 z 5

Bohužel se jedná o jednu z knih, která vám po přečtení dlouho v paměti neutkvi.
Sice má příběh krátké kapitoly, takže čtení ubíhá velmi rychle, ale zanedlouho se začnete nudit a asi v zhruba polovině knihy mě vlastně i přestalo zajímat, jak to celé dopadne.
Je to škoda, protože některé postavy jsou sympatické, ale nemají dost prostoru, aby se dostatečně projevily.

Zlatinka.Emilly
20.09.2021 odpad!

Vůbec, ale vůbec se mi to nelíbilo. Bez hlavy, bez paty. mám lepší knihy na čtení, nebudu se touto zdržovat a paní Clarkovou škrtám ze seznamu mých favoritek. Jsem se při výběru spletla, jsem myslela, že Mary Higgins Clarková :(

petra3242
02.07.2015 4 z 5

Příjemná kniha se zajímavým příběhem. Dobře se četla, vyhovovaly mi krátké kapitoly a styl psaní. Jediné, co mi trošku vadilo byl velký počet postav, ve kterých jsem se ztrácela. A samozřejmě jako vždycky jsem absolutně netušila, kdo byl vrah, podezírala jsem někoho úplně jiného.

kika 13
07.11.2012 3 z 5

Detektivní román z prostředí klenot a starožitností.