Nová láska na obzore

Nová láska na obzore
https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/114258/nova-laska-na-obzore-114258.jpg 4 24 24

O Katce série

Prázdniny sa skončili a Katka začala chodiť na gymnázium. Nový školský rok jej však priniesol nezhody s Tomom a ich vzťah sa začína rozpadávať. Zdá sa, že sa jej na päty lepí smola. Víkendový zoznamovací kurz v prírode, ktorý pre prvákov organizuju škola, musí Katka opustiť skôr pre nečakané zdravotné problémy. Navyše sa stáva predmetom neférovej stávky spolužiakov... Chodí na diskotéky a do tanečnej a snaží sa na Toma zabudnúť. Pomôže jej Dávid, ktorý sa jedného dňa zjaví v tanečnej ako blesk z jasného neba, alebo zvíťazí v boji o jej priazeň sebavedomý spolužiak Adam?... celý text

-knihomolka-
08.01.2022 5 z 5

Tahle trojdílná série mi připomíná mé roky na základní škole:-) pak jsem se ke knihám ještě párkrát vrátila, jsou tenké, dobře se čtou a pro puberťačky ideální pohodové čtení.

pavlusa025
11.06.2020 4 z 5

Super kniha pro všechny slečny.

Klarulina
04.12.2019 5 z 5

Jako teenka jsem milovala celou sérii a přečetla ji několikrát, teď na to ráda vzpomínám

Perla
12.05.2014 3 z 5

Tiež veľmi dobrá kniha, ale prvá bola určite lepšia.

trynitrix
20.08.2012 4 z 5

Taková víkendová pohodička na čtení tenhle žánr jsme dlouho teď nečetla takže to přišlo k chuti si zavzpomínat :-)
Jen co se tykalo příběhu přišlo mi to takové usekané ty kapitoly ale to je jen můj názor, osobně bych třeba v příběhu nějak pokračovala a rozvedla ho.

gilt
15.05.2012

Moc pěkná, jako obě další. Doporučuji všem slečnám.

Sára.V
06.01.2012 5 z 5

Nemám žádný problém..knihu doporučuji všem co čtou romány..

Veronika Kabátová
česká, 1986
2006  74%Tenhle kluk je můj!
2006  75%Když přijde láska
2006  74%Nová láska na obzoru