Obyčejné dny

Obyčejné dny
https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/493243/bmid_obycejne-dny-3WB-493243.jpg 5 2 2

Proč by měla být klouzačka prudká tak akorát? Co má rád na vaření? Jak to, že se musí oblékat sám, když mladší sestřičku obléká máma? A na co všechno používají rodiče telefon? Nechte si o tom vyprávět přímo od malého Hynka! Přečtěte si o obyčejných dnech jedné obyčejné rodiny z pohledu tříletého chlapečka. Děti se poznají v Hynečkových radostech i starostech a rodiče možná překvapí, kolik se toho odehrává v hlavách jejich potomků.... celý text

Tahya
26.12.2022 5 z 5

Knížka obě děti (5 a 3) moc bavila, během dne si na ni často vzpomněly v různých každodenních situacích. Myslím, že jí budou rozumět děti od 2 let určitě, a líbit se bude i těm o pár let starším. Mně osobně se líbí, že je kniha aktuální, z reálného života a velmi laskavá. Navíc je doplněna o krásné a originální ilustrace, které ale nejsou infantilní.

vlaj
14.10.2022 5 z 5

Knížka, která bavila mě - babičku - i mou tříletou vnučku. Příběhy ji zaujaly, chtěla je číst opakovaně. Krásně se nad nimi povídalo o tom, co dělají v Hynkově rodině a jak to chodí u nás. Kouzelné ilustrace.

2022  100%Obyčejné dny
2022  0%Když někdo umře: Sešit pro děti, kterým zemřel blízký člověk