Očarovaná

Očarovaná
https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/209417/bmid_ocarovana-209417.jpg 3 244 244

Max Westin. Byl ztělesněním sexu, cítila to z něj. Doslova to z něj vyzařovalo. Celkově působil poněkud drsně a hrubě. Byl primitivní bytostí. Stejně jako ona. Max Westin podržel její ruku ve své o chvilku déle, než to vyžadovaly konvence. Jeho pohled zpoza hustých řas jasně říkal, jaké s ní má plány. Chtěl ji zkrotit… "Victorie." Její jméno, jediné slovo. Pronesl ho však s takovou majetnickostí! Náhle měla dojem, jako by jí už upínal obojek kolem krku. "Máš to v povaze," zašeptal jí do ucha. "Cítíš tu touhu nechat se ovládnout." V této hře na kočku a myš je všechno iluzí. Jen vášeň je skutečná...... celý text

Michaela887
24.07.2016 3 z 5

Námět skvělý, ale bohužel se vše motalo okolo sexu až moc a příběh se odehrával jen tak mimochodem.....

Marluksa
11.07.2016 1 z 5

Naprostá šílenost a škoda papíru.

vyska
02.07.2016 odpad!

Největší zklamání letošního roku. Nedalo se to ani dočíst. Jak někoho může napadnout, že by tohle vydal?

Dannielle
08.03.2016 2 z 5

No ani to nebudu moc komentovat. Souhlasím s ostatními komentáři. Prostě sračka. Od začátku až do konce. Já bych zasloužila metál za to ,že jsem to dokázala přečíst až do konce. Tedy pardon přeskákat do konce. Ten neustálý dokonalý sex mě už nudil.

alka14
09.02.2016

Tato kniha mě velmi zklamala. Děj nic moc.

hanka616
02.02.2016 1 z 5

Tak to byla opravdu nejslabší kniha od této autorky.

ak303
06.01.2016 2 z 5

Za me zklamani. Knizka plna erotiky, hodne stejne a opakujici se. Zatim nejslabsi kniha autorky. Cist se to dalo, ale......jine dila autorky jsou mnohem povedenejsi.

Karolína18
25.12.2015 odpad!

Páni, tohle ale byla blbost!
Na začátku, v polovině, ke konci. Stále jsem doufala, že se úroveň knihy zlepší. Nestalo se tak.
Je zajímavé, že příběh tohoto formátu pochází z pera stejné autorky jako tolik uznávaná série Crossfire. Tento pokus o fantasy se vážně nevydařil a opravdu je mi líto ztraceného času.

Kaaramelka
08.12.2015 2 z 5

Hodně zklamaná... přijde mi, že kniha nemá pořádně děj, je o ničem :(

petvet
16.10.2015 odpad!

Nechce se mi ani věřit, že ta stejná autorka napsala i super sérii Crossfire, ale tohle? Jedním slovem - KATASTROFA (a to vydržím fakt hodně - odpad!)

Ven_D
15.09.2015 2 z 5

Pardon, ale za mě rozhodně ne. Nejhorší od S. Day, jakou jsem četla. Kdybych s ní začala, tak má u mě autorka smůlu. Umí to stokrát lépe.

jindrusa
24.08.2015 odpad!

Děsná blbost, zkusila jsem číst při cestě do práce, ale to se nedalo :-(

stehlicek
17.08.2015 odpad!

Po sérii Crossfire, která se mi fakt líbila, přišlo tohle. WTF? Po pár stranách jsem knihu odložila, toto se nedalo.

zp87
22.07.2015 1 z 5

Hmm... knížka má pěknou obálku, takže kdybych si ji koupila, aspoň by mi "zdobila" knihovničku, ale to je asi vše. Znovu už po ní nesáhnu. Měla jsem v plánu ji dočíst, než ji budu muset vrátit do knihovny - jelikož je kratičká - ale nakonec jsem poslední třetinu knížky jen přeskákala (protože čas se nachýlil) a dala k dispozici dalším čtenářům (či spíš čtenářkám)... Ačkoli bych si ji klidně mohla prodloužit - a to asi vypovídá i o kvalitě příběhu, že.
Řekněme si to upřímně - on tam ten děj ani moc není. A to málo, co tam je, je tak nezáživné, že jsem si to po týdnu pauzy stejně nepamatovala...
Erotické scény byly vskutku výživné, ale časem na jedno brdo - popis i neustálé vychvalování jednotlivých částí těla, které byly každou vteřinou ještě úchvatnější, ještě mocnější, ještě větší... Ovšem jednorázově pro naladění se do jistého stavu mysli i těla se toto čtení použít dá.
Samotný příběh je ale skutečně průser - jak již zmínila Bluelvy... Hvězdičku dávám za obálku a trochu za erotiku (nesmí se ale číst v kuse, vždy jen kousek! - jinak je to průser taky)

NikinkaFantasy
08.04.2015 1 z 5

Co bych o tom napsala... Bylo to porno. Děj byl zajímavý asi tak jako každodenní vstávání do školy. Hlavní hrdinové vás zaujmou maximálně tak svou schopností štvát lidi. A já blbá jsem si tu knížku koupila!

BlueIvy
05.04.2015 odpad!

Tak toto je fakt VEĽKÝ prúúúser...

kakunaa
03.04.2015 odpad!

Knihu jsem bohužel nebyla schopna ani dočíst.Pro mě velké zklamání. Od autorky jsem čekala víc..

Lenka.Vílka
23.03.2015 1 z 5

Po docteni jsem se citila strasne hloupe a vygumovane. Blbost. Ale obalka se mi libi :-)

Veronika.C
23.03.2015 2 z 5

Po sérii Crossfire jsem se na tuto knížku těšila a byla obrovským zklamáním, to se autorce opravdu nepovedlo :-(

adrianna0305
07.03.2015 odpad!

Tahle erotická verze "Heryho Potra" by mohla kandidovat na odpad století!! Postelové scény fajn napsané, ale co ty kouzelnické kulisy?? :-D Z tohoto budu ještě hodně dlouho Rozčarovaná.