Okamžiky štěstí

Okamžiky štěstí
https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/310093/bmid_okamziky-stesti-656779212c8a6.jpg 4 4818 4818

OKAMŽIKY ŠTĚSTÍ je možné začít číst z kterékoli strany. Vyberte si! Příběh sourozenců Veroniky a Jáchyma budete prožívat podle toho, který začátek zvolíte. Buďto do života skočíte jako Jáchym volným pádem z výšky čtyř tisíc metrů, nebo se jako Veronika budete statečně prokousávat citovými nástrahami ode dne ke dni. Prožijete dva příběhy v jednom. Jako on a jako ona. Nebo v opačném pořadí, což bude překvapivě jiné, než byste očekávali... Můžete s nimi hledat štěstí, doufat, věřit, dělat chyby a napravovat je. Budete se o ně bát, fandit jim a zamilovávat se s nimi. A nejenom s nimi. Taky s Eliškou, Kubou, Dedém, Monikou, Viktorem, Amy, Kryštofem, Danou, Viki a Ondřejem. Protože štěstí a lásku hledá každý. I když to zní jako fráze.... celý text

pif69
10.02.2019 5 z 5

Tak jako kdysi byly čteny jedním dechem knížky od Párala , potom od Viewegha , tak se dnes čtou Hartlovi . Nic špatného na tom není . Proč se pohoršovat nad poutavým vyprávěním osudů obyčejných lidí v reálném čase ?
Za mne je to čtivé, uvěřitelné,poutavé . Pěkná oddychovka , doporučuji nejen na dovolenou .

DasaN
07.02.2019 3 z 5

Kniha je jako oddechovka fajn, žádné náročné čtení to ale není.

HDKate
06.02.2019 5 z 5

Hravé, čtivé, oddychové, Paťovi se zase něco povedlo.

Calwina
03.02.2019 5 z 5

Styl psaní, který mám ráda. Kniha se četla sama, bavila mě od první stránky a nepustila až do konce.

freeegirl
03.02.2019 1 z 5

Pro me nuda =o)) proste bezny pribeh, cte se samo, asi jako titulky v Blesku...

knihovna1
02.02.2019 5 z 5

Udělala jsem dobře, že jsem si vzala knihu na týdenní dovolenou a celou jsem ji přečetla v kuse a začala stranou Veronika. Po 1. kapit. jsem myslela, že ji odložím, protože se v ní stalo takového neštěstí, že jsem myslela, že knihu nedám. Ale v 2. kapitole nastal až napínavý a velmi čtivý zlom. Kniha se mi moc líbila a chystám se na další knihu P. Hartla Nejlepší víkend. Jeho Erotikon mě taky moc pobavil.

Naďulka
31.01.2019 5 z 5

Bezva čtení, pohodovka... Knížka má rychlý spád, děj se odvíjí velmi rychle... Zajímavé je propojení dvou hlavních hrdinů.

zpevSusannah
31.01.2019 5 z 5

Asi začínám měknout nebo co, ale jsem nadšená! Tahle kniha měla srdce.
Ukazuje, že život přináší stále nová překvapení a to i v případech, když už si myslíme, že je všechno na velký prdeček...
Absolutně nejoriginalnější mi přišla forma, jakou je tento celý příběh sourozenců vyprávěn. Z pohledu Veroniky a z pohledu Jáchyma. Je na každém, ke kterému životu se připojí jako první. Já zvolila Veroniku a vůbec toho nelituju. Vše ve finále do sebe krásně zapadlo jako puzzle dílky a výsledkem se stal román lapající moji čtenářskou duši.
Patriku, děkuji.

VladkaBU
31.01.2019 3 z 5

... moje první setkání s autorem. Okamžiky štěstí byly pro mě oddychovkou. Vadila mi tam současná jména z reklam, ze zpráv. To slyšíme dnes a denně

JJJ007
28.01.2019 5 z 5

Velmi zajímavé čtení. Úžasně napsaná kniha, stačí si jen vybrat, jestli začít číst pohled mladého muže nebo mladé ženy. Vybrala jsem si muže a udělala jsem dobře. Obě linie jsou skvěle čtivé a potávají se jen vyjímečně. Už dlouho jsem neměla na straně 26 slzy v očích.

Krizovakri
27.01.2019 4 z 5

Když jsem zjistila, že kniha je psána z dvou úhlů pohledu bratra a sestry, měla jsem obavu, zda mě bude druhá půlka knihy vlastně bavit, když dějová linka bude stejná. Avšak mě obavy byly po prvních stránkách rozdrceny. Velmi obdivuju autorův um napsat knihu netradiční a zároveň tak povedeným způsobem. Tato kniha bude jedna z mála, která bude určitě putovat dál po mé rodině. Kniha je důkazem toho, že i obyčejný životní příběh nemusí být napsán obyčejně.

LuuKlein
27.01.2019 2 z 5

Čtení na dobrou noc. Podruhé možná přečtu za pár let

dzeta
27.01.2019 4 z 5

bohužel jsem na ni neměla moc čas se začíst. Prostě životní příběhy dvou sourozenců

VeronikaAug
26.01.2019 3 z 5

Knížku jsem začala číst od Jáchyma. Skoro jsem to nedočetla, vůbec se mi netrefil do vkusu styl psaní, ale především příběh. Ale to může být tím, že Jáchym je náctiletý kluk. Zaujala mě část o New Yorku, sama jsem byla 6 let v Americe, jeho úspěch a dobrodružný život v Big Apple na mě působil reálně, ale kýčovitý příběh amerických zbohatlíků? To nebylo nutné. Další imponující věc byla gymnastika a parkour, sama neudělám strachy ani stojku, takže obdiv veliký! Absolutně mi však nesedly jeho milostné avantýry, to jsem vyloženě protrpěla. Na Veroniku jsem se skoro netěšila, u Jáchyma byla vykreslená jako totální cvok. Ale nakonec za ní dávám body navíc. Bylo to takové přirozenější, četlo se mi lépe, i když teda nic světoborného to taky nebylo. Příběhy byly celkově plné zvláštních náhod, zasmála jsem se tak jednou dvakrát, trochu mě dojímaly děti, ale čím mě autor rozsekal byla Amy, pro pána krále proč?! To Veronice ještě chybělo! Já na tu cuchtu anglickou měla úplnej vztek! :-D Ještě bych si tedy dovolila vyzdvihnout ten nápad s dvoupohledem na úsek dvou životů, to se povedlo, opravdu se to doplňovalo a téměř nic se neopakovalo, považuju za obdivuhodné. Od Patrika Hartla to byla moje třetí kniha, u Prvoka jsem se nasmála, Erotikon byl srdcovka, ale toto bych doporučila spíš 20ti letým lidem.

klaraskolkova
26.01.2019 2 z 5

Knížka se rychle a dobře čte, což o to. Ale... Zaprvé mi vadilo příliš mnoho až nerealistických zvratů a hlavně, neměla jsem vůbec po dočtení jedné části chuť číst stejný příběh znovu (byť z pohledu jiné postavy). Pro mě tedy zejména díky pozitivním doporučením, kvůli kterým jsem si knížku půjčila, spíš zklamání. Byla to moje první knížka od Hartla, nechci ho zavrhovat, asi mu dám ještě šanci s jinou knihou.

monaska
25.01.2019 4 z 5

Lehká a moc pěkné napsaná kniha.

konicekbily
23.01.2019 5 z 5

Duo příběh o protloukání se životem sestry a bratra po tragické smrti jejich rodičů mne velice zaujal a líbil se mi. Jsou "vhozeni do vody" a učí se plavat. Spoustu podobných příběhů jsme museli sledovat a stále sledujeme jako příslušníci seniorské generace u našich potomků a jejich kamarádů a přátel. A životem nevede pouze přímá cesta k cíli, ale je plná zátarasů, objížděk, oklik, ale i couvání. A to autor dokonale vystihl. Proto ho budu číst.

Sumatrae
22.01.2019 5 z 5

Moje prvni kniha od tohoto autora a musim rict, ze to bylo prijemne oddechove cteni, u ktereho jsem se nejednou zasmala Na doporuceni kolegyne jsem cetla na stridacku jednu kapitolu Jachyma a pote Veroniku, zajimave zpracovani knihy Urcite sahnu po dalsim jeho pribehu

adriane9
21.01.2019 3 z 5

Začala jsem Jáchymem díky bohu a byla to pecka, bavila jsem se i smutnila s ním. Chvílema mi přišel jak Forest Gump, ten taky uměl všechno a pracoval všude :-)) .. Každopádně se to četlo skvěle jako Víkend i Erotikon. Bohužel se to nedá říct o části s Veronikou, já prostě na ty babský tlachy, co spisovatelsky vymýšlí chlapi nejsem. Každopádně tři hvězdy za Jáchyma a těším se na setkání u další knihy!

misa.novakova
20.01.2019 4 z 5

Velmi ctiva kniha, od které jsem se nemohla odtrhnout