Okamžiky štěstí

Okamžiky štěstí
https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/310093/bmid_okamziky-stesti-656779212c8a6.jpg 4 4818 4818

OKAMŽIKY ŠTĚSTÍ je možné začít číst z kterékoli strany. Vyberte si! Příběh sourozenců Veroniky a Jáchyma budete prožívat podle toho, který začátek zvolíte. Buďto do života skočíte jako Jáchym volným pádem z výšky čtyř tisíc metrů, nebo se jako Veronika budete statečně prokousávat citovými nástrahami ode dne ke dni. Prožijete dva příběhy v jednom. Jako on a jako ona. Nebo v opačném pořadí, což bude překvapivě jiné, než byste očekávali... Můžete s nimi hledat štěstí, doufat, věřit, dělat chyby a napravovat je. Budete se o ně bát, fandit jim a zamilovávat se s nimi. A nejenom s nimi. Taky s Eliškou, Kubou, Dedém, Monikou, Viktorem, Amy, Kryštofem, Danou, Viki a Ondřejem. Protože štěstí a lásku hledá každý. I když to zní jako fráze.... celý text

Niu
18.06.2018 5 z 5

Dobrý nápad napsat knihu ze dvou úhlů. Začala jsem číst nejdřív Jáchyma a Veronika pak už pěkně doplnila chybějící díly skládačky. Příběhy, pravda, byly trochu neuvěřitelné, ale knížka se četla velmi dobře, plynule a je napsaná s humorem. Doporučuju. Mně osobně se líbila víc než Malý pražský erotikon.

stMisha
17.06.2018 5 z 5

Neda se jinak, než všem vřele doporučit. Po přečtení budeme všichni ten náš život snad brát lehčeji.

KristýnaMy
15.06.2018 5 z 5

Od Patrika Hartla jako vždy skvělé :)

jarka2222
15.06.2018

Patrik Hartl je na smotávání a rozmotávání vztahových klubek opravdový machr. Obě části, jak Jáchym, tak i Veronika, byly plné děje a vztahových zvratů. Já jsem začala číst nejdřív Veroniku a určitě jsem jako ženská udělala dobře. Bála jsem se toho, že se budou události opakovat a nebude mne to bavit, ale opak byl pravdou. Co dodat. ........... Patriku, jen tak dál, jen tak dál.

Mindy
13.06.2018 2 z 5

Zdlouhavé, přehnané, těžko uvěřitelné.
Po Jáchymovi se mi do Veroniky ani nechtělo,no nakonec jsem to zvládla celé. Moje první knížka od pana Hartla a asi i poslední.

LajkaVonSputnik
12.06.2018 2 z 5

Dvě hvězdy dávám za dobrý nápad na oboustrannou knihou. Začala jsem Jáchymem, který se mi přečetl relativně dobře. Ale Veronikou jsem se prokousávala neuvěřitelně dlouho. Ani jeden z vypravěčů mi k srdci nepřirostl, vztahové propletence i zážitky přehnané a jak tu někdo už poznamenal, nerozumím tolika nechtěným otěhotněním ve 21. století...Bohužel, po Erotikonu byla tato kniha zklamáním.

barbora.kr
12.06.2018 5 z 5

Já mám prostě Hartla ráda, proto dávám 5 hvězdiček. Přečetla jsem knížku za 2 dny a opravdu mě bavila.

prochajda
11.06.2018 5 z 5

Pecka!!! Byla jsem knihou nadšená. Příběh Veroniky jsem četla jako první a asi jsem ho i více prožívala.
Líbila se mi víc než erotikon.

Sarrah
09.06.2018 1 z 5

Nedočteno. Začala jsem Jáchymem, k Veronice jsem se ani nedostala. Prostě knihy pana Hartla nejsou můj šálek kávy.

nicole1990
09.06.2018 5 z 5

Opět se mi knížka od Patrika Hartla líbila :-) Bylo fajn moc číst z obou stran začala jsem Jáchymem . Už se těším až výjde další autorova knížka

ivetts
07.06.2018 3 z 5

Pro nenáročné čtenáře to bude dobrá knížka. Já měla nejspíš přehnaná očekávání kvůli velké popularitě a propagaci této knížky, nicméně ze začátku se kniha četla dobře a nápad udělat oboustrannou knihu je taky super :)

Michaela91
04.06.2018 4 z 5

Pro mě to byla oddechová kniha. Žádný složitý děj nad kterým bych musela dlouho přemýšlet. Navíc se mi líbilo jak je kniha udělaná. Z každé strany jiný příběh to jsem ještě neviděla a byla jsem s knihou spokojená. Zkusím další od autora.

p.stranska
03.06.2018 5 z 5

Nemusíme číst pořád jen veledíla veleautorů. Nesrovnávejme tohoto autora s velikány Zweigem či Steinbeckem. Čtěme tuto a jí podobné knihy jen tak lehce, jako když nám sousedka vypráví, co jí život připravil za překvápka. Za mě pět hvězdiček.

kochichak
25.05.2018 4 z 5

Zatím jsem dočetla Veroniku a chystám se na Jáchyma. NO asi se mi zdá zatím nejslabší z ostatních knih, nějak mě to chvílema ke konci nebavilo. Ale konec překvapil, jen to mohl pan Hartl trošku víc "rozvést"...

Tyrkysová
19.05.2018 4 z 5

Pokud se oprostíte od toho, že by se to celé s největší pravděpodobností rozhodně nestalo, jedná se o milé a oddychové čtení, které pobaví, neurazí a třeba vás i donutí se zamyslet nad těmi každodenními malými okamžiky štěstí :)

Lotka
18.05.2018 4 z 5

Za mě dobrá jako ostatní od Hartla. Žádné velké překvápko, ale opět mě dostal. Čtivá, dojemná, skvěle se četla.

afrolenca
16.05.2018 5 z 5

Tohle je prostě život.. poutavý styl psaní a příběhy natolik lidské, že se od nich nedalo odtrhnout.

ch.kacenka
16.05.2018 4 z 5

Knižka se čte dobře. Děj celkem rychle ubíhá. Začala jsem Veronikou a měla jsem strach že mě příběh Jáchyma již nebude tak bavit, ale opak byl pravdou.

Eviku-miluna
12.05.2018 4 z 5

Knihu jsem četla první ze strany Jáchyma a musím říct super! Následně jsem byla trochu zklamaná při čtení z druhé strany z pohledu jeho sestry Veroniky. Člověk už většinu věcí věděl, ale bavilo mě číst dál a zjišťovat nové skutečnosti. Oddychové, příjemné a zábavné čtení.

Ronfi
09.05.2018 5 z 5

Velmi ráda čtu knihy Patrika H.. Velmi zajímavé propojení dvou postav týkající se stejného období a problémů. Četla jsem první Veroniku a poté jsem byla překvapena odlišným vnímáním Jáchyma. Prima.