Osudný slib

Osudný slib
https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/444356/bmid_osudny-slib-w0w-444356.jpg 5 1176 1176

Tým kriminalistů pod vedením inspektorky Kim Stoneové se jen pomalu vzpamatovává z tragické ztráty jednoho z nich, když je pověřen novým případem. V místním lesíku byl nalezen brutálně zavražděný muž a jeho totožnost Kim šokuje – je jím doktor Gordon Cordell, který figuroval v předchozím vyšetřování smrti dívky v elitní soukromé škole. Gordon měl pestrou minulost, ale kdo by ho chtěl zabít? Pár dní nato se po těžké autohavárii ocitne v ohrožení života i Gordonův syn. A Kim ví, že tohle už nebyla náhoda. Další nález mrtvoly to jen potvrdí – tentokrát čelí sériovému vrahovi, možná nejnebezpečnějšímu, s jakým se kdy setkala. Ve zběsilém tempu si vrah připisuje jednu oběť za druhou – a zdaleka ještě neskončil... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: ekniha , Kalibr

Fatal Promise , 2018

Katania
21.11.2020 3 z 5

Poslední dobou mě Kim dost štve. Bohužel i v tomto díle. Jinak se mi příběh celkem líbil, i když vraha jsem odhadla hned na začátku.

jana1941
18.11.2020 5 z 5

Opět super. Napínavé, čtivé a nápadité. Brzy by měl vyjít další díl, tak ten si určitě nenechám ujít.

vera4669
17.11.2020 4 z 5

V téhle knize mi to dvojí vyšetřování tak nevadilo, ale rozhodně byly lepší Skryté karty. Tady mi chvilkama vadilo, jak byla Kim nepříjemná na Penna, jako by on za něco mohl, to samé Stace. Obě to pak napravily, ale přesto.. Občas se Kim chová přes čáru až moc. Uvidíme jaké bude další pokračování - já doufám v jeden a za to pořádný příběh :)

Hope80
16.11.2020 5 z 5

Angela nikdy nezklame. Další super díl s Kim. Opět doporučuji! Na třech místech jsem měla i slzy v očích....

PetraBery
14.11.2020 4 z 5

Další případ Kiminy party, poprvé s novým členem. Dobře řešené souběžné vyšetřování dvou případů. Stejně čtivé jako předchozí knihy, stránky letí pod rukama. Na desátý díl se těším už teď.

Leaena
12.11.2020 4 z 5

Autorka se drží svého dobrého standardu, proto nelituji a čekám na další díl.
V tomto příběhu mě zaujala možnost volby, která zde prostupuje osudy lidí....těžko říci, jak by se člověk rozhodl.

Tazi78
10.11.2020 5 z 5

Uz se nemůžu dočkat dalšího dílu. Skvělé!!!

petrzel
10.11.2020 5 z 5

Zase úplně perfektní díl.

kolacky
07.11.2020 4 z 5

Stace je úžasná! Pennovi držím palce, aby zapadl, líbí se mi.

Kaja1
03.11.2020 5 z 5

Super detektivka, dobře rozehraná zápletka, překvapivé vyústění. Je tu skvěle ukázáno, jak nás v našem úsudku ovlivňuje to, když chceme věřit pouze sobě a odmítáme naslouchat druhým

veronika3141
03.11.2020

Skvela kniha jako vzdy ;uz se tesim na dalsi dil :)

Jiparis
02.11.2020 5 z 5

Co vše se může stát, když dojde v rodině k tragédii. Je těžké přiznat se k podílu na neštěstí a snadnější hledat vinu u ostatních. Spletité, napínavé a chytře napsané.

clarkens
31.10.2020 5 z 5

Plný počet, tohle byla jízda! Knížka se četla skvěle, napínavý děj a posunutí dějové linie zase trochu dál.

wooloong
27.10.2020 4 z 5

Další čtivý detektivní příběh. Jednu hvězdu strhávám za pro mě málo uvěřitelný motiv. Čekala jsem mnohem větší vinu za tolik mrtvých a zoufalejšího pachatele, který se mstí "oprávněně". Tohle byl, s prominutím, úplný blbec.

Lindulinek
21.10.2020 5 z 5

Autorka opět nezklamala. Kniha přečtena rychle a jedním dechem.

Uan
19.10.2020 5 z 5

No, toto je celý problém Angely Marsons. Její knihy prostě neodložíte dokud je nedočtete. Raději vždy plánuji na víkend :-)

Kája_95
17.10.2020 5 z 5

Jako vždy perfektní děj. Krátké kapitole, které jistě už všichni dobře známe. Kolega, kterého ztratili v minulém díle byl neustále přítomen tomuto dílu ... škoda, že už tam nemůže s nimi být.

onyx84
08.10.2020 4 z 5

Tento díl je hlavně o vyrovnaní se s obrovskou ztrátou a nastartování nové éry...dějově kapánek slabší,na druhou stranu opět lépe poznáme Kim...a ten Dawson tam vážně chybí...

Peslik
08.10.2020 5 z 5

Jako vždy super. Napřed jsem si musela uvědomit ztrátu z minulé knihy, oko nezůstalo suché, ale pak rychlé a napínavé čtení.

Lucynkaaa
06.10.2020 5 z 5

Celá série je za mě vážně skvělá. Oceňuji postavu Kim, která nikdy nevybočí ze své povahy a drží si stejnou linku od prvního dílu! Příběhy jsou pro mě zajímavé (samozřejmě některé méně) ale na to, že nejsem fanda detektivního žánru, mě tyhle knihy vážně nadchly. Nemůžu se dočkat dalších.
P.S.- konec osmého dílu autorce neodpustím

Angela Marsons
anglická, 1968