Ďábelské hry přehled

Ďábelské hry https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/301138/bmid_dabelske-hry-Zwh-301138.jpg 5 2205 2205

Čím větší zlo, tím ďábelštější hra… Inspektorku Kim Stoneovou a její vyšetřovací tým povolají k nálezu zmrzačeného, ubodaného těla – oběť je však zároveň i zločincem, pachatelem brutálního znásilnění. Že by vzal někdo spravedlnost do svých rukou? Kim současně pátrá po skupině pedofilů, brzy však začne být jasné, že se stala sama terčem nebezpečné osoby. Ta zná každou její slabinu. A rozhodla se vyzkoušet na Kim vlastní zvrácený experiment. Kim ví, že každý další krok může být smrtící. A tentokrát – je to osobní. Ďábelské hry, druhý román Angely Marsonsové, jednoznačně potvrzuje, že jeho autorka (debutující v roce 2015 knihou Němý křik) je vycházející mezinárodní hvězdou žánru krimi.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Pro ženy
Vydáno: , Knižní klub

Evil Games , 2015

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Ďábelské hry. Přihlašte se a napište ho.

evask
19.05.2024 4 z 5

Ta teda byla ďábelská, ta doktorka!

Shardlake
13.05.2024 5 z 5

Další příběh o vyšetřování Kim Stoneové a jejího týmu neměl chybu. Zvrácená psychiatrička Alex, která nepracuje pro dobro svých klientů ale pro své vlastní pohnutky, gradace děje a opět skvělé rozuzlení! Těším se na další díl série.

kotoulek
30.04.2024 5 z 5

Za mě jedním slovem skvělý!
Lepší než první díl, který pro mě byl trochu chaotický. Tady už jsem z ničeho zmatená nebyla a byla to jízda až do konce.

Už mi chyběl jen kousek do konce a nic pořád nebylo vyřešený a vrtalo mi hlavou jako jak se to stihne za takovou chvíli vyřešit. A přece, vyřešilo se a bylo to skvělý.

Intuice a schopnosti Kim mě nepřestávají udivovat, ale asi pro to je to tak skvělý, a i přese všechno jaká je její postavu zbožňuju.

Jediný co mi vadilo, byla Alex...myslím že nebudu jediná, kdo tuhle postavu z duše nenávidí. Já jo. Vytáčela mě neskutečně celou knížku a jsem nesmírně ráda za to, jak to dopadlo.

Knižní novinky (30. 1. - 5. 2.)

29.01.2017

Kniha Ďábelské hry v seznamech