Otevřený hrob

Otevřený hrob
https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/492090/bmid_otevreny-hrob-kM1-492090.jpg 5 1877 1877

Čtvrtý díl úspěšné krimisérie s jedinečnou vyšetřovatelkou Kim Stoneovou. Výzkumné zařízení ve Westerley studuje rozklad lidských těl. A právě tady nalezne Kim se svým týmem mrtvolu – ale čerstvou, o níž místní badatelé nemají tušení, kde se tam vzala. Po objevení druhé dívky, ponechané napospas smrti, s ústy naplněnými hlínou, je jasné, že mají co do činění se sériovým vrahem. Ale kolik těl ještě leží někde pohozeno? A kdo bude další? Pak zmizí místní reportérka Tracy Frostová a věci naberou rychlý spád. Kim ale bude muset být rychlejší… než si vrahova pokroucená mysl vyžádá další život.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Kalibr

Play Dead , 2016

Kája_95
22.05.2018 5 z 5

Kniha se mi moc líbila. Opět poutavé čtení - ke konci jsem nemohla odejít a číst dál. Psáno velice čtivě. Velice doporučuji.

Gibis
22.05.2018 4 z 5

Strhující a napínavé, ano. Velmi čtivé, ano. Ale...
SPOILER: Kim jde se svým týmem číhat na sériového vraha, tentokrát dokonce s civilisty, které by měla chránit především a ona je zase beze zbraně? Prostě jen tak stojí vedle ženy, která se přiznává ke spoluúčasti na několika vraždách a ona s ní jen tak klábosí asi pět minut, aniž by vytáhla zbraň a aspoň trochu se chránila a prostě počká, až ji praští po hlavě....no nevím, šéfka vyšetřovacího týmu by asi měla jednat jinak. Totéž se odehrálo i v Tiché modlitbě a tam jsem jí to ještě odpustila, ale teď už musí hvězda dolů.

muchomurka
21.05.2018 5 z 5

Knížka mě zaujala svou anotací už v knihkupectví a tak jsem neváhala. A udělala jsem dobře. Napínavá detektivka, kdy stránky se čtou skoro samy. Celý tým a jejich šéfová Kim mi byli sympatičtí, i když jsem si říkala, proč je v detektivkách často vyšetřovatel někdo s pohnutou minulostí. To nikdo nemá normální hezké dětství?
Zasazení děje do neobvyklého prostředí bylo osvěžující, stejně jako to, že zde nebylo příliš krvavého násilí.
Vzhledem k tomu, že jsem knihu četla brzy po případech Eriky Fosterové, nedalo mi to, abych nesrovnávala, přišly mi tyto knihy dost podobné a přesto jiné. A vyšetřovatelé, styl psaní i celkové vyznění příběhu, jeho plynutí je mnohem lepší zde. Takové jemnější, což mi více vyhovuje. Možná i to, že Kim nejde tolik jen podle sebe. Těším se na další díly, i když, jak jsem zjistila, je nebudu číst popořadě. Ale to nevadí...

Mini.Baby
16.05.2018 5 z 5

Kim mě občas trochu štve svým chováním, ale na konci jí vždycky odpustím. Těším se na její další případy

twiggynka
15.05.2018 5 z 5

kniha stejně jako předchozí tři parádní! Příběh byl opět super, napínavý a promyšlený... Jen mám prostě problém s některými výrazy a se zbytečným vysvětlováním...

domino2002
11.05.2018 5 z 5

Skvělá kniha,četla se jedním dechem stejně jako předchozí tři díly.......... doporučuju. Už se těším na další díl.

Arsi
10.05.2018 5 z 5

Angela Marsons opět nezklamala. Skvělý příběh s překvapivým závěrem. Těžko se od tak napínavé knihy odchází. Rozhodně doporučuji milovníkům dobré detektivky si přečíst všechny díly.

nickol
10.05.2018 5 z 5

Za mě zatím nejlepší díl z celé série. Těším se na další díly. Kim jsem si velice oblíbila.

KydlochMoris
08.05.2018 5 z 5

Opět nezklamala :-)

alnahu
03.05.2018 4 z 5

Další výborný příběh vyšetřovatelky Kim Stoneové. V tomto příběhu bylo hodně jmen ,což mi dalo trošku zabrat při čtení. Tentokrát má Kim a její tým co dočinění ze sériovým vrahem. Samozřejmě opět má kniha překvapivý závěr.

pastelka53
03.05.2018 5 z 5

Má to šmrnc, spád a čtenáře to vtáhne do děje hned po prvních pár stránkách.
Znovu jsme měli možnost přiblížit se ke Kim a její minulosti, ke které se tak nerada vrací. Poznat dál Bryanta a oblíbit si ho zas o trošku víc než předtím.
Už teď se těším na pokračování!!

kob
02.05.2018 4 z 5

Trochu jsem se musela nutit do maximální pozornosti, abych se neztrácela v hromadě postav a jejich problémů, ale finále bylo dokonalé.

ArwenAragorn
27.04.2018 2 z 5

Já budu asi působit divně, ale pro mě byla kniha zklamáním. Dlouho jsem se nemohla začíst, příběh mně připadal místy dost zmatený a docela nezáživný, postrádala jsem napětí. No vážně, je to tak!

Jamra
26.04.2018 4 z 5

Zajímavé prostředí, děj fajnově odsýpá, závěr drámo, ale jinak by to nešlo. Takže určitě stojí za přečtení.

nicole1990
23.04.2018 5 z 5

hodně dobrá krimi serie sice jsem začala otevřeným hrobem než jsem zjistila,že to má víc dílu,ale mám v plánu si přečíst všechny díly. Bylo to hodně dobře propracované bylo tam hodně i popsané myšlení vraha a to,že na psychice člověka má největší vliv hlavně dětství nikdo se nenarodí jako psychopat. Hlavně je mi strašně sympatická vyšetřovatelka Kim taky neměla lehké dětství jak popisovala v knížce a přitom je silná a skvěle vyřeší případy :-)

Drahuš
22.04.2018 5 z 5

Spolu s Carterem nejlepší krimi série co jsem četla.

Trustty
19.04.2018 5 z 5

Přečetla jsem zatím dva díly z této serie a to Němý křik a Otevřený hrob. Otevřený hrob je dle mého názoru propracovanější. Líbilo se mi těch hodně šmodrchanic ve vyšetřování :)). Člověk má šanci se vícekrát zapřemýšlet nejen nad postavami, ale i nad sledem událostí ve vyšetřování. Doporučuji

elisa194
17.04.2018 4 z 5

Napínavé, propletené, výborná zápletka, konec nečekaný. Jen jsem se někdy ztrácela v postavách. Každopádně pořád vede Tichá modlitba.

Peslik
17.04.2018 5 z 5

Velmi podařený díl, plný nových informací, plný napětí, vůle žít a plný odhodlání jít až na samé dno.
Líbilo se mi, že tentokrát Kim neosvítil z ničeho nic duch svatý, ale že rozřešení přišlo plynule.....
Jinak mám stejný pocit jako ZuK1 a stále jsme si říkala, kde je ten manžel od Isobel.
Za mě mohu sérii s Kim jen doporučit a těším se na konec léta, na další díl.

ZuK1
15.04.2018 4 z 5

Opět výborné, čtivé, napínavé .... jen mi bylo pořád divné, že se nikdo z týmu nepozastavuje nad tím, že po Isobel nepátrá a nenašel ji i její manžel ... ale to je spíš jen taková drobnost ....