Otvorený dom

nehodnoceno
Otvorený dom
https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/527577/bmid_otvoreny-dom-656c54f74a553.jpg 0 0 0

Samanthu opustil manžel, a tak sa snaží znovu si usporiadať život. Jej excentrická matka jej pri tom pomáha dohováraním schôdzok, no naliehavejším problémom sú peniaze. Aby ho vyriešila, Sam sa rozhodne vziať si podnájomníčky. Prvou je staršia pani, ktorá jej vo všetkom radí a pomáha; druhou neprispôsobivá študentka. Samanthin nový priateľ King, neobyčajný muž, jej radí, aby chodila medzi ľudí, našla si prácu. Samantha však musí urobiť len jedno: Aby unikla smútku a minulosti, musí sa naučiť, ako byť šťastná. Aby naozaj videla ľudí, musí nahliadnuť do vlastného srdca. A aby vedela, kým je, musí si spomenúť, aká bývala dávno predtým, než sa stala niekým iným v snahe zachrániť svoje manželstvo.... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Ikar (SK)

Open house

Ada0004
18.12.2021 4 z 5

Z počátku mne kniha moc nebavila, dokonce jsem myslela, že ji nedočtu. Jsem ráda, že jsem to neudělala. Nakonec se mi moc líbila. Hezky zachycuje vztahy matky dcery a jejího syna i těžký boj po odchodu manžela. Postavy mi byly blízké jako bych byla jejich kamarádka.

fablen
30.08.2016 3 z 5

Kniha mě příliš nezaujala.

Niki365
01.06.2016 1 z 5

Jedna hvězda za jeden okamžik, který mě překvapil, jinak to za mě nebyla ani oddechovka. Kdyby mi ji nepůjčila kamarádka a nechtěla vědět můj názor na knihu, nikdy ji nedočtu...Vadilo mi, jak autorka skoro nic nerozvedla, neokořenila to a zápletka lehce prokouknutelná od začátku..

fruitbueno
18.06.2015 1 z 5

Knížka, ke které snad nemám co říct :D Blboučká hrdinka, ještě blbější (ex)manžel, rozežraný fracek syn, zápletka předvídatelná až to zabolelo - mám pokračovat?

bookcase
12.07.2013 3 z 5

Oddychovka, i když téma je vážné a aktuální.

kika 13
31.10.2012 3 z 5

Oddychové čtení o kamarádství,které přeroste v lásku.

Marbulka
18.10.2012 4 z 5

Oddychov

1alena1
21.09.2011 4 z 5

Knížka stojí za přečtení, ukazuje se zde staré známé, že odchodem manžela začnou ženě s dítětem krušné časy, což si ti chlapi málokdy umí představit a pochopit.