Päťdesiat odtieňov slobody

Päťdesiat odtieňov slobody
https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/194994/bmid_patdesiat-odtienov-slobody-r6R-194994.jpg 3 4114 4114

Tretí diel erotického románu, ktorý sa stal svetovým bestsellerom. Anastasia a Christian majú všetko - lásku, vášeň aj bohatstvo. Ale Anastasia tuší, že udržanie lásky pred nich bude klásť výzvy, ktoré si zatiaľ nevie alebo nechce predstaviť... Keď Anastasia Steelová prvý raz stretla mladého úspešného podnikateľa Christiana Greya, netušila, ako veľmi jej to zmení život... Od začiatku vedela, že vzťah s jej Tieňom nebude prechádzka ružovou záhradou. Christianov životný štýl jej nikdy nebol blízky, no musí sa ho naučiť žiť spolu s ním, a to bez toho, aby stratila vlastnú tvár, integritu a nezávislosť. Christian zas musí prekonať svoju posadnutosť kontrolou a vyrovnať sa so svojimi vnútornými démonmi. Teraz, keď sú konečne spolu, zažívajú nekonečnú lásku, vášeň a vzájomnú blízkosť a otvára sa pred nimi svet nekonečných možností. Zdá sa, že im nič nechýba. Náhle však zasiahne osud a pred Annou ožívajú jej najhoršie nočné mory...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , XYZ (ČR)

Fifty Shades Freed , 2012

jitka7
13.10.2017 odpad!

HAHA... toto je erotický román nebo komedie??? Co víc k tomu dodat. Možná i akční film. Vždyť Ana je taková hrdinka. Pane bože, to je slátanina. Je jedno, kolik peněz tato trilogie vydělala. Faktem je, že je to srašná srajda.

Demonius
08.10.2017 2 z 5

Třetí kniha u mě čtena s ještě menším zájmem, než druhý díl... chápu proč se to někomu může líbit, ale též chápu i stranu, která by s tím leda odháněla otravné mouchy... můj názor na celou sérii může už jen další film. První díl byl strašný, druhý tragický a třetí?

Samery
06.10.2017 odpad!

První kniha kterou dobrovolně odkládám. Ještě nikdy jsem nic takového neudělala. Děj mi přijde nudný, vleklý a neustále dokola se opakující. Kniha mě velmi zklamala, ale nepřekvapila. Předchozí díly na mě také dojem neudělaly, ale alespoň jsem je dokázala přečíst.

Ďumbierka
15.09.2017 5 z 5

Posledný a tiež veľmi vydarený diel. Jednoducho po skončení 2.dielu ste museli siahnuť po tomto, pokiaľ sa vám knižná séria páčila. A mne áno. Koniec sladký, milý, ale nevadilo mi to. Nečítam veľa takých kníh, resp. som prečítala len tieto a Twilight, tak asi preto :D

sd1992
06.09.2017 4 z 5

Rozhodně nejlepší díl ze série. Až jsem byla mile překvapená.. :) Zase si nechávám pozitivní iluze do doby, než mi je zkazí film.. :D V tomto díle už převažuje spíše ta romantická, než erotická stránka :) ale to se koneckonců dá v poslední díle očekávat.. jako za mě dobrý... :) Jednou se to dá krásně přečíst určitě.. znova to číst asi nebudu, ale líbilo se mi to :)

makynka911
25.07.2017 3 z 5

U série mi přišlo, že knihy jdou po řadě, ale obráceně. Vyvrcholení a nejlepší děj pro mě zůstává v první knize. Druhá kniha byla také úžasná, i když jsme z erotiky a napětí z odhalení Greyovy minulosti přešli spíše v romantiku a detektivku. Ale i tak se to dalo skvěle číst. Ale třetí díl to zabil, nebo spíš byl navíc. Každopádně se u série dá spokojeně relaxovat :)

Adelajda_4
13.07.2017 3 z 5

Trilogii jsem načala, tak jsme si řekla, že ji také dočtu. Nic převratného od toho nečekejte, děj vcelku o ničem, erotika také skoro žádná, je to takový slabý podprůměr, kdyby kniha neměla takovou reklamu, ani pes po ní neštěkne.

Romžiry
11.07.2017 odpad!

Nedočteno. hrůza.

Marfuška89
09.07.2017 5 z 5

Nejlepší trilogie. :)

Sweet-jahudka
08.07.2017 3 z 5

Už od začátku jsem věděla celý děj a jak kniha skončí. Hlavně tenhle díl kopíruje předešlé dva a milostné scény mě vůbec nebavily, spíš mi to přišlo už směšné. Ale aspoň tam bylo pár scének popsaných z Christianova pohledu, což mě příjemně překvapilo.

Nita17
08.06.2017

A žili spolu šťastně až navěky. To to trvalo. Na vypnutí fajn.

wiix
05.06.2017 3 z 5

Ja neviem...Chcela som byť veľmi kritická a uviesť tento všeobecne uznávaný brak ešte hlbšie do temnoty, ale načo? Každý už svoj predsudok má a nikoho nebudem presviedčať, že po Tolstom či reportážnej literatúre od Absyntu je toto super oddychovka, v ktorej mi vadí plno vecí, ale neskutočne pri nej vypnem.

a.nnysek
05.06.2017 5 z 5

Celá trilogie se mi líbila, ale tohle byl nejslabší díl.

taikatalvi
13.05.2017 odpad!

Jeden veľký otras, prečítané iba kvôli tomu, lebo som chcela vedieť čo je na tom také úžasné. A nič. Z Anastasiinej vnútornej bohyne mi bolo na grc, to večné nazývanie pán Grey, pani Greyová mi liezlo na nervy a tá kniha by mohla byť o 200 strán tenšia a vôôôôbec nič by sa nestalo.

oolinkaa
08.05.2017 4 z 5

ufounek173 - dneska dočteno ;)

ufounek173
07.05.2017 5 z 5

oolinka-přečti si i Grey,taky se ti bude líbit.

oolinkaa
27.04.2017 4 z 5

a mě se to líbilo..jako kdyby to mělo o 150-200stran méně, nic by se nestalo, ale i tak super.. předchozí díly jsem nečetla, pouze viděla v kině, ale toto jsem si musela přečíst, abych věděla, jak to s A. a Ch. dopadne.. a prostě super.. sice více zápletek, než bylo potřeba, ale alespoň se to nedrželo pouze děje sex a sex, který je stále o tom samém, a nic nového nepřináší ;) konec jsem tak trochu čekala, ale netušila jsem, jak se s tím autorka popere..
za mě 4hvězdičky, těším se i na filmové zpracování

havrmoni
07.04.2017 3 z 5

Zase se budu opakovat,ale smrskla bych to tak na polovic. Vlastně celá série by mohla být v jedný max dvouch knihách. Z pohledu Grey,jeho minulost a vzpomínky a Any a součastnost. To by pak byla ta správná oddychová romantika s pěkným byť sladkým koncem. Ale ten přece chceme ne? Proč bychomto jinak četli. Nebyla to ztráta času,který jsem s touto sérií ztratila i když znám lepší. Musím uznat, bylo to čtivé.

EvikU.
05.04.2017 3 z 5

Celá trilogie se mi moc líbila. Jen jsem neměla chodit na film. Film je propadák oproti knize.

DenisePartridge
02.04.2017 3 z 5

Ta O Šípkové Růžence se mi líbila víc.