Papírová princezna

Papírová princezna
https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/526440/bmid_papirova-princezna-655530740102f.jpg 4 2056 2056

Royalové / Royalovci série

Tihle Royalové vás zničí! Ella Harperová se v prvé řadě snaží přežít. Spolu se svou přelétavou matkou se celý život stěhovala od města k městu, bojovala o přežití a věřila, že se na ni jednoho dne usměje štěstí. Po smrti matky ale Ella zůstala sama. Dokud se neobjevil Callum Royal. Vytrhl Ellu z chudoby a odvezl ji do svého sídla, za pěti syny, kteří ji nenávidí. Bratři Royalové jsou jeden přitažlivější než druhý, ale nikdo ji nepřitahuje tak jako Reed Royal, jenž je však odhodlaný poslat ji zpátky do slumů, ze kterých vzešla. Reed o ni nestojí. Prohlašuje, že Ella mezi Royaly nepatří. Možná má pravdu. Bohatství a luxus. Intriky a lži. Nic podobného Ella ještě nepoznala, a jestli má v paláci Royalových přežít, bude se muset naučit, jak být jednou z nich a zůstat přitom sama sebou.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Paper Princess , 2016

Erinien
07.06.2018 3 z 5

Nevím, nějak mě to nechytlo. Co mají dnešní spisovatelky s těmi zlobivými kluky co vypadají jako neandrtálci? (krásná katastrofa a hrej hráčem)

oluskace
07.06.2018 5 z 5

No paráda.. Další série u které se nenudím. Počkám si až vyjdou všechny díly a dočtu si to najednou. Je to dost napínavé a nemám slov :) Myslela jsem si, že se u knihy budu nudit. Hlavně po těch komentářích tady. Ale překvapilo mě jak mě to chytlo a nepustilo. Jen doporučuji

Majesty_V
05.06.2018 2 z 5

Poutavá obálka, ale děj...postavy se chovají na můj vkus trochu dětinsky a příběh celkově...musím hodnotit 2 hvězdičky. Na to, že je to o obyčejných lidech... chtěla stvořit nejlepší alfa samce, ale ve finále člověk jen kroutí hlavou nad jejich chováním. Možná by se mi příběh líbil, kdybych ho četla, když mi bylo 15 let a byla ještě naivní :)

Lethania
05.06.2018 1 z 5

Snad poprvé se stalo, že dávám knize 1* a doufám, že je to i naposled. Jaká je pravděpodobnost, že se obyčejná holka dostane ke kamarádovi jejího mrtvého otce, který má naprosto nejdokonalejší syny na světě (a zároveň je miliardář) ? 1: nemožné. Chování všech postav příběhu bylo nelogické. A kniha mě nudila. Příběh byl nijaký a neměl ani žádný potenciál na zlepšení. Aspoň jsem to ale měla rychle přečtené. Ale čeho je moc...
Autorka mi znechutila YA žánr tak moc, že mě bude stát hodně přemáhání, abych nějakou další přečetla.

ves.lucie
04.06.2018 5 z 5

Tihle Royalove vas znici! Tak to je presne a trefne! Po celou dobu cteni jsem byla napjata co se bude dit na dalsi strane ... Reedova neustala "napruzenost" vas udrzi zarucene v tempu. Mate chut mu chvilemi vrazit. Kniha se mi velmi libila. Ella byla skvela a nenechala si nic libit. Dej me vtahnul a musela jsem hned zacit cist druhy dil :-) doporucuji a ja za doporuceni taky moc dekuji! #tosemam #kdyzmam #gurunaknihy :-)

pajka0071
02.06.2018 5 z 5

Velice čtivá kniha, hlavní postavy mě bavily, hlavní hrdinka parádní! Nebyl moment, kdy bych se u knihy nudila. Vážně jsem si to užila a moc se těším na další díl. Kniha určitě poslouží, jako pohodové čtení, u kterého nemusíte přemýšlet a jen si užíváte děj a skvělé postavy.

zuzis
31.05.2018 1 z 5

Jej tak tu jsem fakt sáhla vedle. Což o to, knížka je čtivá, ale prostě co je moc...

SpiritErised
30.05.2018 odpad!

Nikdy dřív jsem neohodnotila knihu, kterou jsem nedokončila, ale tohle je prostě fakt síla. Nevydržela jsem ani sto stránek. A upřímně, i té trošky času, kterou jsem knize věnovala mi je líto. Kdybych bývala nebyla v busu a neměla mrtvej mobil, vykašlala bych se na to po prvních pár stránkách. Nakonec jsem se ale raději rozhodla spát, jinak bych si musela oči nejspíš propíchnout.

Salida
29.05.2018 5 z 5

Uf, tak to byla síla, už zase. Royaly čtu už po druhé a rozhodně né na posledy. Celá série je naprosto skvělá. Děj jednodušší, přesto výborně napsáno, že se prostě neodtrhnete, dokud nedáte všechny 3 díly. Všechny radosti i starosti jsem fakt prožívala s nimi. Chvíli se nervově hroutila, pak zas připitoměle usmívala. Ella je jedna z těch lepších a odvážnějších holek, drsňačka, co si nenechá nic líbit, žádná ufňukaná slečinka. A Reed je prostě bůh, k tomu není co dodat. Vůbec všichni Royalové jsou chodící testosteron. Už se těším na další 2 díly o Eastonovi.

marketa262
26.05.2018 4 z 5

Páni! Tahle kniha mě opravdu překvapila svou čtivostí. Ale jde o velmi jednoduchý příběh plný klišé, což rozhodně nepovažuju za nijak špatné, ale na 5 hvězd to nemá. Celkově se mi kniha velmi líbila.

Beerushka
21.05.2018 4 z 5

Super doporučuji

zlatka2001
16.05.2018 3 z 5

No, já vím, že jsem chtěla něco fakt jednoduchého. A pohodového. A s dobrým koncem. Tak si taky nestěžuju.

Svica
10.05.2018 5 z 5

Jednoduché čtení na odpočinutí. Krásná linie příběhu opředená tajemstvím, bohatstvím, krásou, láskou a dokonce i erotikou. Doporučuji.

Lorej
05.05.2018 5 z 5

Dost fajnové čtení.
Děj rychle ubíhá, postavy jsou dobře napsané a celý příběh se odehrává v atraktivním prostředí.
Hlavní hrdinku obdivuji, ale zároveň jsem občas moc nechápala její jednání. I tak mi byla sympatická, jako její kamarádka Valerie, kterou jsem si oblíbila takže mě trošku mrzelo, že se v příběhu neobjevovala častěji.
Jinak se moc těším na druhý díl, protože po takovém závěru si nedokážu představit, že bych se k sérii nevrátila.

Mišule_11
02.05.2018 5 z 5

Páni..v jednoduchosti je síla! :) Četla jsem kladné doporučení na tuto sérii, ale nevěřila bych, že mě až takhle kniha pohltí! :) V kůži Elly bych určitě nechtěla být..bylo mi líto, jakým stylem žila a jak se k ní bohatí spolužáci chovali! Kluci Royalove ji to neulehčovali a všichni byli samé tajemství a měli plno peněz! Někdo by mohl namítat, že vztah s Reedem je trochu klišé, ale já jim to přála a už teď se nesmírně těším na další díl!

Fenris
24.04.2018 3 z 5

Popravdě? Mě to bavilo, je to jedno velký klišé a já teď potřebuju číst něco nanáročnýho a ňuňavýho, takže z prvního dílu jsem, daloby se říct nadšená a těším se na další díl.
Za mě 3/5* Autorka má bohužel pár zlozvyků, které mě v knize iritovaly.

Nikoll2
23.04.2018 5 z 5

Skvělá knížka, která vás nenechá chvíli bez napětí.
Očekávala jsem pouze neoriginální milostný příběh, ale knížka mne velice překvapila a nabídla mnohem více. Postavy, které se nám postupně ,,odhalují'', jsem si zamilovala a jejich příběhy stejně tak.
Určitě knihu doporučuji!:)

ketvin
17.04.2018 5 z 5

Úžasná série. Od prvního po poslední slovo. Těším se, že až vyjdou další díly, tak si ji přečtu znova. Bylo to... strhující, napínavé, členité, krásně se vyvíjející vztahy i postavy... Reed i Ella skvělý, Callum úžasný, Easton.... boží :) Prostě jedna z lepších sérií...

Jediné co se mi "nelíbilo" - jak se Ella snažila pracovat :D Radši bych, aby místo toho, v tu dobu, válčila s Royaly nebo ve škole :))) Taky jsem doufala v nějaké strip představení, škoda že autorka nevyužila té chvíle, kdy si to Ella nakráčela ve spodním prádle do tělocvičny - doufala jsem v představení :D Také by se mi líbilo ještě víc Eastona a dvojčat... Více všeho!!! :)

tereza_krizova
14.04.2018 5 z 5

Knížku jsem si dlouho chtěla přečíst, až jsem na ni "náhodou" narazila v knihovně. Přečetla jsem jí jedním dechem. Knížka je vtipná, ale obsahuje i erotiku a především lásku. Těším se až si přečtu další díly. Knížku můžu jedině doporučit :)

Galánečka
07.04.2018 4 z 5

Příběh nebyl nijak zvlášť složitý a docela předvídatelný. Celé to ale držela prvotní myšlenka a neskutečně čtivý styl psaní.