Pavučina z hodvábu

Pavučina z hodvábu
https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/173710/pavucina-z-hodvabu-173710.jpg 4 263 263

Román o veľkej láske zo súčasnej Ameriky. Jeho hrdinka Kathleen je úspešná, má fantáziu, dokáže očariť zákazníkov módneho domu, iba so svojim srdcom si nevie dať rady...

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (SK)

The Silken Web, 1982

Miranda
26.04.2012 5 z 5

Jedna z mých prvních "dospělých" knížek. Pamatuji si, že jsem si ji vymohla u táty k Vánocům, a ten ani nevěděl, že díky této knize odtajním do té doby zatím vcelku utajené. Je to jedna z nejlepších knih od Sandry Brown. Zkoušela jsem pak číst i jiné od ní, ale zapomněla jsem jejich názvy a témata velmi snadno, nestály totiž za to. Kniha má poutavý příběh, sympatické hlavní hrdiny, dokáže rozesmát a hlavně rozplakat, a pokud máte velkou představivost, přijdete si na své. Navíc na obalu knihy z roku 1994 je vyobrazena hlavní hrdinka právě tak, jak je popsána v knize, což mi tehdy k představivosti pomohlo maximálně. Není mi jasné, proč se v nových vydáních obaly knih neustále mění a většinou k horšímu, je to škoda. Příkladem budiž obal knihy Obraz Doriana Graye z roku 1999, to je snad sranda, ne?

malen
17.11.2011 3 z 5

Mne ta kniha zklamala, myslím , že Brownová píše lépe. Ale kdo má rád ,, sladké" příběhy, tak si přijde na své

pirin
11.10.2011 5 z 5

Kniha se mi libila. Cetla jsem ji poprve ve slovenskem jazyce hodne davno a moc se mi libila. Po dlouhe dobe jsem ji cetla zase, opet se libila i kdyz je to z ranne tvorby Brownove a je to tak trochu "sladka" romance:-)

adelka32
09.10.2011 5 z 5

Kniha mě od začátku do konce strhla tak,že jsem ji přečetla do druheho dne.Je jedna s těch u které ke konci brečíte a nemůžete přest to pokračovat číst.Příběh je jak vystřiženy se života,ale ne u každého příběhu je štatný konec.Doporučuji si ji přečíst.

červená knihovna

Sandra Brown