Pavučina z hodvábu přehled

Pavučina z hodvábu
https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/173710/pavucina-z-hodvabu-173710.jpg 4 263 263

Román o veľkej láske zo súčasnej Ameriky. Jeho hrdinka Kathleen je úspešná, má fantáziu, dokáže očariť zákazníkov módneho domu, iba so svojim srdcom si nevie dať rady...

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (SK)

The Silken Web, 1982

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Pavučina z hodvábu. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (44)

Zlatinka.Emilly
02.09.2024 3 z 5

Začátek trochu nezajímavý, ale pak se mi příběh zalíbil. Ovšem co bylo trapné, že se nedokázali dva dospělí lidé domluvit. Ujasnit si své city a důvod, proč to dopadlo tak, jak to dopadlo a co dál.

orinka3
25.07.2024 1 z 5

Můj letní omyl. Předpokládala jsem nějakou zápletku, událost, vyšetřování - a místo toho jsem se dostala do jakési limonádové břečky. Jaksi jsem si připomněla Chýlkovou v Osadě, jak spisuje ty své ženské romány. Tohle jsem odložila po pár kapitolách, protože opravdu nemám zájem pořád dokola číst o JEHO mužnosti a JEJÍCH obavách.

cukrovka
09.05.2024 4 z 5

Příjemná čtivá oddechovka. Od S.Brown mám radši romantiku nakombinovanou s detektivní zápletkou, ale ani čistá romantika není špatná.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Pavučina z hodvábu v seznamech

v Právě čtených3x
v dalších seznamech3x