Petr Chobot, já a sny

Petr Chobot, já a sny
https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/248507/mid_petr-chobot-ja-a-sny-248507.jpg 5 1 1

Pokračování nevšedního příběhu dvou lidí, dvou bytostí, odehrávajícího se už nejenom ve sféře astrální, ale nyní s větší intenzitou i v realitě fyzické. Vnitřní cestou za pravdou a zkoumáním vlastních prožitků dochází autorka k závěru, že k tomu, aby člověk našel harmonii mezi rozumem a cítěním, je třeba nejprve rovnováhu zcela ztratit a zbavit ze zbytečné zátěže v podobě našich představ, iluzí, lpění a strachů.... celý text

Danafantom
01.06.2024 5 z 5

Knížka o astrálním vztahu. Bylo pro mě velmi zajímavé si přečíst, jak ho zažívá někdo jiný. Prožila jsem něco podobného, ale s někým jiným. Jsem zvědavá, jestli autorka přijde na svoji shodně se mnou položenou otázku - PROČ a CO se vlastně ve skutečnosti přihodilo. A soudě dle názvu dalšího dílu byla nakonec ráda, že se ze vztahu vyvázala.
Nevím jestli je to nějaké blíženecké prokletí, ale takový vztah člověka roztrhá na kusy a je pak docela těžké dát se zpátky dohromady. A navíc takovýchto týpků je vážně hodně těžké se zbavit.

2014  0%Petr Chobot a já
2015  100%Petr Chobot, já a sny