Politicky nekorektní vtipy o islámu, migraci a EU aneb Již brzy zakázané a trestné?
Jan Belica
![Politicky nekorektní vtipy o islámu, migraci a EU aneb Již brzy zakázané a trestné? Politicky nekorektní vtipy o islámu, migraci a EU aneb Již brzy zakázané a trestné?](https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/433553/bmid_politicky-nekorektni-vtipy-o-islamu-cNi-433553.jpg?v=1581520654)
„Víte co jsou to Češi? Smějící se bestie!“ Bohumil Hrabal, Ostře sledované vlaky. Dnes opět můžeme sledovat, jak se postupně utahují šrouby nové totality pod vedením EU a neziskových organizací. Lidé jsou opět vězněni a trestáni za humor a satiru. Svoboda slova je potlačována ve jménu ideologie multikulturní tolerance či respektu k islámu a různým sexuálním odlišnostem a podobných ideologických hesel, kdy ovšem jde o toleranci totalitní, chránící pouze někoho a něco, ale pronásledující odlišný názor či nekorektní humor. Zatím můžeme být relativně v klidu. Ani evropská legislativa zatím neschvaluje trest smrti za hanobení islámu nebo LGBT hnutí, zatím vám pouze hrozí likvidační finanční pokuta nebo uvěznění. Ale dlouhodobý trend je stále zřetelnější. Z islámu a LGBT se stává tabu, které se nesmí zpochybňovat, a obyčejný člověk stále více vnímá, že mají větší ochranu ze strany tzv. zákonů proti nenávisti než jiná náboženství a ideologie. Věnováno na památku politika Pima Fortuyna, nekorektního umělce Theo van Gogha a dalších lidí zavražděných kvůli humoru a svobodě slova.... celý text
Přidat komentář
Autorovy další knížky
2019 | ![]() |
2023 | ![]() |
V dnešní době, potřebná kniha. Navíc bojovat humorem proti mnoha nešvarům, jako je třeba totalita, hloupost tzv. sluníčkářů a nenávistné ideologii a náboženství, v tom máme docela tradici.