Pravé lásky

Pravé lásky
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/532475/bmid_prave-lasky-660d1856a789f.jpg 4 605 605

Mladučká Emma Blairová sa vydá za svoju lásku zo strednej školy Jesseho. Šťastný pár si buduje život ďaleko od očakávaní rodičov aj obyvateľov rodného mesta. Cestujú po svete, žijú naplno a nedajú si ujsť žiadnu príležitosť na dobrodružstvo. V deň prvého výročia svadby však Jesse zmizne. Stratí sa spolu s vrtuľníkom niekde v Tichom oceáne. Emma sa dlho trápi, nakoniec dá výpoveď v práci a vráti sa domov, aby sa spamätala. Po pár rokoch natrafí na starého priateľa Sama a znova sa zamiluje. Keď sa zasnúbia, má pocit, že život jej dáva druhú šancu na šťastie. No v tom ju osud opäť prekvapí. Jesse sa nájde a ukáže sa, že sa celé roky snažil vrátiť späť k nej. Emma má odrazu manžela aj snúbenca a v hlave aj srdci chaos. Musí si ujasniť, čo chce, a zároveň neublížiť tým, ktorých miluje. Kto je jej pravá láska? A čo znamená skutočne milovať? Emma vie, že musí počúvať svoje srdce. Ibaže si nie je celkom istá, čo jej hovorí.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Slovenský spisovateľ

One True Loves , 2016

evasamankova
21.06.2017 5 z 5

Milé překvapení. Anotace zněla slibně.... a samotný příběh se četl úžasně. Jemné a nevtíravé. Prokreslení pocitů hrdinky dává možnost se do příběhu úplně a zcela vžít.
Krásná kniha, maximální spokojenost :)

alzbeta4340
20.06.2017 5 z 5

Autorka se hodně soustřeďuje na popis emocí a celé je to jakoby psané spíše pro mladší čtenářky. Já mám radši věcnější styl, ale přesto mě příběh chytl a nepustil, dokud jsem ho nepřečetla. A navíc, to knihkupectví! V době mého dospívání by to byla pro mě brigáda snů.

zuzana2599
13.06.2017 5 z 5

Také bych si moc přála být stejně jako Emma knihkupcova dcera... Bože, už jen to pomyšlení, žít ve světě knížek a jejich příběhů...
Ale vážně. Pro mě překvapení, moc hezké to bylo. Asi už nejsem cílová věková skupina pro tento příběh, ale autorka si mě získala. Tak krásně popsala emoce a myšlení hlavní hrdinky, že já se při čtení usmívala a Emmě jsem fandila.
A ono to vyšlo. Našla přesně tu lásku, kterou jsem si pro ni přála i já.

blazkoma
12.05.2017 5 z 5

Už u předchozí knihy se mi zalíbil autorčin styl. Způsob, jakým dokáže popsat emoce pozitivní či negativní, je nemožné nebýt schopen se vcítit do kůže jednotlivých postav. Docela se i těším až se mi do rukou dostane další kniha od Taylor o těžkých životních rozhodnutích.