Kůň mých snů Spirit

Kůň mých snů Spirit
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/530829/bmid_kun-mych-snu-spirit-65b250a2ad124.jpg 4 18 18

Příběhy copaté Tilly série

Splní se Tilly její životní sen? Získá konečně svého vlastního koníka? Poznejte adoptovanou holčičku Tilly, která miluje koně. Jediné, co jí v životě chybí, je její vlastní kůň. Když jednoho dne Tilly pomůže při nehodě zachránit vyděšeného koně, její sny se možná začnou plnit... V příběhu navíc naleznete praktické rady pro začínající jezdce, jejichž znalost si můžete otestovat v zábavném kvízu na konci knihy!... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Příběhy
Vydáno: , CPress

Magic Spirit: The Dream Horse, 2009

Lejčís
19.06.2024 4 z 5

Moc milá jednohubka pro všechny malé milovnice koní! S postavami v dětských knihách bývá často ta potíž, že jsou ploché. Kvůli malému rozsahu totiž ani nemáme možnost je poznat do hloubky. Vzhledem k tomu, že v tomto případě se ale jedná o sérii, autorka charakter malé Tilly slušně rozvíjí, díky čemuž jsem si ji celkem snadno oblíbila. Neskutečně sympatická mi byla její vášeň pro koně, o kterých hltala radostně každou informaci a měla touhu se neustále učit nové věci. Jde vidět, že autorka je z oboru a má zkušenosti s výukou jezdectví pro děti, protože nenásilně zařadila všemožné rady a tipy - ačkoli nejsem cílovka, sama jsem se dozvěděla hromadu nových věcí. Na konci knihy naleznete také jednoduchý kvíz, kde si mohou děti ověřit, kolik si toho ohledně koní a jezdectví zapamatovaly. Vyzdvihnout musím také nádherné černobílé ilustrace, které zdobí doslova každou jednu stránku. Celkové grafické zpracování knihy i příběh je však citelně určen dívkám, takže malé klučičí jezdce určitě nenadchne. Já však s láskou vzpomínala na své dětství, kdy frčely všemožné časopisy o koních pro mladší čtenáře, které jsou zmíněné právě i zde, a jsem moc ráda, že se to dnes aspoň v této podobě vrací.

Lovehorses365
11.02.2023 5 z 5

Jedním slovem : Náááádhera

Diego123
05.01.2018 3 z 5

Krásná kniha určená pro holčičky, které mají rády koníky. :))

Nelianka
10.09.2016 4 z 5

Tato knížka se mi moc moc moc moc líbila je to opravdu krásná knížka o koních a moc jí všem doporučuji.

fajka
20.02.2016 5 z 5

Tahle knížka byla moc nádherná. Líbí se mi, že je to o koních, protože miluji koně. Těším se na další díl téhle knížky.

Kniha12
27.01.2015 3 z 5

Tahle knížka je docela dobrá ale bez příběhu.Moc mě to nezaujalo