Sobík Popleta

Sobík Popleta
https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/484122/bmid_sobik-popleta-JrG-484122.jpg 4 10 10

Příběhy ze zoo série

Vánoční dobrodružství malého soba odhodlaného splnit si svůj velký sen. Sobík Ruda se cítí osaměle. Žije uprostřed stáda dospělých sobů a jeho jedinou kamarádkou je sedmiletá holčička Bětka, která dokáže mluvit se zvířaty. Když se od ní dozví o sobím spřežení Santa Clause, zatouží se k němu přidat. Jenže u nás nosí dárky Ježíšek, a ten žádné spřežení nemá. Ruda se jen tak nevzdá. Rozhodne se změnit české Vánoce. Podaří se mu vyměnit Ježíška za Santu? A co na to děti, které už Ježíškovi napsaly o dárky pod stromeček?... celý text

GaleW
31.01.2023 5 z 5

Moc hezká knížka, doporučuji číst všem dětem věřícím na Ježíška v období Vánoc, budou nadšené!

Atlantis
16.01.2023 4 z 5

Příjemná malá knížečka, kde se řeší důležitost českých Vánoc. V dnešní době hodně sympatické.

jaste
28.12.2021 5 z 5

Moc milá knížka, vhodná pro první čtení.

MilackovaN
07.12.2021 5 z 5

Věčný boj o tom, zda je lepší Ježíšek, nebo Santa Claus. Na jedné straně sob Ruda, toužící po tom být v sobím spřežení a holčička Bětka, která bojuje za českého Ježíška. Jak to dopadne, a kdo českým dětem donese dárky se dozvíte, když si tuto knihu přečtete.