Tichá modlitba

Tichá modlitba
https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/339806/bmid_ticha-modlitba-eym-339806.jpg 5 2087 2087

Ztratily se dvě. Vrátí se jen jedna. Ti druzí mají smůlu. Jejich holčička zemře… Zmizení Charlie a Amy, devítiletých nejlepších kamarádek, znamená pro jejich rodiny tragédii. Textová zpráva potvrzuje to, čeho se všichni obávali: obě se staly oběťmi únosu. Další esemeska jim však vyrazí dech – nutí rodiče postavit se proti sobě a bojovat o život svého potomka. V tu chvíli se do případu vkládá Kim Stoneová a její tým. Zdá se, že tentokrát budou mít co do činění s neobyčejně krutými zločinci. Klíč k případu však nejspíš tkví v temné rodinné minulosti. Čas se však krátí a Kim nechce dopustit, aby něčí dítě zaplatilo za chyby dospělých nejvyšší cenu…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Knižní klub

Lost Girls , 2015

BlankaTr
05.09.2017 5 z 5

Brilantní, strhující příběh. Kim mám moc ráda a je mi blízká, doufám, že A. Marsons má v plánu další díly s Kim. :)

Didi15
04.09.2017 5 z 5

Skvělá kniha, plná napětí. Tahle série s Kim mě moc baví.

swixl
01.09.2017 5 z 5

Knížku jsem přečetla jedním dechem, opravdu mne vtáhla do děje a po dlouhé době jsem si čtení s napětím užívala.

Rad.Una..
01.09.2017 5 z 5

Angelo, já Vás zbožňuju! :) Jsem nadšená, s každou knihou téhle spisovatelky víc a víc.. Od tiché modlitby jsem se nemohla odtrhnout. Líbí se mi styl psaní a krátké kapitoly.. O napínavém ději ani nemluvě :) Během dne na pláži jsem neměla co dělat, jak mě kniha pohltila.

adicek8
31.08.2017 3 z 5

Mně se ta kniha nelíbila až tolik, jako dvě předchozí - Němý křik a Ďábelské hry. Přišlo mi, že autorka vymyslela vynikající zápletku a dobré rozuzlení na závěr, ale nějak moc nevěděla čím vyplnit prostředek. Na můj vkus tam bylo moc vaty. Vyšetřování se celou dobu téměř nikam pořádně nehnulo, za to jsem si x-krát přečetl, že jsou všichni z týmu unavený, potřebujou kafe a spánek. Stejně tak, v řadě krátkých kapitol se skoro nic nedělo, ale za to jsem téměř v každé kapitole četl pořád dokola v různých obměnách větu, že "Kim je odhodlaná zachránit život těch dvou děvčátek za každou cenu." A přišlo mi, že celá situace je nedostatečně popsaná z pohledu pachatelů - moc pod kůži se mi nedostali. Přes tyhle negativa se mi kniha samozřejmě dobře četla a jsem moc zvědavý další, série stále patří mezi moje oblíbené :-)

aja0661
30.08.2017 5 z 5

Naprosto skvela knizka! Asi nejlepsi z cele serie.

Acinore
30.08.2017 5 z 5

Celá série naprosto super :)

hs777
28.08.2017 5 z 5

Parádní thriller. Četla jsem tak rychle a zběsile jak jen to šlo - snažila jsem se tím zkrátit děsivé utrpení unesených malých holčiček. Angela Marsons umí a Kim Stone je velká sympaťačka.

111moni
26.08.2017 5 z 5

Skvělá kniha, autorka opět nezklamala,napětí,děj, kterým stále udržovala pozornost,naprosto skvěle napsaná kniha.Člověk se ztotožní s dějem a chce jej sám posunout dopředu, popoběhnout,někdy až do zadržení dechu.Výborná.
A čekáme na další Kim ;)

dabrazka
24.08.2017 5 z 5

přečteno doslova jedním dechem...........:-)

Šánka
24.08.2017 5 z 5

Dočteno, a já mám velkou chuť napsat, že to byl nejlepší díl, ale nenapíšu to, neboť celá tahle série je velmi vydařená.
Kim, na mém žebříčku oblíbených detektivů, s těmi svými kostlivci ve skříni, je pro mě takový Harry H. v sukni (vlastně v džínách :-)) a spolu s tou svou partičkou vyšetřovatelů skvělá sestava. A ty jejich slovní šťouchance mě tam moc baví.
Prostě parádní, napínavé čtení, které si užívám !!!

Leaena
24.08.2017 5 z 5

Tato kniha pro mě byla zatím autorčina nejlepší. Musím dát plný počet hvězd. Autorka přitvrdila a zápletka byla originální.
Díky bohu už Kim nezvedá oči k nebi :-)
Těším se na další pokračování a vyšetřování Kim a jejího týmu.

petrarka72
23.08.2017 5 z 5

Po dlouhé době thriller, který mě beze zbytku dostal - i když Boltonové kniha Už mě vidíš? byla důstojným "předskokanem"... Tichá modlitba je napínavá do bezvědomí (přečtena za dva dny, nešlo ji odložit) a průběžný motiv - "Sophiina volba" na několikerý způsob - je proklatě silný...

Denisa.knizky
22.08.2017 4 z 5

Cetla jsem prvni dil teto autorky a stejne jako nemy krik me potesila zapletka i tiche modlitby. V obou pripadech se jedna o drsne ale ojedinele napadite situace. Jedine co mi trochu vadilo je docela caste zminovani minulosti hlavni hrdinky a zduraznovani, jak diky svemu detstvi spouste vecem rozumi, a to jak v prvnim tak i v tomto dilu. Mozna kdybych dily necetla behem asi tri tydnu tak by mi to tak neprislo:) Jinak doporucuji jako knizku na provaleny vikend a sama se brzy vrhnu na prostredni dil.

EE156
22.08.2017

Knihu jsem četla jedním dechem. Byla zajímavá, napínavá a nemohla jsem odložit.
Přečtu si určitě i další knihy od této spisovatelky.

Ingrid40
20.08.2017 4 z 5

Knihu jsem dočetla včera a dala mi docela zabrat. Na mě strašně lidí a strašně jmen ,který mi dělali problém si je zapamatovat,abych veděla kdo je kdo :o( Vše se táhlo a bylo zdlouhavé i samotné vyšetřování.Čekala jsem od knihy větší mazec a zřejmě něco jineho :o( Za mě jen 4 hvězdičky a to jsem chtěla dát 3.

happy-smile
18.08.2017 4 z 5

Stará dobrá Kim, jak ji známe z prvního dílu. Detektivní zápletka i kousavý humor mi sedly. Autorka se snažila popsat psychologii postav při nelehkém vyšetřování zmizení dvou holčiček. Knih na toto téma bylo v poslední době hodně, nápadná podobnost mi však přišla při závěrečné scéně s knihou V lese visí anděl. Ale to jenom taková poznámka na okraj. Super kniha, doporučuju.

ankaras
14.08.2017 5 z 5

Čím dál tím lépe! S první knihou jsem si říkala: "Jo, tak ok." S třetí dočtenou v rukou mohu říci, že mi žádná další neuteče.

Lindulinek
14.08.2017 5 z 5

Kniha se mi moc líbila. Jako všechny předcházející knihy, ani tato nezklamala.

zuzana2599
13.08.2017 5 z 5

Další případ Kim Stoneové se četl výborně, rychlým tempem, svižný text plný napětí a krátké kapitoly zvyšovaly atraktivnost četby. Autorka napsala další výtečnou detektivku a já se můžu těšit na další setkání s nebojácnou Kim :-)