Hra na smrť

Hra na smrť
https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/362308/mid_hra-na-smrt-o5G-362308.jpg 5 1920 1920

Výskumné centrum Westerly nie je pre slabé povahy. Zaoberá sa skúmaním ľudského tela v rôznych štádiách rozkladu. A práve na ich pozemku nájde detektívka Kim Stonová pri rutinnej návšteve telo mladej ženy. Dievčenská tvár nevidomými očami hľadí na modrú oblohu a nad jej zohavenou mŕtvolou sa zlietajú stovky múch. Má rozbitú hlavu a ústa plné hliny. Čoskoro tu Kim nájde ďalšiu ženu a pochopí, že páchateľ objavil dokonalý úkryt pre obete svojich zločinov. No zdá sa, že sériový vrah ešte neskončil. Koľko tiel ešte objavia? Keď zrazu zmizne aj miestna reportérka Tracy Frostová, Kim začína tušiť, že kľúč k vrahovmu počínaniu treba hľadať v minulosti. Opäť sa začína boj s časom. Zistí Kim pravdu skôr, než sa vo zvrátenej a chorej mysli vraha zrodí ďalší krvavý plán a vyhliadne si novú obeť?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Ikar (SK)

Play Dead, 2016

boruf
23.07.2021 4 z 5

Co k tomu říct? Tato kniha patří k těm knihám, od kterých jsem se nedokázal odtrhnout, dokud jsem je celé nepřečetl. Začal jsem ráno a před večeří bylo hotovo. Finále bylo skvělé. Kim mě baví čím dál tím víc.

postrach
23.07.2021 4 z 5

Nenavatuji na sebe,ale stoli za to dokoupit.Nejlepe prvni dil precist a pokracovat.jsou dobre

dianka8897
23.07.2021

Zdravím, mám dotaz: navazují knihy na sebe ? Dostala jsem dvě a nevím zda dokoupit ty předešlé. Děkuji

Kami33
22.06.2021 5 z 5

Asi není, co nového napsat. Čtivé a napínavé.

dikobraz
28.05.2021 5 z 5

Netreba vela slov. Jednoducho skvele! A finale bolo uplne paradne!

Nunynka
27.05.2021 5 z 5

Opět skvělá Kim. U knih od této autorky nemám čas ani přemýšlet kdo je vrah. Prostě čtu a čtu a najednou je konec. Moc mě knihy s tímto týmem vyšetřovatelů baví.

Jessybelle
15.05.2021 5 z 5

Je to už nějaký pátek, co jsem četla knížku od této autorky. A to byla chyba, protože je opravdu skvělá. Kniha je čtivá sama o sobě, což navíc ještě podporují vcelku krátké kapitoly, děj ubíhá, námět je výborný, Kim je mi stále sympatičtější, líbí se mi i slovní přestřelky s Bryantem.
Za nějaký čas si přečtu další díl a už se na to těším...

Toledo
28.03.2021 5 z 5

Nevím, co k této sérii ještě dodat, každý díl je prostě super a tento nebyl výjimka. Opět nečekaný zločinec a skvělý závěr. Doporučuji.

Adél784
21.03.2021 5 z 5

Angelu Marsons považuji za nejlepší autorku krimithrillerů. Insperktorka Kim Stoneová je strašně sympatická a její dialogy s Bryantem jsou skvělé a vtipné. Kapitoly jsou krátké, obvykle maximálně na 5 stránek a čtenáře to nutí stále číst dál.
Pokaždé, když zvonil Kim telefon už jsem zase čekala nějaký zvrat v případu a většinou to tak bylo.:)
Na pachatele jsem měla od začátku podezření a na konec jsem měla vlastně pravdu...

Otevřený hrob rozhodně doporučuji, ostatně jako všechny díly z této krimisérie:)
5/5

DominaCZ
21.03.2021 1 z 5

Nelíbilo, nezaujalo. Nejvíc mě zajímal ten výzkumnej ústav těch těl :)

akinomV
01.03.2021 5 z 5

Další pěkný díl. Mám moc ráda interakci mezi Kim a Bryantem.

Šárka345
25.02.2021 5 z 5

Nezklamala, paráda... Jdu na Pokrevní pouta :0))))

ilčidlo
09.02.2021 4 z 5

Další napínavá detektivka v zajímavém prostředí

MatoPalkes
27.01.2021 4 z 5

Dobré čítanie, trochu strašidelné, tretí diel to neprekonalo ale aj tak vysoký štandard. Teším sa na ďalšie knihy od autorky.

andrea7191
21.01.2021 3 z 5

Zatím první kniha, kterou jsem nadšeně nepřelouskala během chvíle. Trochu mi vadilo, že inspektorka měkne, už to nebylo ono. Ostatní knihy měly spád, byly napínavé, ale tady mi to trochu chybělo. Neříkám, že je to špatné, ale za mě zatím nejslabší článek ze série.

Martiiiik
30.12.2020 5 z 5

Angela stejně skvělá jako vždy.. :-) Děj frčí a za chvilku je konec :-) Jen mi přijde, že Kim začíná trochu měknout, tak uvidíme, jestli to byla jen krátkodobá slabost :-D Chce to hned další díl no.. ;-) :-D

postrach
29.12.2020 4 z 5

Za me trochu slabsi.Nechybely tady emoce,ale....

Dopi70
23.12.2020 5 z 5

Napínavé, čtivé. Budu pokračovat ve čtení série.

brabofka
20.12.2020 5 z 5

Asi nejlepší z celé dosud přečtené série. Od začátku měla kniha rychlý spád a až do konce Vás nenechá vydechnout. Prostě Kim a její parta. Pohodová detektivka na nedělní odpoledne.

Restang
19.12.2020 4 z 5

Tahle autorka snad nemůže zklamat, když potřebuji knihu na jistotu, šáhnu po další z této série. :)