Púštny kvet

Púštny kvet
https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/297148/pustny-kvet-cdr-297148.jpg 4 54 54

Holly je bojazlivá nevinná dievčina,ktorú prenasleduje jej minulosť,a sníva o mužovi,s ktorým by mohla zdieľať svoje tajomstvá,mužovi,ktorý by ju navždy a verne miloval.

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Remedium

Desert rain , 1983

havrmoni
02.06.2018 4 z 5

Taková celkem nenáročná romantika. Tady jsem bohužel nějak nezahořela sympatiemi k hrdinovi. I přesto,že jsem ho chápala mi to nějak nešlo.

Evaevelína
23.03.2013 4 z 5

kniha mě ze začátku hodně zaujala,těšila jsem se na pěkný rozvinutý příběh o rančerovy a modelce.Pak jsem byla jak na houpačce a jedna strana byla pěkná.Myslím si že to mohla být pěkná kniha,takhle je u mě jen průměrná,ale za přečtení určitě stojí...a ty písmenka bud chyběli nebo byli přehozené..asi u tisku hráli škatulata

sabca
17.03.2013 4 z 5

Knížka se moc pěkně četla. Hrdina románu na dnešní dobu neskutečná. Modelka, která si uchovala panenství až pro toho pravého.

modranka
29.11.2012 3 z 5

Moderná lovestory. Svet modelingu, utajená prvá láska, nenávisť ku krásnym ženám. To sú hlavné atributy príbehu. Myslím, že anotácia je výstižná. Príbeh sa čítal ľahko, bez napätia, celkom som si oddýchla. Stačí vám na to jeden večer.

Ann Maxwell
americká, 1944