Rande

Rande
https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/524724/bmid_rande-6532746f5dc5d.jpg 3 37 37

Krátké i dlouhé povídky Haliny Pawlowské. Pamatujte si, že když na prvním rande mluvíte jen o sobě, tak druhé rande už nebude! Je něco jiného jít na rande, když je vám čtrnáct, než když vám je přes padesát. Je něco jiného myslet si, že všechno, včetně toho rande, je tak nějak na zkoušku, a že to buď báječně dopadne, nebo ne Když je vám víc než padesát a máte rande, víte skoro jistě, že to nevyjde, ale přesto je ve vás absurdní naděje, že třeba, navzdory všem okolnostem, pravděpodobnosti, zkušenostem, vás čeká něco úchvatného a vy jdete na rande s odhodláním člověka, který dostal k narozeninám zážitkový dárek a je přinucen skočit s padákem, i když se mu vůbec nechce!... celý text

RendyaDav
02.06.2024 4 z 5

Vtipné pohodové čtení psané s nadhledem. Soubor myšlenek , vzpomínek , citátů ,vtipů a příhod psaných s nadhledem.

čef
17.05.2024 5 z 5

Soubor krátkých povídek, veršovánek, mouder, bonmotů, vtipů, gagů, rad, statistik, varování, absurdit, hlášek, hříček a vtipných postřehů ze života společenského, kamarádského, partnerského, rodinného, cestovatelského, profesionálního a hlavně sexuálního, ženy v dětském, nejlepším i seniorském věku. Tyto všechny většinově optimistické, povzbuzující a pozitivní polohy u této pozoruhodné autorky samozřejmě všichni dobře známe, a proto se vždy při čtení, sledování nebo poslouchání jejího rozsáhlého díla vždy dobře pobavíme.

levac
20.04.2024 1 z 5

Jestli je aspoň polovina z toho pravda, měly by si tuto knihu přečíst všechny ženy s nízkým sebevědomím. Neboť je to jasný důkaz toho, že pokud budete o své přitažlivosti přesvědčená, budete upravená a vystupovat sebevědomě až asertivně, můžete vypadat jako naprostý opak ideálu krásy a stejně se na vás budou chlapi lepit.

hanajenejlepsi
26.03.2024 2 z 5

Čtení připomínalo sledování Banánových rybiček v nekonečné smyčce.

ela1972
14.03.2024 4 z 5

Myslím, že je to jedna z lepších knih Haliny. Ne vždy je na tento typ knihy nálada číst ji, ale tentokrát mi to sedlo.

Jane333
28.02.2024

Stokrát omleté historky, až je to trapné. Jinak ji mám ráda, ale opakovaný vtip není vtipem, celkem škoda peněz.

MartaPear
22.02.2024 2 z 5

Pravděpodobně autorce došly peníze a musí se vypovídat z nového partnerského vztahu po smrti muže, je to pouze směs "mouder", vzpomínek, citátů a rad.

wotana
19.02.2024 3 z 5

Haliny humor miluju, ale už to není ono.

Hoblinka
28.01.2024 5 z 5

"Na chemii je užitečné jedině to, že se její pomocí dá vysvětlit, proč se vždycky zamilujete do nějakého pitomce."

Palus
28.01.2024 2 z 5

Nebylo to přímo nudné, občas jsem se zasmála, ale humoru pomálu ve srovnání s jinými díly autorky, čekala jsme od knihy víc, jak je již psáno níže, jako lehká četba před spaním ideální...

Eva0057
26.01.2024 1 z 5

No.., nic moc. Kdysi dávno jsem jednu knihu od pani Haliny četla a dost jsem se u ni bavila a nasmála. Tohle byl jen slabý odvar, moc jsem se nebavila a zasmáni bylo pomálu. Na lehké čtení před spaním to šlo.

Papu1011
08.01.2024 3 z 5

Mám ráda autorčin humor, ráda poslouchám "Omeletky" a proto jsem věděla, do čeho jdu.
Svižné, milé postřehy se specifickým nadhledem, které už mnohde uváděla, ale nevadilo to. Při její produkci knih, vystoupení a každovíkendového vysílání se není čemu divit.
Bavila jsem se a to byl záměr koupě této knihy. Pošlu ji však dál, v knihovně ji mit nemusím.

Didi15
08.01.2024 3 z 5

Některé historky velice zábavné , je to čtivé . Jednohubka pro zlepšení nálady .
Ale více mě to neoslovilo .

alnahu
29.11.2023 5 z 5

Opět milé čtení od paní Haliny v krátkých i delších povídkách a jako vždy pohled na život s humorem. Kniha má název Rande ale není to jen na toto téma. Nejvíce se mi líbila povídka na téma vánoce v té nám Halina popsala o jejich přípravách, když byla malá. Její tatínek .měl za úkol obstarat každý rok stromeček ,to řešil až na Štědrý den-většinou sehnal nějaké koště .Na holé větve pak rozdělil nějaké ozdoby, prskavky a tátovi papírky, ty natrhal na proužky a na těch bylo napsáno ,co všechno by nám táta koupil, kdyby na to měl- no třeba nás toto také čeká v příštím roce také.
A proto
"Malý dárek ,ten se hodí,