Říkadla o autech 2

Říkadla o autech 2
https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/432106/mid_rikadla-o-autech-2-24G-432106.jpg 5 8 8

Je mnoho dětských rýmovaček o nejrůznějších autíčkách, ale naopak velice málo o vozidlech konkrétních značek. Druhý sešitek Říkadel o autech přináší malým čtenářům další milé básničky, v nichž vystupují například Peugeot, Mercedes, Lancia, Alfa Romeo a mnoho dalších automobilů, včetně sporťáků Ferrari či Lamborghini.

Humor Pro děti a mládež Pro nejmenší
Vydáno: ,

Říkadla o autech 2 , 2020

iceVS
07.05.2023 5 z 5

Je to víc než čtvrt století, co se z kočárku, ve kterém jsem vozila synka, občas ozývalo "auto kuje, auto kuje"...

Trvalo náramně dlouho, než jsme pochopili, o kterou značku šlo.

Překlad:
auto kuje - auto kule, koule - audi :-)

Takže náramná škoda, že už tenkrát jsme neměli po ruce tyhle super básničky, obávám se, že před třicítkou už s nimi synovi radost příliš neudělám :-)

jolii
04.02.2022 5 z 5

Tak jako jednička, ani dvojka nezklamala.

Lusik88
30.01.2020 5 z 5

Stejne jako prvni dil, tak i dvojka rikadel ma u meho syna obrovsky uspech :) Basnicky se dobre pamatuji a deti se je snadno uci. Vrele doporucujeme!

PetrCepek
28.01.2020 5 z 5

Stejně jako v případě jedničky Říkadel o autech náleží také u tohoto pokračování všech pět hvězd doktoru Juhaňákovi, a sice za jím vymyšlenou a sponzorovanou ediční řadu nakladatelství Triton "Pro radost dětem". Levných barevných srozumitelných publikací pro nejmenší posluchače (či malé čtenáře) není nikdy dost.