Hovor se smrtí

Hovor se smrtí
https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/341853/bmid_hovor-se-smrti-z1H-341853.jpg 5 2044 2044

Robert Hunter série

Losangeleští detektivové Hunter a Garcia se při vyšetřování nového případu ocitnou na horské dráze zla. Pronásledují predátora, který hledá v ulicích a na sociálních sítích oběti, dráždí je anonymními zprávami a živí se jejich strachem. přední záložka: Po náročném týdnu se Tanya Kaitilinová těší na odpočinkový večer doma. Když vyjde ze sprchy, uslyší zvonit mobil. Požadavek na videohovor přichází od její nejlepší přítelkyně Karen Wardové. Tanya hovor přijme a noční můra začíná. Karen je s roubíkem v ústech připoutaná k židli v obývacím pokoji svého bytu. Jestliže Tanya hovor přeruší nebo odvrátí pohled od kamery, bude příště na řadě ona, slibuje hluboký chraplavý démonický hlas na druhém konci linky. A pokud Tanya neodpoví pravdivě na jeho otázku, on její přítelkyni Karen brutálně zavraždí. Jenže vyděšená Tanya si správnou odpověď nevybaví.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , BB art

The Caller , 2017

monci6485
24.05.2020 5 z 5

No prostě Carter. Takže pozor na sociální sítě a zahradníka.
Jinak chudák chlap, ten Robert. Doufám, že příště už si zaš***. :-D

wir
12.05.2020

Taková běžná “Carterovina”. Více slov netřeba, kdo jeho knížky zná, ví...

pastelka53
12.05.2020 5 z 5

Trochu těžkopádný začátek, ale kniha se rozjede a je z toho opět dílo skvělého spisovatele.

Stejně jako 99,9% zde přítomných se nestačím divit kam autor na ty zvrhlé nápady a vražedné maniaky chodí. Jak moc chorá musí být mysl, aby vyplodila něco tak krvavého a zvráceného.

anebar
11.05.2020 4 z 5

Nedělá vám problém jíst u televizních zpráv? Tak je to kniha právě pro vás. Nic pro slabé povahy. Začátek za mě takový těžkopádný, ale kniha se rychle rozjede a konec zhltnete na jeden zátah.

Adýsek69
06.05.2020 5 z 5

Další napínavý díl. Tohle se čte prostě samo. Je to čtivé a tohle ani nebylo až zas tak nechutné. Jsem zvědavá na další.

Hell_Rihova
13.04.2020 5 z 5

Nestačím se divit, kam na ty nápady pan autor chodí. Protože tohle bylo jedno velké wow. Na konci přišlo nečekané rozuzlení. Napínavé, čtivé, tajemné a skvělé čtení.

olcab
03.04.2020 5 z 5

Vynikající autor, který si podmanil svými knihami s dvojicí detektivů Huntera a Garcii spoustu čtenářů. Jak se začtete, tak nemůžete přestat. Jediný autor , kterému dávám vždy plný počet hvězd.

Mudry
01.04.2020 4 z 5

Začátek knihy mě oproti minulým dílům úplně nepohltil. Silně mi to připomínalo autorovu knihu Jeden za druhým. Pak mě to zas "vcuclo" a hltala jsem až do konce, i když tentokrát si Hunter moc nezapátral. Řešení přišlo náhle , dopadení pachatele bylo tentokrát trochu chudé na napětí.

Astarothh
29.03.2020 5 z 5

Opět famózní Carter nezklamal!! Napětí od začátku až do konce! Geniální dílo!

1Makina1
25.03.2020 5 z 5

Tento díl jsem hltala stránku za stránkou. Skvělé promyšlené, chvílemi hodně brutální, ale to u Cartera není žádná novinka :)

martinaandulka
19.03.2020 4 z 5

Tento díl mi přišel děj podobný jako v předešlích dílech a proto ubírám hvězdičku,jinak super.

Skripi
16.03.2020 5 z 5

Zase super. Jediná vec mi vadila a to SPOILER: že ako sa na konci Hunter vydá k vrahovi sám. Veď napínavo sa to dá skončiť aj tak aby to nebolo tak očividne trápne.

SpeeDeeX
16.03.2020 5 z 5

Super jako vždy, prostě klasický Carter. Čtivý, napínavý, morbidní ale hodně podobný předchozím dílům, což mi sice nějak extra nevadilo ale chtělo by to už změnu :)

alnahu
11.03.2020 5 z 5

Opět napínavý příběh-tentokrát si vrah vybírá své oběti na sociálních sítích a po té je navštíví doma a tím pro oběti nastane peklo ,které jim způsobí vrah ,který si říká Démon.Autor umí vtáhnout do děje i když jsou jeho zápletky opravdu děsivé,přesto jsou čtivé a nemůžete se odtrhnout.

Greenfingers
08.03.2020 3 z 5

Kniha nepostrádá napětí a krátké kapitoly jí dodávají údernost. To je zhruba všechno, co hodnotím kladně.
Na druhé straně mi nepřipadá celkem reálné, jak vrah provozuje své brutální, místy perverzní činy. Rukopis autora je snadno zapamatovatelný, s každou novou knihou pouze "přitvrzuje", což se mi příliš nelíbí.

hana4834
24.02.2020 4 z 5

Dobra kniha jen na autora málo drastická

biairicia
18.02.2020 5 z 5

Cartera prostě nejde nemilovat. Jeho knihy jsou BRUTUS, ale tak dokonale napsané. Hunter je trošku superman, ale i tak ho prostě žeru! Dvěma věcmi mě Carter v této knize úplně dostal: třetí obětí a příběhu kolem ní (tak nějak jsem doufala) a úplným koncem v kavárně :)

pavlinka0250
13.02.2020 5 z 5

Opět dokonalost. Chris Carter je opravdu sázka na jistotu, hlavně ať píše dál, protože by byla škoda přijít o tak skvěle napsané knihy.
Nechápu kam chodí na ty zápletky.
A divím se, že na motivy jeho knih, ještě nejsou natočeny filmy.
*****

postrach
11.02.2020 5 z 5

Skvela od zacatku do konce...

monte
05.02.2020 5 z 5