Zloba přehled

Zloba
https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/280204/bmid_zloba-KVg-280204.jpg 5 2500 2500

Robert Hunter série

Na počátku příběhu dojde k podivné autonehodě a vzápětí je zatčen muž, podezřelý z dvojnásobné sadistické vraždy. Následující vyšetřování vede k odhalení vraha, který nejméně pětadvacet let unášel, mučil a vraždil oběti po celých Spojených státech, aniž měl někdo tušení o jeho existenci. Podezřelý tvrdí, že je jen pěšákem v obrovském labyrintu lží a klamu – dá se mu věřit? To má zjistit detektiv Robert Hunter, tentokrát „pohostinsky vystupující“ ve službách FBI. Ve svém šestém příběhu odhaluje Hunter děsivá tajemství, která se ho tentokrát týkají osobně a otevírají staré rány z jeho minulosti.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , BB art

An Evil Mind, 2014

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zloba. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (626)

pouze_kniha
19.09.2024 5 z 5

Knihy od Cartera čtu postupně, takže po předešlých dílech opět příjemná změna v podání příběhu.

archivářka115
08.09.2024 3 z 5

Nečekala jsem tento typ děje. Přečetla jsem jí rychle, ale není to knížka, kterou jsem čekala. Nejvíc se mi líbil konec.Doufám, že knížky, které jsem ještě nečetla budou lepší.

mrsterezz
21.08.2024 5 z 5

(SPOILER) Jak bylo již řečeno, úplně jinak postavený příběh, než z této série známe. Mně osobně se změna moc líbila. Bylo úžasné proniknout do mysli vraha až v takových detailech. Ještě, když si byli s Hunterem kdysi tak blízcí. Bavilo mě to moc, a hned sem se vrhla na další díl.

Zvrácená pouta, Netvor a další knižní novinky (48. týden)

28.11.2022

Žebříček nejprodávanějších eknih v dubnu 2016