Hovor se smrtí

Hovor se smrtí
https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/341853/bmid_hovor-se-smrti-z1H-341853.jpg 5 2044 2044

Robert Hunter série

Losangeleští detektivové Hunter a Garcia se při vyšetřování nového případu ocitnou na horské dráze zla. Pronásledují predátora, který hledá v ulicích a na sociálních sítích oběti, dráždí je anonymními zprávami a živí se jejich strachem. přední záložka: Po náročném týdnu se Tanya Kaitilinová těší na odpočinkový večer doma. Když vyjde ze sprchy, uslyší zvonit mobil. Požadavek na videohovor přichází od její nejlepší přítelkyně Karen Wardové. Tanya hovor přijme a noční můra začíná. Karen je s roubíkem v ústech připoutaná k židli v obývacím pokoji svého bytu. Jestliže Tanya hovor přeruší nebo odvrátí pohled od kamery, bude příště na řadě ona, slibuje hluboký chraplavý démonický hlas na druhém konci linky. A pokud Tanya neodpoví pravdivě na jeho otázku, on její přítelkyni Karen brutálně zavraždí. Jenže vyděšená Tanya si správnou odpověď nevybaví.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , BB art

The Caller , 2017

Pavel83
30.01.2020 5 z 5

Carter opět nezklamal. Další z jeho skvělých detektivek...

Jack Bauer
22.01.2020 4 z 5

Chris Carter se v každé knize neustále opakuje, ale to neubírá na čtivosti. Hunterův profil, že byl zázračné dítě, že mu umřela matka, že si vychutnává jednosladovou whisky, stále dokola to samé a vždy nakonec na to jaký je Hunter superman vleze do jámy lvové. Ještěže příběh je vždy jiný, mnohdy brutálnější než předchozí. Zde jde o to, co vše lidé prozradí o sobě na sociálních sítích i když je to naprosto bezvýznamné, vrah toho využije. Opět velice čtivé, že se musí obracet stránka za stránkou a u Cartera mě kupodivu nevadí ani zbytečné tlachání u jednosladové whisky a seznamování se s různými ženami jako mě to vadilo v předchozí knize od H.Fieldsové, kterou jsem nemohl dočíst i kdyby byla dál sebenapínavější.

berila
16.01.2020 5 z 5

Toto je autor podle mého gusta. Chytne už na první stránce a nepustí. Zatím nikdy nezklamal, ono se ani nelze divit. Když kouknu na žebříček thrillerů, tak má mezi prvními jedenácti knihami hned čtyři a to už o něčem svědčí.

krejcovka76
07.01.2020 5 z 5

Další Carterovka v řadě a opět pro mne překvapení, na jaké způsoby smrti a hlavně pomsty může autor přijít. Příběh mě opět zcela pohltil a dokonce i zasáhl a na konci jsem rozuměla důvodům proč a jak a "odpustila" vykonavateli pomsty.

elena2054
06.01.2020 5 z 5

Další skvělý Carterův počin.

Termina
04.01.2020 4 z 5

Už mi chybí přečíst pouze poslední dvě knihy z celé série ... může mi někdo prosím říct jak pak budu moci žít dál? Miluji tě Cartere DÍK!

ivakola
02.01.2020 5 z 5

Moje první kniha od tohoto autora a byla to pecka. Jedním slovem, je to hnus. Ale takový, že nedokážete přestat číst a musíte a musíte pořád obracet stránky. Proto tedy pět hvězdiček, ale asi mi bude trvat delší dobu než si od pana Cartera zase něco přečtu, jestli tedy vůbec. Přeci jen očekávám od knížky kterou čtu něco úplně jiného...Ale opravdu to bylo dobré a pro čtenáře thrillerů mohu jen a jen doporučit.

sipkulka
01.01.2020 5 z 5

Carter opět nezklamal. Jeho kniha je jako vždy trefa do černého.

anája
29.12.2019 5 z 5

Zatím pro mě nejlepší z Carterových thrillerů.Pecka a jizda , nevím kde neustále bere ty nápady.Nemohla jsem se od knihy odtrhnout....To zúčtování pana J. bylo za 5 hvězdiček...super.Uf a jdu na Galerii mrtvých

Holanka
26.12.2019 5 z 5

Další úžasná kniha. S další a další knihou přicházím k závěru, že už mám na knihách Chrise Cartera závislost. Kdyby se mě někdo zeptal, jaká je má jeho oblíbeni kniha. Byla by to snad nejtěžší otázka, kterou bych v poslední době dostala. Těším se až se pustím do dalších dílů.

LuluBird179
15.12.2019 5 z 5

Zas a znova skvělý Hunter.

Hotovson
09.12.2019 5 z 5

Zase skvělý, zase velmi čtivý, zase se od toho nešlo odtrhnout a postava a dějová linka pana J. to posunula o level vejš. Konec parádní.

Anna27
23.11.2019 5 z 5

Tuhle sérii s Hunterem prostě miluji. Některé scény jsou fakt drsné a občas se bojím, ale zas jsou to knihy, od kterých se nedokážu odtrhnout, dokud je nedočtu. Tento díl opět nezklamal.

encyklopedie
20.11.2019 5 z 5

Carter už je dávno absolutní jednička na poli hrůzného thrilleru .....Robert Hunter je vymakaný detektiv a spolu s Garciou tvoří perfektní pár....
...a jak si někteří čtenáři pletou pojem a průjem a myslí si ( zatímco oni by tyhle knihy pálili na hranici), že my pětihvězdičkáři oslavujeme tyhle knižní sadisty, čím víc sadistické, tím víc hvězd /takové čím víc pásků, tím víc adidas .../......tak těch pět hvězd je úplně za něco jiného ..... a nemá to se sadismem nic společného.......

stryc_Pepin
20.11.2019 5 z 5

Přestože se ztotožňuji s vícero názory resp. výtkami v komentářích od ostatních "spolučtenářů(ek)" a naopak s některými nemohu souhlasit, tak hodnotím do plých, neboť pořád vynikající děj a spád, tak alespoň pro mně v žádném případě nuda, jak například píše petra1394.
Nikdy se pochopitelně nelze zavděčit všem a i hodnocení proto vždy bude subjektivní, takže moje rozhodnutí dát za 5 vyplynulo právě za ono zpestření děje o paralelní dějové linky, aneb když autor trochu polevil oproti předchozím knihám na brutalitě násilných činů, tak jsem právě kvitoval s povděkem ono níže jmenované protkávání děje např. s aktivitami pana J., nebo náhledy do Hunterova života mimo kvapně pelášící vyšetřování.
Téže se mi líbí rozborka neřádových pohnutek, aneb málem ho politovat a vše završeno pseudohapyendem, kdy prevít s prevítem zůčtuje :-) .... no za mě super.
Chybělo už jen závěrečné posezení v baru s profesorkou s příslibem dalších sympatií do dalších dílů a bylo by to tam všechno :-)

petra1394
18.11.2019 3 z 5

Už to byla trochu nuda a to čtu Cartera s velkými rozestupy. Nevím, jestli mě ještě dokáže překvapit.

Ticiana
14.11.2019 5 z 5

Musim říct, ze za mne asi nejslabší dil. Nejak se nekonal wow efekt, na který jsem si zvykla. Ale i tak je pro mne Carteruv Hunter úplně bozi.

Lavender756
11.11.2019 4 z 5

Kvalita..jako vždy... vraždy úděsné, kniha je plná napětí od samého počátku. Ale musím ubrat jednu hvězdu za,pro mě, vleklý a roztahaný konec, který se snažil napínat,ale moc to nešlo. Také dějová linka pana J. mě spíše rušila.

Roubas
02.11.2019 5 z 5

Pořád stejně čtivé, strhující a děsivé. Chris Carter ani v osmé knize nepolevuje ve svém standardním vysokém nadstandardu, servíruje všechno rychle po sobě, na nic se nečeká, nerozebírají se zbytečná traumata, ani se nepopisuje pitva oběti na deset stránek. Tahle série je prostě jedna z mála, která si udržuje kvalitu a je zaručenou jistotou pro každého lehce zvráceného fanouška.

misaC
01.11.2019 4 z 5

Opět skvělé. Užívala jsem si pátrání kriminalistů a "pátrání" pana J. Jen škoda, že se neprotnula. Chtěla jsem dát plné hodnocení, ale přece jenom závěrečné odhalení pachatele díky jediné skvrnce ?
Někdy mě překvapuje, že docela chápu pachatelovy pohnutky.