Hovor se smrtí

Hovor se smrtí
https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/341853/bmid_hovor-se-smrti-z1H-341853.jpg 5 2044 2044

Robert Hunter série

Losangeleští detektivové Hunter a Garcia se při vyšetřování nového případu ocitnou na horské dráze zla. Pronásledují predátora, který hledá v ulicích a na sociálních sítích oběti, dráždí je anonymními zprávami a živí se jejich strachem. přední záložka: Po náročném týdnu se Tanya Kaitilinová těší na odpočinkový večer doma. Když vyjde ze sprchy, uslyší zvonit mobil. Požadavek na videohovor přichází od její nejlepší přítelkyně Karen Wardové. Tanya hovor přijme a noční můra začíná. Karen je s roubíkem v ústech připoutaná k židli v obývacím pokoji svého bytu. Jestliže Tanya hovor přeruší nebo odvrátí pohled od kamery, bude příště na řadě ona, slibuje hluboký chraplavý démonický hlas na druhém konci linky. A pokud Tanya neodpoví pravdivě na jeho otázku, on její přítelkyni Karen brutálně zavraždí. Jenže vyděšená Tanya si správnou odpověď nevybaví.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , BB art

The Caller , 2017

Memolka
28.10.2019 5 z 5

Super knížka. Líbila se mě.

Nestorkea
26.10.2019 5 z 5

Naprosto skvělý díl! Jen mě pobavilo, že někdo vidí pouhým okem skvrnu ve SKLIVCI :-D

Rodaw
23.10.2019 5 z 5

HOVOR SE SMRTÍ
.. aneb další dokonalý počin od našeho mistra♥ Knížka otevírá mnoho zajímavých témat: bezpečnost (a nebo spíš nebezpečnost) na sociálních sítích, stalking... Aneb KDO VŠECHNO SE NA NÁS DÍVÁ? Kdo sleduje a ... vyčkává... ? Nepříjemné. Hodně nepříjemné. Hovor se smrtí přináší další výborný a velice napínavý příběh... Všechny knížky od pana Cartera patří - dle mého - k tomu nejlepšímu. Jak říkám - top strop:)♥.
Více na mém YouTube :-).

LadyHip
22.10.2019 5 z 5

Další skvělý Hunter. Tady se dvojitá linka opravdu vyvedla a jako bonus senzační závěr.

Jane417
22.10.2019 4 z 5

"Hovor se smrtí" ano i toto dílko od Ch. Cartera je skvělé. Opět výborné, nechutné, brutální, napínavé a neodložitelné čtení, při kterém máte chuť listovat na konec kapitol, abyste už věděli, jak to bude dál. Úplně originální čtení už to, po tolika dílech série, není. Carter si prostě jede podle své šablony, ale zase na druhou stranu, proč ne? Když mu to tak jde a čtenářům se to líbí. Videohovorový vrah, který při každém svém počínání vlastně zničí dvě osoby, jednu oběť, kterou brutálně zabije a druhou, totálně zničí psychicky, protože vraždu musí sledovat, právě přes telefon. Šílené, děsivé! Děj, pro mě, hezky zpestřil pan "J". To se mi líbilo a bylo to právě něco, co knížku odlišilo od ostatních a ačkoliv si protiřečím, udělala ji to originální. Na konci je to opět tak, že jednání vraha tak trochu pochopíte... nebo alespoň pochopíte, z jakého důvodu se mu to v hlavě porouchalo a začal se svým šíleným řáděním. Neuděluji plný počet, protože mi poprvé, v knížce od Cartera, přišlo něco nedovysvětleného a myslím, že docela důležitého. Tak asi to tentokrát autor nechal a čtenářově fantazii, protože jemu už došla?

edith79
14.10.2019 5 z 5

A sakra...Tohle bylo opět dokonalé čtení. Perfektní zápletka, napětí i závěrečné rozuzlení je zase na plný počet hvězdiček. Chris Carter je prostě král tohoto žánru. Jeho pachatelé mají vždy silný motiv a jak se kniha blíží ke konci, máte pocit, že to snad ani nechcete vědět. A přitom strašně chcete. Tohle umí Chris Carter dokonale.

ivana02
05.10.2019 5 z 5

Krátce po začátku jsem chtěla knihu odložit, protože popis drastické a pomalé vraždy mi nedělal dobře. Ale pak jsem se začetla, příběh měl ohromné tempo a švih. Vraha jsem si netipla, ale částečně jsem uhodla jeho motiv. Vynikající thriller.

DericCaster
29.09.2019 4 z 5

Tak jsem se, zase po čase, rozhodl pro četbu další části série... Knížku jsem přečetl během víkendu a nemohu říci, že bych se u ní nudil. Morbiditou vražd autor rozhodně nezklamal a příbeh se hezky četl. Přesto jsem dlouho zvažoval zda dát pět hvězd, ale nakonec se rozhodl jen pro čtyři... Možná je to opravdu jen prostě důsledek dlouhé série a vesměs opakujícího se stylu, ale u této knížky se prostě nedostavil takový ten "wau" pocit, jako u jiných autorových děl....

jirimatejka
27.09.2019 4 z 5

Napínavé, zajímavé, dobré zakončení.

ivana1924
21.09.2019 5 z 5

Tak jako celá série, byla i tato kniha skvělá. Chris nás drží v napětí, naději, děsu ...prostě super

markyticka
18.09.2019 4 z 5

Pro mne první kniha od tohoto autora. Častečně mi nesedělo to, jak jsem si musela na všechno počkat do další části. A konec mi při propracovanosti prvních 3 čtvrtin knihy přišel takový odbitý - např. jsem myslela, že odhalí i identitu pana J.
Zápletka knihy byla super, od čtení této knihy raději nezvedám videohovory a zkouším se naučit telefonní číslo partnera...

Ctenar1202
18.09.2019 5 z 5

Tři videohovory, pokaždé dvě zdánlivě jednoduché otázky....Carter opět mistrovsky vylíčil psychologii vraha a jeho motiv, proč páchal tak brutální vraždy.
Představte si, že vám zazvoní telefon a abyste zachránili blízkou osobu, stačí odpovědět na jednoduché otázky. Opravdu jsou ale jednoduché? Zdání klame...pro někoho je i datum svatby těžce zapamatovatelné...špatná odpověd a volaný musí sledovat brutální smrt příbuzného... Opět naprosto skvělá kniha od Chrise Cartera

jaroiva
15.09.2019 5 z 5

Co na to říct? Zase nejlepší díl! :D
Ale vážně, už je celkem trapné, že se R. Hunter zas a znova vydává do vrahova příbytku sám a aniž by to řekl aspoň parťákovi... za těch dost předchozích dílů by se už vážně mohl poučit :)

A teď si sáhněte do svědomí... pamatujete si telefonní číslo svého nejlepšího přítele/manželky/milenky...?

Aivlis
05.09.2019 5 z 5

Majster napätia a hlavne - nechápem, ako niekto može vymyslieť tak dokonalú pomstu za svoju tragédiu. Že spriada plány, nitky, všetko podriadi tomu, aby zistil informácie o obetiach a ako všetko vykoná, nikto mu na nič nepríde. Rafinovan plán, v podstate jednoduchý, ale sakramentsky dobre premyslený. A odhalenie vraha je naozaj dielom náhody. Páchateľ po sebe nenecháva stopy... A nehodlá prestať.

Haduwig
30.08.2019 5 z 5

První setkání s Carterem a naprostá spokojenost. Byť by si Garcia zasloužil více pozornosti a chudák Tracy musela být trochu otrávená, celá zápletka má velmi pečlivě vystavenou konstrukci a ani na chvíli nenudí. Rozhodně si přečtu další díly.

igor6114
30.08.2019 5 z 5

Toto bola v poradí 8 prečítaná kniha od Cartra... jediné čo možem vytknút je to, že už to pomaly končí :) Zatial poslednú čast si nechám ako chutovku na dovolenku...s nohami v mori a s jednosladovou whisky v ruke :D

ivoiro
25.08.2019 5 z 5

A autor svou fantazii stupňuje a stupňuje. Při předchozích knihách jsem si myslel, že nic hroznějšího už vymyslet nelze. A hele! Carter mě opět přesvědčuje, že lze. Už se hrnu na další díl.

maličkán
16.08.2019 5 z 5

Jako všechny knihy ze série zase perfekt. Další díl už bohužel nemám, musím sehnat Galerii mrtvých.

Lolila
08.08.2019 5 z 5

Perfektné, originálne, desivé....od začiatku do konca, žiadne hluché miesta, sympatické hlavné postavy, stupňujúce napätie....
Na konci sa dozviete, prečo sa to vlastne všetko deje, motív vraha a chvíľu máte aj pocit, že ho chápete,....ale...niečo také nemôže byť ospravedlniteľné.
Výborná psychológia postáv, ich správania sa...... Chris Carter je skvelý spisovateľ.

Colletka
06.08.2019 3 z 5

Pro mě zatím nejslabší díl.