Nenávist

Nenávist
https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/408115/bmid_nenavist-wFe-408115.jpg 5 1579 1579

Robert Hunter série

Poprvé se setkali jako spolubydlící na vysokoškolské koleji. Dva nejchytřejší mozky, co kdy promovaly z psychologie na Stanfordově univerzitě. Jako protivníci se znovu setkali ve virginském Quantiku. Robert Hunter se stal šéfem Útvaru ultranásilných zločinů Losangeleského policejního sboru. Lucien Folter se stal nejvýkonnějším a nejnebezpečnějším sériovým vrahem, s jakým se kdy FBI střetla. Teď, po třech a půl letech věznění na samotce, se Lucienovi konečně podařilo dostat na svobodu. A zuří. Tři a půl roku nemyslel Lucien na nic jiného než na pomstu. Ten, kdo nese odpovědnost za jeho uvěznění, musí pykat, musí trpět. Ten někdo je… Robert Hunter. A konečně přišel čas uskutečnit plán.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , BB art

Hunting Evil , 2019

krejcovka76
07.08.2020 5 z 5

Krásný závěr skvělého příběhu. Hunter a Garcia jsou pro mě úžasní parťáci a detektivové. Příběh opět nezklamal, celá kniha byla dechberoucí a četla se skoro sama :-)

Martiiiik
24.07.2020 5 z 5

Tato kniha se mi asi ze všech dílů líbila nejvíc, možná že to bylo tím, že je to zaměřené na Roberta, ale z mého pohledu se z mistra stal velmistr :-) o čemž svědčí i komentář předchozí knihy datovaný včera.. :-D prostě jsem nemohla knihu odložit.. :-) napětí a nápaditost, emoce čišící z každé strany, prostě si to celé prožijete s nimi.. jen mě mrzí, že jako často předtím nechal pár otázek bez odpovědí.. ale i tak, všechna čest :-)

simona g.
24.07.2020 5 z 5

Zase Carter, zase pecka!!! Nedivím se, že jeho knihy mají tak vysoké hodnocení, skvěle napsáno, děj letí jako raketa, nuda nula, napětí maximální. Už jdu vybírat jeho další knihu.

Broskvička641
17.07.2020 5 z 5

Chris Carter je ???? a jeho knihy mám moc ráda.

maja11231
14.07.2020 5 z 5

Velice dobrá kniha. Četla se jedním dechem. Určitého od autora přečtu i další knihy.

9311
09.07.2020 3 z 5

Dobrá oddechovka

Pajuška59
08.07.2020 5 z 5

Opět paráda

Adýsek69
05.07.2020 5 z 5

Pane Cartere klobouček. Nevím, co jste pil nebo užíval za grogy protože tohle nemůže napsat normální člověk, ale bylo to úžasné. Všech 10 dílů jsem si užila a bála se o Huntra, ale za ten závěr máte 1*. Děkuji

Pája699
03.07.2020 5 z 5

Jak jinak, ale zase to byla pecka a parádní jízda v jednom. Husí kůži mám ještě teď. Carter je prostě můj oblíbenec. Každá jeho kniha je skovst a nikdy nezklame. Co příběh to perla a unikát.

ivana1975
01.07.2020 5 z 5

Ja proste milujem Chrisa Cartera. Jeho knihy su surove a uzasne napisane... Je to detektivka zo vsetkym vsudy. Uzasne postavy, dobry a rychly spad, super dej. Odporucam vsetkym milovnikom detektivok. Ja davam vsetky hviezdy a aj dalsie 4 ktore tam ani niesu. Super

Radza
29.06.2020 5 z 5

Jako vzdy paradani jizda

Evule81
28.06.2020 5 z 5

Další pecka. Doporučuji.

jes09
20.06.2020 5 z 5

I přes to, že jsem nečetla předchozí díly jsem z knihy unešená. Stálý děj, který mě nechával v napětí jaké bude pokračování. Rozhodně přečtu předchozích 9 dílů.

delfin69
07.06.2020 5 z 5

Můj oblíbený autor vůbec nezklamal. Napínavý další díl ze série, který de čte sám a člověk hltá stránky...
Malinko bych jen vytknul trochu ten malinko nereálný konec. Jinak už se těším, že na podzim snad vyjde další novinka

Seabeast
30.05.2020 5 z 5

Možná jsem čekal druhou Zlobu, což byla asi chyba, ale tentokrát to nebyla tolik emocemi vyhrocená jízda. I když je to trochu zavádějící, protože Carter je srdcovka a žádnou z knih nepovažuji za vyloženě slabou. Jasně, že šlo dost do tuhého, když jde o Luciena Foltera, ale ze Zloby jsem byl zkrátka vyždímaný víc. I přesto přese se Nenávist výborně četla, což je u Cartera vždy zlaté pravidlo. Na podzim by nás měl čekat další díl v originálním názvu "Written in Blood" a nezbývá než netrpělivě čekat. Navíc má Carter rozepsaný už další kousek!

Mudry
26.05.2020 5 z 5

Až na konec malinko přitažený za vlasy nemám co vytknout. Jsem spokojená. Stejně jako Zloba je Nenávist "jiná" , což vítám. Četla jsem všech deset dílů v poměrně krátkém časovém úseku a kdyby nebylo Zloby a Nenávisti, asi by mě podobnost všech ostatních začala pomalu nudit. Takže... zase pět...

hana4834
25.05.2020 3 z 5

Nejslabší příběh autora asi už vyčerpal vše morbidní, na me moc nudné popisováni osob a činu

PetrCepek
19.05.2020 2 z 5

Třetí Chris Carter během čtrnácti dnů. Bohužel tentokrát velké zklamání. Nevěrohodné robotické dialogy, rozsáhlé vykrádání sama sebe, neskutečně rozcouraný závěr s mnoha nelogickými či nesmyslnými vylepšeníčky. Jako "bonus pro čtenáře" desetistránkový podrobný popis toho, co stane s lidskými těly stojícími blízko vybuchující cé čtyřky. Celé mi to připadalo, jako by šikovný italský rychlopsavec slíbil nakladateli detektivku o 350 stránkách, ale nápadů měl jen na padesát. Raději si nyní dám od tohoto autora na čas pohov a vyzkouším někoho jiného či jinou.

Brace
18.05.2020 3 z 5

Lucien Folter podruhé a tentokrát je to jen slabý odvar jeho prvního vystoupení. Už jsem to tu komentoval několikrát, knihy Chrise Cartera jedou jako přes kopírák a ne vždy je to taková zábava, jako u prvních třech dílů. Mou rostoucí skepsi k autorovi nakopla až parádní Zloba, takže jsem se na Nenávist těšil jako malé děcko. Bohužel zážitek byl poloviční, tomu také odpovídá mé hodnocení. A opět vyzývám zacykleného autora, ať uloží Roberta Huntera na chvíli k ledu a zkusí přijít s novou hlavní literární postavou.

LuluBird179
15.05.2020 5 z 5

Opět skvělý Carter a hlavně Robert Hunter. Ale něco málo mi tam, oproti jiným knihám s Hunterem, prostě chybělo...