Andělé a démoni

Andělé a démoni
https://www.databazeknih.cz/img/books/55_/55993/bmid_andele-a-demoni-mUt-55993.jpg 4 5509 5509

Robert Langdon série

V knize Andělé a démoni americký spisovatel Dan Brown poprvé představil postavu hardvardského symbologa Roberta Langdona, který se pak znovu objevuje ve světovém bestselleru Da Vinciho kód. Langdon je při návštěvě Evropy povolán k případu rituální vraždy, k jejímuž objasnění může přispět díky své znalosti v oboru kódů a šifrování a dějin tajných společností.... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: , Argo

Angels & Demons, 2000

Rozmarýna Rozm
05.08.2017 5 z 5

První kniha, kterou jsem od tohoto spisovatele přečetla a byla jsem nadšená. Skvělý napínavý děj, ale hlavně jsem se dozvěděla o existenci CERN, o které jsem do té doby neměla tušení.

radek2259
03.08.2017 3 z 5

Vcelku zajímavý příběh, ale ke konci ztrácí energii

Murysek
01.08.2017 5 z 5

V podstatě první kniha, kterou jsem četl. Nechtělo se mi začínat, nikdy mě čtení moc nebralo. Asi to bylo tím, jak nás nutili číst ve škole, ale osoba, která mi knihu doporučila a zároveň půjčila byla opravdu přesvědčivá. Večer jsem tedy místo zapnutí počítače nejdříve zkusmo otevřel knihu a zavřel jsem ji až druhý den. Poté, co jsem se místo školy vyspal, otevřel jsem ICQ (to býval náš Facebook messenger :D) a oznámil, že mám přečteno. Ano, bylo mi řečeno, že jsem magor, věděla, že nečtu. Pokud dokáže kniha přesvědčit nečtenáře, aby četl celou noc, má určitě něco do sebe. (ano zcela logicky jsou mé vzpomínky trochu zkreslené, určitě to nebylo za jednu noc)

Hakate
29.07.2017 5 z 5

Skvělá kniha, strhující příběh plný zvratů. Skvělé rozuzlení. Doporučuji.

katulinek99
27.07.2017 5 z 5

Wow... Moje první kniha od Dana Browna a tohle jsem teda fakt nečekala. Na konci jsem četla s otevřenou pusou (doslova :D) a jenom jsem zírala, co všechno si na mě autor vymyslel. Naprosto dokonale vymyšlené, strhující příběh. Klobouk dolů.

iveta.vaisova
24.07.2017 5 z 5

Strhující četba - detektivní zápletka, církevní prostředí plné symbolů. Robert Langdon je třída. A Dan Brown taky.

Adelajda_4
13.07.2017 4 z 5

Opět poměrné krátké setkání s Robertem Langdonem, kniha se četla sama a během pár dnů bylo hotovo. Strhující příběh s množstvím kliček a skvělým koncem.

vackovakl
11.07.2017 5 z 5

První jsem viděla film -nejednou. Přečtenou jsem ji měla za 3 dny. Pohodové čtení, čte se to samo.

Romžiry
11.07.2017 5 z 5

Zajímavý nápad. Symbolika, církevní prostředí. Skvělé.

welcomeboredom
08.07.2017 4 z 5

barvitě vykreslený svět a strhující příběh jsou bohužel občas rušeny lacinou brakovostí, která hraničí s telenovelou.. poslední věta knihy je pak nejvíc bizar

bookaholic_no.1
04.07.2017 5 z 5

První Langdonovka a stále má nejoblíbenější

veru.nika
03.07.2017 5 z 5

Moc pěkná kniha s poutavým příběhem. Už se těším na další díly.

MiaMahoney
21.06.2017 4 z 5

Hodnocení originálu, český překlad neznám.

Jamilily
17.06.2017 4 z 5

Kniha se mi moc líbila, příběh byl napínavý. Zajímavé téma v církevním prostředí.

safira09
06.05.2017 5 z 5

Kniha je velmi čtivá. Příběh je napínavý od samého začátku a také vás do sebe rychle vtáhne. Filmové zpracování jsem neviděla a jednu chvíli jsem si myslela, že vím, kdo zatím stojí, ale opak byl pravdou a takové rozuzlení jsem opravdu nečekala. Napínavý děj, zajímavý příběh a nečekaný závěr...

Kachora90
28.04.2017 5 z 5

Výborná kniha... Příběh je velice zajímavý a poutavý. Robert Langdon je skvělá postava, moc se těším na Da Vinciho kód, který je druhý v pořadí. Doufám, že se dostanu ke všem dílům. Navíc jsou dost podařené i filmy. Dnes se moc těším na Andělé a démoni. I když je to trochu jiné. Určitě doporučuji speciální obrazové vydání, které je opravdu podařené...

MMM3
24.04.2017 5 z 5

Úžasné, napínavé a dechberoucí. D. Brown to prostě umí!!!

PetraMishka
14.04.2017 4 z 5

Skvěle napsané, velmi napínavé. Dan Brown umí vystavět akci a mystifikovat, vést čtenáře špatným směrem, a pak ho překvapit. Při srovnání s Šifrou je vidět výrazná podobnost, podobné schéma, vytváření nepřátel. Nakonec si člověk říká, jak to ten Robert mohl přežít, ale odpověď je stejná, jako v akčních filmech. Popírá fyzikální zákony, ale stejně je to jedno. Přesto mě naštval dalším "rodinným problémem", za chvíli budu v jeho knihách čekat, že jsou všichni příbuzní.

nycol
10.04.2017 5 z 5

Brown je prostě dobrej :)

Charming
18.03.2017 5 z 5

Z této knihy jsem byl tak nadšený, že po přečtení jsem jel do Říma, abych šel po stopách Roberta Langdona :)