Rodičovství chce odvahu
James Dobson

Kniha Dr. Dobsona je určená rodičům, kteří se trápí nad chováním svých dětí a zápasí s pocitem viny. Jsou zde nejen praktické rady, ale i konkrétní příběhy, které vyvolají úsměv a přinášejí povzbuzení.
Literatura naučná Rodina
Vydáno: 1995 , Návrat domůOriginální název:
Parenting isn’t for cowards
více info...
Přidat komentář

02.05.2019

Knih pana Dobsona o výchově jsem měla v ruce několik. Jistě nejsou nikterak špatné. Nikdy jsem neměla tolik trpělivosti přečíst některou úplně celou. Ani si nejsem jistá zda jsou zcela přenosné z amerického prostředí do českého. Kdo však chce, inspiraci k dobrému nalezne určitě :o)
5
Autorovy další knížky
2003 | ![]() |
1995 | ![]() |
1994 | ![]() |
1999 | ![]() |
2002 | ![]() |
Čtu od Jamese Dobsona jednu knihu za druhou...každá z knih velmi citlivě a přitom pravdivě pojednává o situacích v rodinách, nastiňuje přístupy k problémům ve výchově dětí. Nic moudřejšího jsem dosud na toto téma nečetl. Vidím, že i v naší zemi nastává (nastala)"džungle v rodinách" ....a rodiče to mají čím dál těžší udržet zdravou rodinu, viz kniha Život na pokraji propasti.