Ruiny Gorlanu

Ruiny Gorlanu
https://www.databazeknih.cz/img/books/69_/69573/ruiny-gorlanu-69573.jpg 5 2600 2600

Will je na svoj vek drobný, ale zato obratný a bystrý. Vždy sníval o tom, že sa stane slávnym rytierom, ale tí ho pre jeho malú postavu neprijali. Sklamaného Willa vezme do učenia hraničiar Halt a Will sa od neho učí všetko, čo musí dobrý hraničiar ovládať. Hraničiarske remeslo sa mu nakoniec tak zapáči, že by ho už nemenil za nič na svete. ISBN 978-80-252-1467-1 (chybné). Správné nebylo v knize uvedeno.... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Egmont (SK)

The Ruins of Gorlan , 2004

studentik
29.07.2011 5 z 5

Naprosto skvělá kniha...Myslím že jsem ji popsal do podrobna.

Dallia
21.03.2011 5 z 5

Je to skvělé čtení, kterého jsem se nedokázala vzdát a tak jsem si zašla koupit další díl. Teď čtu šestý díl a pořád přemíšlím, kdy a kde si koupím ty ostatní. Prostě senzace, která vás vtáhne do sebe.

Dan7264
13.03.2011 5 z 5

Kdo četl první díl a líbil se mu, ten by si rozhodně měl přečíst i ty další ;-) Kvalita neustále stoupá... aspoň podle mě.

KateCullen
14.01.2011 5 z 5

už dlouho jsem se na ni dívala, ale až teď jsem se jí konečně odhodlala přečíst a musím říct, že mě plně zaujala a hned jsem ji zhltala a až budu mít čas, určitě si přečtu další díly

Hanny
04.01.2011 4 z 5

Po hodinách (dnech) ležení v učebnicích mi přišel vhod. Je pro mě těžké najít něco, co mi pomůže v odreagování. Často když otevřu novou knížku mám problém se začíst, občas se přistihnu, že se snažím daný text memorovat (zvyk je železná košile), což mi tu knížku znechutí a musím ji odložit na později... ale tohle mi sedlo, po pár odložených knihách to bylo to pravé a už se těším na další díl... ale mezitím to proložím jednou tou chudinkou odloženou :)

denise.spring
05.12.2010

zajímavá knížka, dětská fantasy, mě jako starší tam chybělo trochu více *toho něčeho* co má třeba Narnie, nebo tomu podobné. ale jinak velmi hezká a dobře se čte :)

Monnyska
30.11.-0001 5 z 5

Čtení této knihy bylo ajímavé. Pro mě akorát, protože tam byla akce, fantasy a vše co je ke knize potřeba .... Určitě se vrátím k této knihy a moc ráda :-)

Saruman
30.11.-0001 2 z 5

Zklamání. Otřepaný a semletý příběh, při jehož čtení jsem měl neustále pocit typu "tohle už jsem přece někde četl". Jediné, co mě potěšilo, byl koník Cuk, nejpovedenější charakter z celé knihy. Tím končíme.