Meč krále

Meč krále
https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/26075/mec-krale-26075.jpg 4 33 33

Runové čepele série

Runová čepel - I. Skaiové a Tyrové byli před dávnými časy jedním lidem. Ale dny neodvratně zmizely v propadlišti věků. A nyní Skaiové vyslali bojovnici, jejímž úkolem je nalézt Runovou čepel schopnou rozetnout temnotu krve a násilí, jež padla na jejich zemi. bojovnici stejně krásnou jako nelítostnou.

Literatura světová Romány Fantasy
Vydáno: , Wales

Kingmaker´s Sword

vladka16
08.11.2020 5 z 5

Po několika kapitolách jsem zjistila, že už jsem knížku četla. Vůbec mi to nevadilo, měla jsem to jako příjemné , napjaté a oddychové čtení. Pustím se i do následujících dílů, ráda si to zopáknu.

špulo
12.06.2018 4 z 5

Priamočiary jednoduchý akčný príbeh. Ľahká oddychová fantasy s nádychom keltiky. Rád sa k tejto sérii vraciam, keď si potrebujem vyrelaxovať hlavu. 85%...

Anio742
23.10.2017 5 z 5

Kniha obsahově moc neprekvapi. Obzvlaste pokud uz jste nejakou tu fantasy cetli. Avsak i presto je kniha velmi ctiva a postavy sympaticke. Sama jsem ji precetla jednim dechem jedno odpoledne. Dobra odpocinkova cetba

trudoš
15.05.2015 3 z 5

Meč krále je první knihou z trilogie, jejíž díly jsou uzavřené a mezi sebou navazují jen volně. Od začátku má slušný spád, jenž je chytlavě podkreslený patinou keltské kultury. Postavy jsou dobře prokreslené s ustáleným charakterem, takže víte, co od nich můžete čekat a co ne. Až i zamrzí, že v dalších dílech hrají druhé housle. Ovšem na to, jak se Ann Marstonová snaží podchytit atmosféru drsné krajiny obývané drsnými lidmi, se nad dějem stále vznáší lehká jednoduchost. Přestože se pokouší průběh zápletky zamotat a dostávat hrdiny do zapeklitých situací, stejně předem víte, jak co dopadne. Čtivost a zábavnost to ale poměrně bohatě vynahrazují.

thomsone
10.06.2012 5 z 5

Je to velmi zajímavá kniha vhodná pro všechny genarace , člověka donutí se zamyslet nad dnešním světem který je zahalený do BETONU ! :/

Ann Marston
kanadská, 1938 - 1971