S láskou tě nenávidím

S láskou tě nenávidím
https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/477457/bmid_s-laskou-te-nenavidim-hMz-477457.jpg 4 771 771

S láskou tě nenávidím série

ROMÁN PLNÝ SEXY HUMORU |  Sera neměla šťastné dětství. Její otec byl hazardní hráč, který prohrál veškerý jejich majetek. Matka trpí depresemi, je závislá na lécích a není schopná manžela opustit. Sera tak musela už od útlého věku živit nejen sebe, ale i svou matku a sestru, zatímco jí její otec kradl vše, co mu přišlo pod ruku.Ale usmálo se na ni štěstí, když potkala JJ a Bruce, starší homosexuální pár, který ji zaměstnal ve své restauraci. Navíc jí dovolili, aby bezplatně bydlela v jejich bytě.Nyní pendluje mezi restaurací a stáží v reklamní agentuře. Doufá, že tam získá trvalou pozici a konečně se osamostatní. Její sen se ale začne hroutit, když jednu bláznivou noc skončí v náručí neznámého muže, ze kterého se vyklube její nový šéf a soused. Jeho neodbytné flirtování a návrhy ohrožují její budoucnost a Sera neví, co si počít…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Red

Love to Hate You , 2018

Ren95
14.01.2022 5 z 5

Příjemná oddechová kniha, která splnila veškerá má očekávání! Líbilo se mi, že příběh Bena a Sery byl trosku odlišný dějem oproti ostatním románům pro ženy.

Kekik
10.01.2022 2 z 5

Po přečtení Já a ty, navždy jsem měla od další autorčiny knihy veliká očekávání. Bohužel nebyla naplněna.

I když začal příběh velmi vtipně, postupně jsem byla z knihy čím dál otrávenější. Může za to Sera.
Mmmmmm, aggrrrh, a jiné shluky písmem mě vytáčely k šílenství. Nemám ráda, když se takhle postavy vyjadřují. Občas, budiž. Ale bohužel Sera se takto vyjadřovala téměř pokaždé. A někdy i Ben. Sera se ještě k tomu chovala jako malá holka. Chápu, že to měla v životě těžké, ale i tak. Přeháněla to. Zvláště svým chováním k Benovi. Nechápala jsem, proč Bena tolik "trestala" za jeho minulost. Tvrdohlavě odmítala jakoukoliv pomoc, ať už jí ji nabízel kdokoli. Sera rozhodně nepatří k postavám, které bych si oblíbila. Ben je naopak tahounem celé knihy.
Čtenářská výzva 2022: Téma číslo 3. Kniha od afrického autora.

MichaelaS081
01.01.2022 5 z 5

První kniha co jsem četla od této autorky a super. Musím doporučit. Určitě si přečtu i ostatní.

eliska2126
16.12.2021 5 z 5

Tahle autorka si u mě získává čím dál tím víc místa ️. Tohle je už druhá kniha a zase jsem nadšená. Mám tě ráda, nemám tě ráda jsem četla už před nějakou dobou a taky pecka.
Jako první bych na téhle knize vypíchla, že se odehrává v Johannesburgu, což je město v Jihoafrické republice. Ještě nikdy jsem nečetla knihu, která by byla vsazena právě sem. Většinou jsou to profláknutá města jako New York, Londýn apod. Ale tohle mi přijde opravdu originální. Další věci, co oceňuju je humor. Tohle není jen další romantická kniha do tuctu, ale hodně jsem se u ní i nasmála. Příběh Bena a Sery mě opravdu bavil. Nenudila jsem se a přišlo mi, že se pořád něco děje. Sera byla skvělá hrdinka. Byla vtipná, troufalá a taky pěkně paličatá. Ben byl take vtipný a jak se ukáže, oba hrdinové mají své kostlivce ve skříni.
Dokonce i nečekaně zvraty tu najdete. Je to skvělá oddechovka, u které se budeme smát, ale i culit a skvěle si u ní odpočinete. Takže za mě skvělá kniha v rámci romantických příběhů a určitě se těším na další knihu autorky.

EvikU.
13.12.2021 5 z 5

Moc se mi kniha líbila. Četla se lehce, byla hodně vtipná. Zažila jsem to pravé oddechové čtení, zklidnění u knihy. Krásný zážitek plný romantiky, ale nebylo to přeslazené. Opravdu krásné a doporučuji.

kolacky
10.12.2021 4 z 5

Dobrá oddechovka. A souhlasím, JJ a Bruce jsou největší hvězdy!

Jinak dost předvídatelné - holčička, focení, závěť...

Netti
28.11.2021 5 z 5

Skvělá a vtipná oddechovka.

ZapisnikTerky
25.11.2021 3 z 5

Příjemná a předvídatelná romantika se špetičkou erotiky a skvělou čtivostí. Nejlepší jsou pro mě ale JJ a Bruce ve vedlejší roli. Víc v mojí recenzi :).

JitkaH83
20.11.2021 3 z 5

Oddechový a předvídatelný příběh ale i to člověk někdy potřebuje. Hlavní hrdinka na mě někdy až moc protivná a umanutá, Ben mi byl sympatičtější.

Evule114
19.11.2021 5 z 5

První díl jsem četla až jako druhý a vůbec toho nelituji. Byl mnohem lepší než druhá knížka. Moc se mi líbilo jiskření mezi hlavními hrdiny a příběh, který knížka nabízela. Bruce a JJ jako vedlejší postavy neměli nejmenší chybičku. Dokonce mě snad bavily nejvíce. Rozhodně jsem se bavila po celou dobu čtení. Jediná vada na kráse byl ten konec. Chtěla jsem více příběhu, nechtěla jsem se loučit se všemi. Knížka se četla neskutečně rychle, jak mě pohltila. Můžu jedině doporučit. Já se u ní nasmála a i nějaká ta slzička mi utekla.

Misshell1
17.11.2021 5 z 5

Tohle byla moje druhá kniha od autorky, naprosto mi sedí styl psaní a tahle předčila moje očekávání, to byla super jízda, Ben mě uchvátil od začátku a hltala jsem stránku za stránkou. Akorát ten konec byl nějaký rychlý, tam by mi nevadilo ještě trochu víc jejich začínajícího vztahu. Těším se na další knihu:)

Ana72154
17.11.2021 3 z 5

Po přečtení nevím, co si mám o knize myslet. Buď mi vadí styl psaní nebo dokola omíjející události či neustálé náhody Sery a Bena...

Jenny46
09.11.2021 4 z 5

Někdy je potřeba úplně vypnout mozek a zapomenout na každodenní starosti a u knihy odpočívat. A přesně to jsem dostala od příběhu, který je předvídatelný.
Pohodové čtení romantika, humor, který zlepší náladu...

AnDyB
09.11.2021 4 z 5

Moc příjemná kniha. Dávám jenom 4 * ale asi je to pro to protože jsem četla poslední dny na pláži jenom romantické knihy s podobným dějem takže jsem byla nejvíce paf z té první. Ale jinak jsem se u knihy zasmála a byla to příjemná oddychovka

maryska09
01.11.2021 5 z 5

Milá pohodová kniha, plná romantiky a lásky a přitom vtipná a ne naivní. Jako milou oddychovku doporučuju

nina3905
27.10.2021 4 z 5

Kniha je vtipná a oddychová. Zápletka v knihe predstavuje klasiku, s ktorou sa môžeme stretnúť romantických resp. erotických príbehoch. Medzi hlavnými postavami vnímate už od začiatku príbehu vzájomné iskrenie a na ich slovných výmenách sa určite zasmejete.

Ilona
23.10.2021 5 z 5

Pravá romantika bez přemrštěného přeslazení. Milé, vtipné, dokonalé pro nic moc náladu.

malazluta
19.10.2021 4 z 5

Přesně vyvážený koktejl toho, co od romantické knihy čekáte - sympatické hlavní postavy, jejich vzájemná chemie, vtipné interakce a vedlejší postavy, které si zamilujete ... nemám co dodat, kniha se mi moc líbila.

dooky
20.09.2021 4 z 5

Klasická romantická kniha. Gay rodičové byli super. Příjemná oddychovka. Nicméně žádný wau pocit se nedostavil.

pip11
10.09.2021 4 z 5

Tenhle příběh nebyl ani zdaleka tak vtipný jako předchozí knihy. Byl hezký, milý a místy zábavný, ale ostatní knihy se mi líbily více. Chyběl mi zde ten nekončící bláznivý humor.