S láskou tě nenávidím

S láskou tě nenávidím
https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/477457/bmid_s-laskou-te-nenavidim-hMz-477457.jpg 4 771 771

S láskou tě nenávidím série

ROMÁN PLNÝ SEXY HUMORU |  Sera neměla šťastné dětství. Její otec byl hazardní hráč, který prohrál veškerý jejich majetek. Matka trpí depresemi, je závislá na lécích a není schopná manžela opustit. Sera tak musela už od útlého věku živit nejen sebe, ale i svou matku a sestru, zatímco jí její otec kradl vše, co mu přišlo pod ruku.Ale usmálo se na ni štěstí, když potkala JJ a Bruce, starší homosexuální pár, který ji zaměstnal ve své restauraci. Navíc jí dovolili, aby bezplatně bydlela v jejich bytě.Nyní pendluje mezi restaurací a stáží v reklamní agentuře. Doufá, že tam získá trvalou pozici a konečně se osamostatní. Její sen se ale začne hroutit, když jednu bláznivou noc skončí v náručí neznámého muže, ze kterého se vyklube její nový šéf a soused. Jeho neodbytné flirtování a návrhy ohrožují její budoucnost a Sera neví, co si počít…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Red

Love to Hate You , 2018

knihomolkaMist
04.09.2021 4 z 5

Přesně takhle si představuju romanťárnu.
Jako milé a neskutečně vtipné čtení. Hlavní hrdinové jsou skvělí. JJ a Bruce jsou nejlepší páreček a ty jejich hlášky? Miluju! Sera? Občas otravná, ale i tak skvělá a vtipná. A Ben? Toho snad nejde nemilovat :D
Když jsem knihu začal číst, bála jsem se, že to bude další špatně napsaná červená knihovna. Naštěstí to v tomhle ohledu nebylo až tak špatné.
Knížka jde neskutečně čtivá a jednoduchá a stránky prostě mizí pod rukama ani nevíte jak. A bonus? Pořádně se u toho nasmějete! :)

Roni34
28.08.2021 5 z 5

(SPOILER) Takhle moc jsem se u knížky snad v životě nenasmála.A to jsem se řechtala někdy pořádně hlasitě.Proto plný počet hvězdiček. Konec byl takový snadno předvídatelný, ale no a co. Mám ráda šťastné konce.Zamilovala jsem si hrdinku i když mi někdy vadilo její fňukaní.Uznávám,že Ben mě hodně překvapil a mé srdce romantika zaplesalo.No a adoptivní taťkově bez chyby.Čte se to jedním dechem.Shrnutí: vtipné,čtivé,sexy,romantické,něžné…Asi nejpovedenější autorčino dílo, které jsem od ní četla.

Serky
27.08.2021 5 z 5

Příjemné překvapení ️

nikca3976
25.08.2021 5 z 5

přečteno za pár hodin..takhle nějak jsem si to představovala... romantické, vtipné,nechybělo ani drama a postavy mi sedly hned od začátku...obzvlášť gay páreček JJ a Bruce ️ a samozřejmě taky malá Li ...nezvyk byl,že už na začátku knihy Ben řekl Seře že je do ní zamilovaný...většinou jim to trvá celou knihu a já nad tím nervačím (zde byly mé nervy ušetřeny )

Arianne
14.08.2021 4 z 5

Mohlo to být už větší klišé? Pochybuji, na těch pár stránek se vešlo naprosto vše. Ale i když mě Sera na konci trochu štvala, čtení jsem si užila. Knížka psaná přímo k vodě

lihate
09.08.2021 5 z 5

"A špatné může být taky velmi dobré."

Asi jsem se zamilovala. To bylo tak skvělý. Sladký, zamilovaný, vtipný, dokonalý... Tuhle autorku si oblibuji čím dál víc. Ještě navíc, když v téhle knize už není ten vzorec s Destination Love, když před koncem přijde hádka a rozchod minimálně na rok, následující usmířením. Hrozně se mi líbí, že je vše zasazano do jižní Afriky, což je příjemná změna oproti jiným románům. Ben působí jako ztělesněním toho nejdokonalejšího, co může muž mít a nabídnout a Sera je fantastická. Jenomže zdání klame. A navíc Li, je prostě úžasná! ️️️

"Kdyby jen kouzelné hůlky skutečně fungovaly a člověk mohl kouzlem zahnat všechno zlé... Všem by se nám v životě hodila trocha magie."

„Páry si navzájem pomáhají. Jsme tým. Tým Ben a Sera.“

"Sdílení je projev lásky.

Ketfl
05.08.2021 4 z 5

Tak tohle je hodně odpočinková kniha, u které se opravdu nenadřete, pěkně se pobavíte a možná i srdíčko vám pěkně poskočí. Je fakt, že těch náhod tam bylo zbytečně až moc. Člověk nečeká od knihy žádnou realitu, ale tohle bylo až příliš neskutečné. Autorka ale píše opravdu čtivě, takže jsem knihu měla skoro hned přečtenou. Mouchy to mělo, ale líbilo se mi to. Ráda si od autorky přečtu něco dalšího.

Vendulik
04.08.2021 3 z 5

Kniha byla moc dlouhá a celkově o ničem. Čekala jsem více napětí. Také příběh byl nudný ale byla velice čtivě napsána. Dobrá oddechová kniha.

kikies
22.07.2021 3 z 5

Milé a vtipné, má to spád... ale mně osobně poslední dobou začínají vadit takové ty sebeobětující se postavy, chudinky, které si odepírají vše dobré jen proto, že musí spasit někoho dalšího, případně vyřešit problémy, které způsobil někdo další. Ano, chápu, že je to těžká role, ale asi je to na můj vkus už moc často opakující se motiv...

Mondaika
16.06.2021 2 z 5

Ze začátku jsem si říkala a jéje zase "klišová story".... Jenže kniha postupně nabírá spád... Najednou už to není jen pohádkou... Při čtení knihy jsem se dvakrát zasmála (144s. a 254s.??) a v tom momentálně také chtěla vědět i co se bude dít dál.... Příjemná oddechovka

Evka271
06.06.2021 4 z 5

Tak tohle mě bavilo. Přesně co má správná kniha mít slzy a smích.

Denca363
02.06.2021 4 z 5

Knížka je velice čtivá a vtipně napsaná, žádné táhnoucí kapitoly nenajdete, jak u mnoha jiných knížek bývají, tak tady prostě není kde to zarazit a jít rozumně spát. Knížka se čte sama. Jen ten děj je celou dobu absolutně předvídatelný a téma sexy šéf už dost ohrané, ale v této podobě mi to vůbec nevadilo.

Tebby
22.05.2021 4 z 5

Do knihy jsem se pustila díky mnohým doporučením a musím říct, že začátek mě velice nadchnul. Kniha měla vtip a spád. To se bohužel někdy uprostřed zlomilo a doslov tomu dodal korunu. I tak je to ale milá oddechovka, která neurazí. 4*

alzbeta4340
10.04.2021 4 z 5

Milá oddechovka, kdybych už od Jo Watson nečetla její "Mám tě ráda, nemám tě ráda", tak bych dala plné hodnocení. Ve vzájemném srovnání mi ale tento kousek přeci jen vychází hůř, chybělo mi trochu víc nadhledu - prostě se mi zdálo, že se hlavní hrdinové berou moc vážně. Přesto pěkné čtení.

Raislin
07.04.2021 4 z 5

Oddechovka na tuto dobu. Příběh je milý, ale víc se mi líbí Svatba naoko.

Marfuška89
12.03.2021 5 z 5

Já prostě Jo Watson MILUJI! ♥
Už série Hořící měsíc si mě získala, takže jsem věděla, že mě její další série nezklame! A taky že ne... Mám za sebou teprve 1 díl a miluji to.... Miluji Seru, JJ a Bruce, Bena, Li,... Já si snad zamilovala všechny.
Celou knihu jsem se smála a bylo mi moc hezky. Ten příběh mě do sebe tak vcucnul, že jsem měla pocit, že jsem tam s nimi... DOPORUČUJI a za mě TOP ♥

Pája699
12.03.2021 5 z 5

Příběh Sery a Bena mě vážně bavil. Humor a vtip od první do poslední stárnky. Slzy smíchu utírám ještě teď. Příběh, který se čte prostě sám a ano, je to naivní příběh s nějakými těmi kostlivci ve skříni a klišé, ale i tak se to četlo samo. Za mě lepší jak předchozí kniha Mám tě ráda, nemám tě ráda. Pokud se chcete pobavit a odreagovat, tak je tahle kniha určena přesně pro vás :-)

Kristy.Seb
05.03.2021 4 z 5

Sdílení je projev lásky.

Naše minulost a naše okolností nás utvářejí a dělají nás tím, kým jsme. Obzvlášť to špatné. To špatné je jako stavební kameny.

Sarkastický humor prostě zbožňuju. Ty dva byli skvělí. Každý má nějaký kostlivce...

Kate05
02.03.2021 4 z 5

Nejsem zrovna fanynka romantických knih,mám radši fantasy a tak trochu i nereálné věci, možná i právě proto, mě tato kniha zaujala, díky její částečné nerealnosti shody náhod. Kniha mě velmi zaujala a pobavila a jsem ráda, že jsem si ji na doporučení přečetla. Jediné co mi vadilo, byli některé věci, pro mě, popsane až moc do detailů.

Hatshepsut
27.02.2021 5 z 5

Vtipné, romantické a čte se samo. Autorka tyto knihy psát prostě umí. Jistě je to romantická klasika podle vzoru bohatý a chudá. Ale vždy při jejím psaní najdu něco, co mě pobaví a naladí mi úsměv na tváři a o tom příběhy se šťastným koncem mají být.