S nikým cudzím nehovor !

S nikým cudzím nehovor !
https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/371855/bmid_s-nikym-cudzim-nehovor-pcR-371855.JPG 4 22 22

Jennifer Bennettová vie o obťažovaní svoje. Až donedávna bola v centre pozornosti ako hostiteľka a moderátorka v losangelskej televíznej talk show. Počas rokov svojej kariéry sa aj jej ušiel spravodlivý diel oplzlých listov a darčekov od fanúšikov. Ale tie posledné-bábiky a hračky, ktoré nachádzala na prahu dverí-ju úprimne vydesili. Ako sa zdá, niekto ju chce dostať prostredníctvom jej sedemročnej dcérky Amy. Ani nevie, ako veľmi sa mýli, keď sa domnieva, že ten neznámy túži po nej. Toho neznámeho totiž Jennifer vôbec nezaujíma.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Aktuell

Daddy´s gone a-hunting , 1995

Jirinamac
27.08.2022 3 z 5

Podle názvu knížky jsem očekávala víc, ale je to jednodušší a průměrný příběh, žádné velké napětí.

maličkán
09.08.2022 5 z 5

Pěkná kniha jako všechny od autorky.

Allla9
04.04.2020 5 z 5

Každá matka se bojí o své dítě, ale některé k tomu mají větší důvod. V tomto případě se jedná o slavnou matku samoživitelku, která adoptovala dceru.

postrach
16.11.2019 5 z 5

Na knihu jsem narazila nahodou v knihovne.Hledala jsem posledni do ctenarske vyzvy.Do te doby jsem autorku neznala.Kniha je napsana dobre,tema zname.Podobnych knih je spoustu.Je treba se ucteni trochu zamyslet a cist pomalu.Plus autorky je ze nepise zbytecne zdlouhave a tluste knihy.

Pechule
13.10.2019 4 z 5

Tuto knihu jsem si chtěla přečíst už delší dobu a teď, díky čtenářské výzvě, jsem tak učinila. Za mě naprostá spokojenost, zaujala mě od prvních stránek a litovala jsem, když jsem musela čtení přerušit.

Vladísek
02.07.2015 3 z 5

Do knížky jsem se ze začátku nemohla pořádně začíst. Nicméně cca v polovině mě začala i bavit. Konec mi přišel takový uspěchaný. Kniha určitě nebude patřit k mým favoritům, ale číst se dá:).

jindra13
04.10.2013 3 z 5

Vcelku dobrá kniha i když konec se dal předpokládat.

michalka S.
19.08.2013 3 z 5

Na tuto knihu jsem narazila v knihovne.Ano děj je trošku tahlý , ale me se celkem libila.

petrak
24.10.2012 1 z 5

Přečetla jsem více jak polovinu knihy, ale absolutně mě nedokázala zaujmout... děj byl vleklý, nezáživný :-/