Saturnin

Saturnin
https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/1615/bmid_saturnin-Hqf-1615.jpg 5 7520 7520

gonegirl
28.08.2017 5 z 5

Se Saturninem jsem měla možnost setkat se už ve filmovém provedení, a dokonce i v Mahenově divadle v Brně. Zajímalo mě původní zpracování, a proto jsem sáhla po knize. Neudělala jsem chybu! Autor píše naprosto geniálně, jeho brilantní mysl, průpovídky a obraty jsou zkrátka kouzelné. Rozhodně stojí za přečtení.

Luciskaurb
24.08.2017 5 z 5

Nejoblíbenější z českých knih :)

85098211
22.08.2017 5 z 5

Kniha, kterou je - jako jednu z mála - možné číst stále dokola. A nikdy vás nezačne nudit, fakt ne! ;-)

Jana283
22.08.2017 5 z 5

Po právu oceněno titulem Kniha mého srdce.

Emtchee
22.08.2017 5 z 5

Saturnin je nejvtipnější kniha jakou jsem kdy četl. Mohu jen doporučit.

veronikahessy
21.08.2017 4 z 5

Knihu jsem četla v německém jazyce. Přišla mi vtipná a teta Kateřina mi připomíná tetu z mé rodiny :)

LadyPa
21.08.2017 5 z 5

Prostě srdcovka.

JosefPluhař
20.08.2017 5 z 5

Smál jsem se nahlas. Příjemné , kultivované, slušné a naše...

Ester71
18.08.2017 5 z 5

Saturnin je úžasná kniha, plná příjemného a slušného humoru..

Pištec
17.08.2017 5 z 5

Saturnina chci domů! :D Nebo radši ne, ale rád bych jej poznal osobně :). Jirotkovi tleskám, nestává se mi často, abych se u knihy zasmál nahlas, jeho suchý humor mi dokonale sedí. A smekám před tím, co Saturnin dokázal autorovým prostřednictvím vymyslet :). Saturnin je kniha, kterou přečtete s požitkem.

Evelinaanileve
11.08.2017 5 z 5

Tohle miluji. Už jsem četla Saturnina asi šestkrát a ještě určitě budu. Nejspíš ji budu číst tak dlouho, dokud ji nebudu znát zpaměti."...setapouch! ...nedolovím!..." - to prostě nejde překonat. Jasně, že je spousta skvělého humoru a třeba i lepšího. Ale tohle má pro mě prostě takovou správnou míru srandy, laskavosti a poezie. V jednom dokonalém balíčku.

RiodeJaneiro
10.08.2017 5 z 5

Kniha se mi velmi líbila, ale musím vytknout, že před každou kapitolou bylo napsáno co se v ní stane.

Olous1
05.08.2017 5 z 5

Moje srdeční záležitost,kniha i film jsou úžasné a jsem ráda,že mám knihu ve své knihovně.

Amadys33
04.08.2017 4 z 5

Mírně přehodnocené patrně díky snaze mít českou knihu, která se vyrovná světovým humoristickým románům. Nicméně čtyři zasloužené hvězdy.
Filmové a seriálové zpracování je těžko hodnotitelné, pohybuje se kolem hranice dobrého díla a trapnosti, přesto se na to po čase rád podívám.

Markulinka
01.08.2017 4 z 5

Saturnin? Ideální pomocník na jakoukoliv krizi!

gabriela7982
30.07.2017 3 z 5

Překvapilo mne, kolik pozitivních komentářů a vysokých hodnocení níže vidím. Od tohoto humoristického románu jsem čekala, že mě kniha velmi pobaví v průběhu celého čtení, ale slabě jsem se usmála asi 2x. Možná mi kniha jen nesedla v mých 21 letech a baví mě humor jiného rázu. Kniha se četla dobře, na "poobědové" čtení ideální.

Ajinka126
30.07.2017 4 z 5

To tak nesmírně vykresluje naši českou povahu, humor a kulturu. Moc se mi do této knihy nechtělo. Jednak ten věkový rozdíl, český autor a humorné ladění mě moc nepřitahovalo. A přitom je to tak dobré a milé. Nasmála jsem se :).

Magdalena5
18.07.2017 5 z 5

Nikdy nezklame a jednoho povzbudí

pajuu
18.07.2017 4 z 5

K tehle perle ceske literatury jsem se bohuzel dostala az ted, ale Laska na prvni precteni.

Veru1992
18.07.2017 5 z 5

Miluji tuto knihu. Pokaždé když ji čtu mě pobaví a zvedne mi náladu. Doporučuji přečíst každému :-)