Sivá vlčice

Sivá vlčice
https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/142010/siva-vlcice-142010.jpg 5 20 20

Téměř 200 snímků o životě opuštěného vlčího mláděte, o jeho prvním seznamováním s životem v horách až po dospělost a péči o vlastní mláďata.

Artemisis
10.05.2022 5 z 5

Krásná knížka. Mám ji už od dětství. Jako málá jsem brečela u začátku knížky, ale člověk to musí brát jak to je v té přírodě. Plno krásných fotografií.

Ava365
28.11.2021 5 z 5

Krásná kniha z nádhernými fotografiemi mapuje příběh jedné vlčice ze slovenských hor.

Lzicenka
03.05.2019 5 z 5

Ve své době to mohla být luxusní kniha. Škoda že v záplavě barevných podbízivých dětských titulů lehce zapadne. Dá-li se vůbec ještě někde sehnat...

Nirtti
11.12.2014 4 z 5

Na tuhle knížku můj taťka nostalgicky vzpomíná. Vždy ji nám chtěl ukázat, ale už před léty se z knihovny jeho rodičů musela někam ztratit. Letos ji ode mne dostane pod stromeček. :) Samozřejmě jsem si ji nejprve přečetla. Je to hezký příběh o přírodě a o životě jedné osamělé vlčice. Ten začátek je smutný. Jako dítě by mě to určitě trápilo, takže je vlastně fajn, že jsem se s knihou setkala až jako dospělá.

Jančislava
08.05.2013 5 z 5

Četla jsem v dětství několikrát, pěkná kniha, ale pamatuji se, že jsem měla problém přečíst smtný začátek, ale to je život. Jinak pěkný příběh a hezké fotky.